از سرگیری فیلم‌برداری بتمن و جانوران شگفت‌انگیز

مدتی بود که خیلی از پرژه‌های هالیوودی و سینمایی به دلیل شیوع ویروس کرونا فیلم‌برداری خود را متوقف کرده بودند. این اتفاق باعث شد صدمه و ضرر زیادی را این صنعت متحمل شود. بعضی از فیلم‌ها اکران‌های خود را به همین دلیل عقب تر انداختند تا شاید در آینده دوباره بتوانند در ادامه فیلم‌برداری خود را کامل کنند. ازاز سرگیری فیلم‌برداری بتمن و جانوران شگفت‌انگیز

حالا بعد از مدت‌ها وقفه ، چیزی حدود ۳ ماه ، انگلستان با در نظر گرفتن پروتکل‌های بهداشتی ، اجازه ادامه فیلم‌برداری به پرژه‌های در حال کار را داده است. از این موارد می‌توان به فیلم‌های بتمن (The Batman 2021) و قسمت سوم “جانوران شگفت انگیز” (Fantastic Beasts 3) اشاره کرد.

The Batman & Fanastic Beasts

از سرگیری فیلم‌برداری بتمن و جانوران شگفت‌انگیز

با شروع زندگی به آرامی و بازگشت به حالت نرمال.(یا یک حالت نرمال جدید) ، به نظر می رسد اکنون کار بر روی تعدادی از تولیدات اصلی هالیوود آغاز شده است که قبل از اینکه همه گیری COVID-19 بتواند بر روی آن‌ها تأثیر بگذارد و باعث متوقف شدن آن‌ها شود ، در انگلستان فیلم‌برداری می‌کردند.

چند هفته پیش ، ما شنیدیم که بریتانیا تولید فیلم‌ها را در انگلستان با استفاده از پروتکل‌های بهداشتی به کار انداخته است ، اما برادران وارنر فیلم‌برداری پروژه‌هایش را باز هم به تعویق انداخت. این قابل درک است که استودیو با توجه به وضعیت فعلی جهان می خواهد فعلا منتظر بماند و ببیند وضعیت اخیر چه می‌شود ، اما گزارشی از گاردین نشان می دهد که هر دو فیلم The Batman و Fantastic Beasts 3 به زودی فیلمبرداری را از سر می گیرند.

این بعد از آن است كه دولت انگلیس.و ارگان های بهداشتی دستورالعمل های ایمنی را امضاء كردند.و این بدان معناست كه تولیداتی از این دست می توانند دوباره راه اندازی شوند.

The Batman & Fanastic Beasts

از سرگیری فیلم‌برداری بتمن و جانوران شگفت‌انگیز

این دستورالعمل ها توسط کمیسیون فیلم بریتانیا.و موسسه فیلم بریتانیا تهیه شده است ،.و به طور واضح همه چیز را شامل می شود.، از پروتکل های جدید ایمنی گرفته تا فاصله اجتماعی انتظار می رود که رعایت شود.

با توجه به فیلم های فوق که اکنون توسط مقام رسمی تایید به فیلم‌برداری شده‌اند ، به زودی می توانیم تصاویری از فیلم‌برداری دوباره پروژه‌های متوقف شده مانند فصل دوم ویچر (The Witcher) و پری دریایی (The Little Mermaid) را نیز ببینیم ، اما این راهم باید در نظر گرفت که ممکن است عوامل مختلفی باعث کند شدن روند فیلم‌‌برداری شود.

اما فعلا تنها خبر خوب این است که تمام این پروژها می‌تواندد به سرکار خود برگردند. بنابراین امیدواریم که بزودی خبرهای رسمی دریافت کنیم.

منبع: www.comicbookmovie.com

بیشتر بخوانید
جی‌.کی سیمونز از نقش خود در MCU می‌گوید

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید