اسکار ۲۰۲۱ دو ماه تأخیر خورد

بزرگترین مراسم هالیوودی و یکی از مهم‌ترین جشنواره‌های جهان ، به علت تعطیلی سالن‌های سینما و نبود فعالیت‌های سینمایی که منجر به رکود صنعت سینما در آمریکا شده ، با تأخیر برگذار خواهد شد. اسکار ۲۰۲۱ دو ماه تأخیر خورد

آکادمی علوم و هنرهای تصاویر متحرک ، اسکار ۲۰۲۱ را به مدت دو ماه به تعویق انداخت. پس از شیوع ویروس کووید-۱۹ کرونا ، جشنواره های سینمایی اسکار را وادار کردند که مراسم سالانه خود را به نمایش بگذارد و اکران استودیوها را به تعویق انداختند تا اکران عمده نمایش‌ها را در بین تعطیلی سالن‌های جهانی سینما به نمایش بگذارند.

این مراسم اکنون در تاریخ ۲۵ آوریل (۵ اردیبهشت ۱۴۰۰) برگزار می‌شود و تغییرات دیگری نیز در طول اجرای برنامه اتفاق می افتد ، از جمله یک بازه زمانی برای فیلم‌های واجد شرایط برای بودن در مراسم اسکار از شروع سال ۲۰۲۰ تا تاریخ ۲۸ فوریه (۱۰ اسفند ۱۳۹۹) که در سینما اکران شده‌اند می‌توانند در مراسم حضور داشته باشند. فهرست رسمی نامزد‌ها در ۱۵ مارس ۲۰۲۱ (۲۵ اسفند ۱۳۹۹) اعلام خواهند شد.

اسکار ۲۰۲۱ دو ماه تأخیر خورد oscar

اسکار ۲۰۲۱ دو ماه تأخیر خورد

نود و سومین مراسم سالانه اسکار در ابتدا قرار بود از ۲۸ فوریه.(۱۰ اسفند ۱۳۹۹) از طریق شبکه ABC پخش شود ، البته با قوانین اصلاح شده برای عناوین مدعی جوایز. در ماه آوریل ، آکادمی اعلام کرد که شرایط لازم برای پذیرش فیلم‌ها را با سالن‌های نمایشی که در اثر شیوع این بیماری تحت تأثیر قرار گرفته ، تغییر داده است.

پس از گسترش coronavirus باعث شد.که از ۱۶ مارس (۲۶ اسفند ۱۳۹۸).سالن‌های سینما لس آنجلس تعطیل شوند ،.آکادمی به طور موقت یک قاعده را متوقف کرد.که تصریح می‌کند عنوان‌هایی که مدعی کسب.جوایز اسکار هستند ، حداقل باید ۷ روز را در سالن‌ها اکران داشته باشند.

همچنین آکادمی اعلام کرد که این امکان را می دهد فیلمهایی که قبلاً برای اکران در سینما برنامه ریزی کرده بودند اما به دلیل بسته شدن سالن‌ها به علت COVID-19 مجبور به نمایش در سرویسهای پخش آنلاین و یا VOD بودند ، باز هم واجد شرایط دریافت بهترین فیلم در شرایطی باشند که پخش کننده این فیلم را به مدت زمان 60 روز در اکران خانگی نگه دارد  ، می تواند در مراسم حضور داشته باشد.

اسکار ۲۰۲۱ دو ماه تأخیر خورد

اسکار ۲۰۲۱ دو ماه تأخیر خورد

سال گذشته ،.جوایز اسکار با اعطای بیشترین جوایز به پاراسایت.به کارگردانی بون جون هو ، که پیش از این.در جشنواره فیلم کن 2019 هم موفق بود ، علاوه بر واکین فینکس (جوکر) ، رنه زلوگر (جودی) ، برد پیت (روزی هالیوود) و لورا درن (داستان ازدواج) جوایز بازیگری برتر را کسب کردند.

منبع: ew.com

بیشتر بخوانید
بهترین ضدعفونی‌ کننده‌ های طبیعی مقابله با کرونا

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید