اعضای ناتی داگ تهدید به مرگ شدند

اعضا و سازندگان The Last Of Us Part 2 نیل دراکمن ، لورا بیلی و خود استودیو ناتی داگ (Naughty Dog) که توسط بعضی طرفداران تهدید به مرگ در فضای مجازی شده بودند. حالا Naughty Dog ، استودیوی سازنده بازی The Last of Us Part 2 و همچنین بازیگر صداپیشه‌ی ابی ، لورا بیلی و کارگردان اثر نیل دراکمن ، به دنبال آزار و اذیت آنلاین و تهدیدهای مرگ که پس از انتشار بازی دریافت کرده‌اند را پاسخ داده‌اند. اعضای ناتی داگ تهدید به مرگ شدند

لورا بیلی در تاریخ 3 ژوئیه به توییتر رفت تا برخی از پیامهای وحشتناک را که از زمان انتشار آخرین ما قسمت 2 در 19 ژوئن 2020 دریافت کرده بود را به اشتراک بگذارد. در کنار تصاویر برخی از پاسخ ها ، بیلی گفت: “من سعی می کنم در اینجا فقط مطالب مثبتی ارسال کنم … اما گاهی اوقات این موضوع کمی نگران کننده می‌شود. من بعضی از کلمات را به علت اسپویل خط زده‌ام. متشکرم از همه افرادی که پیام های مثبتی برای من ارسال کرده‌اند تا این قضیه را برای من راحت تر کنند. این برای من بسیار با ارزش است.”

بیلی در کنار این تهدید و توهین‌ها ، پیام ،.واکنش و حمایت‌های بسیار مثبتی نیز دریافت کرد.و جامعه گیمینگ ، چه طرفداران و چه استودیو‌ها از وی حمایت کردند.

The Last Of Us Part 2

اعضای ناتی داگ تهدید به مرگ شدند

بیلی گفت: “لعنتی. مقدار پاسخ های تشویق آمیز به این اتفاقات بسیار دلگرم کننده بود … من همیشه اعتقاد داشته‌ام كه افراد خوب بسیار مهم‌تر و بیشتر از افراد بد هستند. ممنون كه امروز به من یادآوری كردید.” در اوایل روز 5 ژوئیه ، Naughty Dog به توییتر آمد تا “هر نوع آزار و اذیت یا تهدید به تیم و بازیگران را محکوم کند”.

ناتی داگ: “اگرچه ما از بحث انتقادی استقبال می کنیم ، هر نوع آزار و اذیت یا تهدید را به سمت تیم توسعه دهنده و بازیگران خود را محکوم می کنیم. ایمنی آن‌ها اولویت اصلی ما است ، اما همه ما باید برای ریشه کن کردن این نوع رفتار و حفظ گفتمان سازنده و دلسوزانه تلاش کنیم.”

ساعتی بعد ، نیل دراکمن.، کارگردان The Last of Us Part 2 بخشی از نفرتی را که وی از این افراد.دریافت کرده بود را به اشتراک گذاشت. دراکمن گفت:.“می توانید بازی را دوست داشته یا از آن متنفر باشید و.افکار خود را در مورد آن به اشتراک بگذارید..متأسفانه بیش از حد بسیاری از پیامهایی که من دریافت کردم بسیار ناپسند.، نفرت انگیز و خشن است. در اینجا فقط تعداد معدودی از آنها وجود دارد.

The Last Of Us Part 2

اعضای ناتی داگ تهدید به مرگ شدند

امیدواریم به زودی تمام این نفرت‌ها کنار گذاشته شوند و بتوانند صحبت‌هایشان را از طریق راه حلی سازنده انجام دهند. فضای مجازی این‌ روز‌ها پر از نفرت شده و امیدواریم وضعیت برای اعضای ناتی داگ هم بهتر شود. با تمام این داستان‌ها و علی رغم تنفر بعضی از بازیکنان از The Last Of Us Part 2 ، این بازی تا به الآن رکورد‌های زیادی را جا به جا کرده.

بیشتر بخوانید
صداپیشه جوئل از سریال The Last Of Us می‌گوید

پرفروش ترین بازی انحصاری سونی.، شکستن رکورد بازی‌های مارول اسپایدرمن.و خدای جنگ ، صدرنشینی در ژاپن ، روسیه و انگلیس و سه هفته صدر نشینی در فروش هفتگی بریتانیا.

منبع : me.ign.com

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید