اپل به همراه پارامونت فیلم جدید اسکورسیزی را می‌سازند

 

شرکت اپل (Apple) برای ساخت فیلم “Killers of the Flower Moon” ، پروژه جدید مارتین اسکورسیزی ، با استودیو پارامونت همکاری خواهد کرد. فیلم جدید اسکورسیزی با نام “قاتلان فلاور مون” ، یک درام جنایی پر هزینه است که بازیگرانی همچون رابرت دنیرو و لئوناردو دیکاپریو را در اختیار دارد ، ساخته خواهد شد. اپل به همراه پارامونت فیلم جدید اسکورسیزی را می‌سازند

هالیوود ریپورتر تایید کرده است که اپل در حال مذاکره نهایی با Paramount برای شراکت همکاری و تولید این پروژه است که بیش از 150 میلیون دلار قیمت دارد. این اقدام پس از ماه‌ها تلاش برای سرعت بخشیدن به روند تولید این فیلم ، صورت گرفته شده. شرکت‌های MGM , نتفلیکس (Netflix) از رقبایی بودند که برای حق پخش این پروژه به رقابت پرداختند و کنار گذاشته شدند.

Killers of the Flower Moon بر اساس کتاب دیوید گرانن با همین نام ساخته شده خواهد شد.، و فیلمنامه‌ای از اریک روث خواهد داشت..اتفاقات فیلم در ۱۹۲۰ اوکلاهاما رخ داده است. وقتی قبیله بومی آن زمان اوکلاهاما در زیر زمین‌های خود نفت پیدا می‌کنند و بعد از مدتی همه‌ی آن‌ها یکی پس از دیگری به قتل می‌رسند. با افزایش شمار کشته ها ، FBI تازه تأسیس شده این پرونده را در دست گرفت و یک توطئه ملال آور و از فجیع ترین جنایات در تاریخ آمریکا را پرده برداشت.

Killer of the flower moon

اپل به همراه پارامونت فیلم جدید اسکورسیزی را می‌سازند
هزینه بالا همواره موضوعی پیرامون این پروژه بوده است. Imperative Entertainment حقوق فیلم را در سال 2016 با قیمت 5 میلیون دلار خرید. هنگامی که اسکورسیزی و دی کاپریو در سال 2018 روی کار برای فیلم آمدند ، ناظران می دانستند که هزینه ساخت آن زیاد خواهد بود.

و آنها اشتباه نمی کردند. هنگامی که پارامونت این پروژه را در ژوئن 2019 انتخاب کرد ، منابع می گویند این استودیو قصد داشت آن را با برچسب قیمت در محدوده 150 میلیون دلار بسازد ، اما پس از آن بودجه به 225 میلیون دلار رسید. جیم جیانوپولوس ، رئیس پارامونت ، منابع اعلام كردند كه او.آماده است برای تهیه بودجه تا 180 میلیون دلار خرج کند.

طبق فکت‌های بالا ، درواقع خرج عوامل اصلی آن هم زیاد است..دیکاپریو برای حضور در قاتلان فلاور مون مبلغ ۲۰.میلیون دلار دستمزد می‌گیرد..اسکورسیزی و دنیرو نیز حدودا ۱۵ میلیون دلار دستمزدشان است..همین ارقام ۵۵ میلیون دلار از بودجه مورد نظر را تصرف می‌کند.

بیشتر بخوانید
نقد و بررسی فیلم سینمایی مرد ایرلندی

اما اسکورسیزی پیش از این هم فیلم با بودجه‌های بالا داشته است. “آیریش من” آخرین ساخته اسکورسیزی ، مبلغی معادل ۲۲۵ میلیون دلار خرج برداشت. همین فیلم اوایل ساخت تعیین بودجه‌ای ۱۶۰ میلیون دلاری را طلب می‌کرد که تا ۲۲۵ میلیون دلار رفت.

Killer of the flower moon

اپل به همراه پارامونت فیلم جدید اسکورسیزی را می‌سازند

علاوه بر این‌ها ، گفته شده خود مارتین اسکورسیزی.بخش‌هایی از فیلم‌نامه Killer Of The Flower Moon.را شخصا بازنویسی کرده است.همین موضوع وضعیت را پیش از پیش سخت تر خواهد کرد.

پارامونت بعد از “مرد ایرلندی” که حق پخشش را به نتفلیکس باخته بود ، حالا می‌تواند سرمایه گذاری خوبی را انجام دهد. نتفلیکس برای رقابت با دیگر رقبا حاظر تا ۲۱۵ میلیون دلار برای فیلم جدید اسکورسیزی خرج کند که کافی نبوده.

منبع: www.hollywoodreporter.com

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید