بادی اسپلش چیست و چرا باید استفاده شود؟

بادی اسپلش ها خوشبو کننده بدن هستند و بدن را رطوبت رسانی میکنند . و بهترین زمان استفاده از بادی اسپلش بعد از حمام و موقع.که بدن مرطوب و نمناک است میباشد . این کار باعث میشود بدن شما تا ساعت ها خوشبو باقی بماند .بادی اسپلش چیست و چرا باید استفاده شود؟
همچنین بادی اسپلش ها محصولی تازه وارد به بازار محصولات آرایشی و بهداشتی است.که هنوز خیلی ها تفاوت آن را با عطر.، ادکلن ، و …نمیدانند . همانطور که از اسمش پیداست بادی اسپلش یک اسپری خوشبو کننده مخصوص بدن می باشد.که نه از دسته عطر هاست نه ادکلان ها.، اما کاملا رقیق و مایع بوده و ترکیبات آن آب الکل و ترکیبات طبیعی استفاده میشود .

بادی اسپلش چیست و چرا باید استفاده شود؟

بادی اسپلش ها از عطرها رقیق تر هستند به همین منظور برای استفاده بدن و استفاده روزانه بسیار به.صرفه تر خواهد بود اما عطر قیمت و ماندگاری بیشتری نسبت به بادی اسپلش ها دارد .
بادی اسپلش بر خلاف عطرها بسیار سبک و بوی ملایمی دارند و برای روابط زناشویی گزینه بهتری نسبت به عطرها میباشد و چون رایحه ملایم و دل نشینی دارد موجب آلرژی و سردرد نمیشود .

بادی اسپلش ها آب رسان قوی پوست هم هستند که باعث حفظ و لطافت جوانی پوست بدن میشوند . همچنین این محصول را میتوانید بعد از حمام.به ساقه های مو جهت خوشبو شدن و آبرسانی مو ها اسپری کنید .
برای اسپری کردن بادی اسپلش آن را با فاصله مناسب از بدن اسپری کنید.و برای ماندگاری بهتر میتوانید در هر نقطه دوبار این کار را تکرار کنید.و حتما دقت داشته باشید تا بادی اسپلش روی پوست بدن.کاملا خشک شود بعد لباس خودرا بپوشید .بادی اسپلش چیست و چرا باید استفاده شود؟

تفاوت بادی اسپلش با عطر و ادکلان ها در چیست ؟

عطرها و ادکلان ها دارای روغن های معطری هستند.که باعث افزایش ماندگاری بوی عطر میشوند این درحالی است که بادی اسپلش ها روغن معطر ندارن.و به همین دلیل بوی انها خیلی سریع تر از بوی عطر و ادکلان ها پخش میشود و سریع ترهم از بین میرود .
به دلیل همین ماندگاری کوتاه مدت است که استفاده از بادی اسپلش روی لباس به هیچ عنوان توصیه نمیشود . در حالی که ادکلان را میتوان برای بهره بردن از بوی طولانی مدت بدون دغدغه روی لباس اسپری کرد .
همینطور دقت داشته باشید که استفاده طولانی مدت از عطر و ادکلان به روی.پوست بدن موجب حساسیت و خشکی پوست در آن ناحیه میشود . که بهترین جایگزین آن بادی اسپلش میباشد که برای بدن است و اکثر ویژگی های اسپری بدن را دارد .بادی اسپلش چیست و چرا باید استفاده شود؟

دلیل ممنوعیت بادی اسپلش برای خانم های باردار و شیرده در چیست ؟

خانم های شیر ده و باردار به هیچ وجه از بادی اسپلش استفاده نکنند.چون مواد آن سریعا جذب پوست میشود و ممکن است عوارض جبران ناپذیری برای فرد و جنین ایجاد کند . اگر خانم شیردهی هستید روی پوست خود بادی اسپلش اسپری نکنید زیرا ممکن.است زمینه ایجاد حساسیت را در کودک شیرخوار فراهم کند .
_از بادی اسپلش برای کودکان زیر ۶سال هم استفاده نکنید.زیرا ممکن است پوست انها به چنین محصولی واکنش نشان دهد .بادی اسپلش چیست و چرا باید استفاده شود؟

_اگر دچار بیماری های پوستی مثل اگزما.، پسوریازیس یا حتی خشکی پوست هم هستید به شما توصیه میکنیم قبل از خرید و مصرف انواع بادی اسپلش با پزشک پوست خود مشورت کنید .
این محصولات میتواند در برخی موارد باعث تحریک پوست و بدتر شدن.شرایط بیماری شما شوند به افراد مبتلا به آسم و آلرژی یا بیماران تنفسی هم توصیه میشود.کاملا دور انواع محصولات آرایشی و بهداشتی معطر را از جمله بادی اسپلش.ها خط بکشند  . اگر بعد از اولین نوبت استفاده از بادی اسپلش دچار علائم حساسیت پوستی مانند قرمزی پوست.، خارش ، تاول ، کهیر یا جوش های ریز شدید بلافاصله استفاده از محصول را قطع کنید و به پزشک مراجعه کنید .

بادی اسپلش چیست و چرا باید استفاده شود؟

هشدار :

_حواستان به این نکته هم باشد به دلیل اشتعال زا بودن ترکیبات موجود در بادی اسپلش ها آنها را در محیط های گرم یا نزدیک آتش و حرارت قرار ندهید .بادی اسپلش چیست و چرا باید استفاده شود؟

_بادی اسپلش را در دسترس کودکان قرار ندهید اسپری کردن ناخواسته این محصولات در چشم یا دهان انها میتواند سلامتشان را به خطر بیاندازد

_همچین بوی بادی اسپلش فقط حدود ۴۵تا ۶۰ دقیقه روی بدن میماند اگر دنبال ماندگاری بیشتر هستید باید استفاده از این محصول را هر ۱ساعت یکبار تمدید کنید

با انجام این 8 مورد ،ماندگاری عطر روی لباس را چند برابر کنید:

ادکلان و اسپری و عطر ها و انواع محصولات خوشبو کننده همیشه.جز وسایل مورد علاقه هر ایرانی خوش ذوق و خوش سلیقه است . اما از آنجایی که قیمت و هزینه زیادی را صرف میکند راهکار ها و پیشنهاد هایی را برای استفاده بیشتر و ماندگاری بهتر عطر وجود دارد که میتوانید امتحان کنید و لذت ببرید .

1_پوست سالم رمز استفاده موفق از محصولات آرایشی و زیبایی است . ابتدا مطمئن شوید که پوست شما پیش از استفاده از عطر کاملا تمیز است.بعد عطر را به محل مورد نظر بزنید

بادی اسپلش چیست و چرا باید استفاده شود؟

2_ هنگام امتحان کردن عطر برای خرید آن را روی پوست خود ترجیحا روی نبض زده.و بعد از ۱۰ دقیقه آن را بو کنید تا بوی واقعی و رایحه اصلی عطر را حس کنید .بادی اسپلش چیست و چرا باید استفاده شود؟

3_ هرگز شیشه عطر را در محل گرم و در معرض نور آفتاب قرار ندهید. چون گرما و تابش آفتاب باعث تغییر رایحه اصلی عطر میشود.بهتر است آن را در جعبه خود عطر و در جای خنک و تاریک نگهداری کنید .

4_پوست چرب همیشه مدت بیشتری عطر را نگه میدارد و.بهتر بو را پخش میکند . قبل از اسپری کردن عطر روی قسمت های نبض دارتان وازلین بمالید .بادی اسپلش چیست و چرا باید استفاده شود؟

5_اگر میخواهید ماندگاری عطرتان بیشتر شود آنهارا در.حمام یا دست شویی یا جای گرم نگهداری نکنید .گرما و رطوبت و نور بیش از حد موجب شکسته شدن.مولکول های عطر و کم شدن کیفیت آن میشود .آنهارا در جای خنک و خشک مثل میز آرایشتان نگهداری کنید .

6_بعد از اسپری کردن عطر روی مچتان آن را خیس نکنید.اگر مچ های خود را بهم بمالید موجب از بین رفتن سریع تر عطر و تبخیر آن میشود .بادی اسپلش چیست و چرا باید استفاده شود؟

7_داخل کمد لباس هایتان یک عدد اسفنج یا ابر اسفنجی را معطر کرده.و گوشه کمد خود قرار دهید اینگونه لباس ها و کمد لباس شما همیشه خوشبو خواهد بود .

بادی اسپلش چیست و چرا باید استفاده شود؟

8_شیشه عطرتان را ۱۸ سانتی متر دور تر از خود نگهدارید تا.عطر موقع اسپری شدن بخش بیشتری از لباس شما را بگیرد .

 

منبع : www.quora.com

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید