بتموبیل The Batman رونمایی شد

مت ریوز کارگردان فیلم جدید بتمن The Batman از بتموبیل یا همان ماشین معروف بتمن رونمایی کرد. بتموبیل The Batman رونمایی شد

بتموبیل ریوز:

در اوایل این هفته ، سه تصویر از ماشین جدید بتمن در توییتر توسط مت ریوز ، کارگردان فیلم جدید بتمن (The Batman) منتشر شد ، که علاوه بر رونمایی از بتموبیل جدید ، می توانیم لباس و ظاهر جدید بتمن را هم با بازی رابرت پتینسن ببینیم.، از نکات جالب ، جذاب و مرموز در مورد جدیدترین ماشین بتمن بتموبیل ، طراحی و عناصر منحصر به فرد آن از جمله موتور عقب در معرض دید.، چراغهای جلو و موارد دیگر است.

Batmobile

این batmobile با رنگ بندی مشکی نیمه مات ترکیب شده ، که شکل یک ماشین عضله ای کوپه را می گیرد. برخلاف مدل های سلف خود در فیلم ها یا سریال های قبل از خود.، که اجزایی مانند بال خفاش های نمادین و اسلحه های سنگین و پر جزئیات را در دل خود جای داده بود.، ماشین جدید ابر قهرمان DC به نظر دست ساز تر و واقعی تر می رسد.

Batmobile

ریوز با یک ماشین عضلانی مجهز به موتور عقب برگشته است. دقیقاً مانند لباس بتمن.، کیفیت ساخت آن به نسبت دست ساز می باشد. می توان دید که بروس وین به جای اینکه از فناوری نظامی شرکت استفاده کند ، خود بر روی این ماشین کار کرده است و باعث تغییر و تحولات آن شده است. در کمیک ها ، بتمن یک مهندس ماهر است.، اما ما هنوز نتوانسته ایم مهارت های او را ببینیم.، باید دید آیا بروس وین پتینسن خود لوازم مخصوص.به بتمنش را می سازد یا خیر ، که به خودی خود موضوعی جذاب است.

بیشتر بخوانید
Justice League زک اسنایدر معرفی شد

Batmobile

بتموبیل نولان:

اما سه گانه کریستوفر نولان بتمن بگینز (2005) ، شوالیه تاریکی (2008) و طلوع شوالیه تاریکی (2012) در مورد آنچه قبلاً دیده شده بود نبود ، بتموبیل سگانه کربستوفر نولان یک بتموبیل نظامی وار بود که پایه و اساس طراحی آن بر گرفته از کمیک دارک نایت نوشته فرانک میلر و تانک های دنیای واقعی بود. بتموبیل سگانه کریستوفر نولان توانست.تمام خاطرات و اتفاقات بد فیلم های شوماخر را از یاد همگان ببرد.و جان تازه ای به بتمن و بتموبیلش ببخشد.

batmobile

بتموبیل اسنایدر:

آخرین حضور Batmobile روی پرده نقره ای سینما.، در سال 2016 و در فیلم Batman Vs Superman: Dawn Of Justice و سال 2017 در فیلم Justice Leauge به کارگردانی زک اسنایدر بود. در این دو فیلم کاملاً عناصر بتموبیل های کریس نولان و تیم برتون باهم ادغام شده بود. شاهد یک بتموبیل نظامی که پایه و اساس دنیای کمیک بوک را رعایت کرده بود.، اما خب به علت فیلمنامه ای ضعیف.، فیلمی بد از آب در آمد که نتوانست باعث ماندگاری این بتموبیل در یاد ها شود.

Batmobile

نکته جالب توجه بتموبیل جدید ، شباهت زیادش به بتموبیل سریال تلویزیونی بتمن آدام وست.در سال 1966 می باشد. بتمنی که ماجراجویی های کمدی مخصوص به خودش را داشت:

Batmobile

هنوز اخبار دیگری راجب دیگر امکانات بتموبیل جدید وجود ندارد ، در حال حاظر تنها مورد تایید شده نبود اسلحه در Batmobile است ، چیزی که در گذشته از آن استفاده شده است ، البته این خبر حاکی از آن است که بتموبیل جدید بیشتر برای مسافرت و جابجا شدن استفاده میشود خصوصا بدون وجود اسلحه با ماشینی سبک طرف هستیم. اما ، با توجه به اینکه بتمن سازنده خود ماشین است ، باید منتظر ویژگی های غیب و غریب موجود در Batmobile  و دیدن آن در فیلم باشیم.

بیشتر بخوانید
فیلم ترسناک برای شب های قرنطینه

فیلم The Batman هم اکنون در حال تولید است.انتظار می رود در 25 ژوئن 2021 مصادف.با (4 تیر ماه 1400) اکران شود. در کنار رابرت پتینسن به عنوان بروس وین.، زوئی کرویتز و پائول دینو نیز به ترتیب زن گربه ای و ریدلر را بازی می کنند.

منبع: www.hollywoodreporter.com

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید