بهترین مجموعه‌ فیلم‌های اکشن

در این مقاله سعی داریم تا مجموعه‌های خاطره انگیز و خوب در ژانر اکشن را معرفی کرده و از دیدنشان لذت ببریم. ژانر اکشن در کل دنیا و از جمله کشور خودمان ، طرفداران بسیاری دارد. آن حجم از هیجانی که در فیلم‌های اکشن به وجود می‌آید کمتر ژانری می‌تواند نظیرش را بسازد. ماهم سعی کردیم تا به معرفی این مجموعه‌ها بعضاً خفن و هیجان انگیز بپردازیم. بهترین مجموعه‌ فیلم‌های اکشن

جان سخت (Die Hard)

Action

بروس ویلیس ، قبل از وجود انبوه ابرقهرمانان کمیکی ، ربات‌ها ، آخرالزمان و جنگ‌های علمی-تخیلی رنگارنگ در سینماها با فیلم‌های جان سخت (Die Hard) جولان می‌داد. می‌شود گفت وی از اولین بازیگر‌های گران فیلم‌های اکشن بود. سری جان سخت شامل ۵ قسمت است ، که ۳ قسمت اول این مجموعه از بهترین‌های این ژانر هستند. پس برای دیدن فیلم‌های اکشن نوستالژی و کلاسیک انتخاب خوبی خواهد بود.

سریع و خشن (Fast & Furious)

Action

سریع و خشن از آن مجموعه‌هایی است که در طی این سال‌ها ، با اکران هر قسمتش ، مقدار زیادی سودآوری برای کمپانی یونیورسال به دست آورده است. خب وقتی فرمولی در هالیوود خروجی خوبی داشته باشد ، آن فرمول آنقدر تکرار می‌شود که دیگر نتواند سودی آنطور که باید را به‌دست آورد. خب سری Fast & Furious از آن مجموعه‌ها است که همچنان با تکرار فرمول خود موفق ظاهر شده است. اگر به اکشن‌هایی با ضرب و ریتم بالا علاقه دارید این سری برایتان جذاب خواهد بود.

مأموریت غیرممکن (Mission Impossible) بهترین مجموعه‌ فیلم‌های اکشن

Action

تام کروز ستاره بی‌ چون و چرای سینمای اکشن است. وی با مجموعه مأموریت غیرممکن ، جک ریچر ، Edge Of Tomorrow و دیگر فیلم‌های این ژانر خود را بعنوان یک ستاره فیلم اکشن معرفی کرد. تمام این فیلم‌ها بدون حضور تام کروز شاید بخشی از جذابیت خود را از دست می‌دانند. البته مأموریت غیرممکن در این سال‌‌ها افت و خیز‌هایی هم داشته است. هر مجموعه‌ای این فراز و نشیب را دارد. ولی تام کروز با بازگشت آخرین قسمت این مجموعه غوغایی بپا کرد. آخرین قسمت این سری با نام Fallout علاوه بر نمره‌های خوب ، توانست یکی از غنی ترین فیلم‌های اکشن چندسال اخیر را ارائه دهد.

بیشتر بخوانید
نقد و بررسی فیلم استخراج (Extraction)

جیمز باند ۰۰۷ (James Bond 007)

Action

اگر به دنبال مجموعه‌ای قدیمی با حفظ ساختار کلاسیک خود حتی تا به امروز هستید خب ، به شما جیمز باند مأمور معروف ام‌ آی سیکس ، ۰۰۷ را پیشنهاد می‌کنم. در سری ۰۰۷ ما صرفا یک اکشن جاسوسی معمولی نخوایم دید. ۰۰۷ به ساختار‌های سیاسی انگلیس پایبند بوده و آن‌ها را نشان می‌هد. شاید اغراق در بعضی از موضوعات سیاسی موجود در فیلم به وجود بیاید اما نظارت سیستماتیک انگلیس و حتی آمریکا می‌تواند برای ما نشان داده شود. در کنار همه این‌ها داستان و اکشن مجموعه همیشه به درستی پرداخت می‌شود. بعضی آنتاگونیست‌های ۰۰۷ واقعا چالش برانگیز هستند.

جان ویک (John Wick) بهترین مجموعه‌ فیلم‌های اکشن

Action

در این مجموعه‌ها شاید کم قدمت ترین اما.در عین حال با یکی از با کیفت ترین سری‌های اکشن در هالیوود.و جهان مواجه هستیم. جان ویک یک دنیا سازی.، فضا سازی ، تصویرسازی زیبا دارد..اکشنی که در جان ویک ارائه می‌شود.از فیلم‌های اکشن شرقی تأثیر خوبی گرفته است..ترکیب اکشن شرق و غرب باعث شده است که با مجموعه‌ای طرف باشیم که متفاوت تر از بقیه اکشن‌های روزمره در هالیوود عمل می‌کند. کیانو ریوز با قسمت اول جان ویک دوباره به صدر فیلم‌های اکشن بازگشت و حالا شاید گفت از محبوبیتی بی‌نظیر برخوردار است. حتی نحوه ساخت اکشن در فیلم‌های جان ویک با دیگر فیلم‌ها فرق می‌کند ، آن‌ها کمتر از بقیه فیلم‌ها از جلوه‌های ویژه استفاده می‌کنند. اینگونه جان ویک توانسته در این سال‌ها به صدر بهترین اکشن‌ها دست یابد.

در این مطلب هیچگونه شماره گذاری نشده.و یکی از دیگری بهتر نیست. فقط مجموعه‌های پرطرفدار ، محبوب و با کیفیت این ژانر را معرفی کردیم.

بیشتر بخوانید
نقد و بررسی فیلم The Gentlemen

منبع: maaag.net

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید