تریلر فصل دوم سریال The Boys منتشر شد

 

شبکه آمازون پرایم (Amazon Prime Video) در کنار پوستر و تیزر جدید اعضای باند بیلی بوچر را در تصویری که آن‌ها تحت تعقیب هستند را در The Boys Season 2 آغاز کرد و  نمایش داد. در اوایل تریلر ماشین‌های نظامی را می‌بینیم که به دنبال بیلی بوچری هستند که مدتی است ناپدید شده. در این بین او سعی دارد تا بتواند گروه شکست خورده‌اش را دوباره کنار هم جمع کند تا بتوانند دوباره با سازمان ووت (Vought) و ابرقهرمانان مبارزه کنند. تریلر فصل دوم سریال The Boys منتشر شد

اما در مونتاژ‌های بعدی که در تریلر نمایش داده می‌شود ، به‌نظر می‌رسد با فصلی خشن و خونین‌تر نسبت به فصل‌ قبل طرف هستیم. از طرفی بیلی بوچر قرار دارد که با توجه به نقشه جدیدش با قایق ، سلاح‌های انفجاری و دیگر مهمات به جنگ با ابرقهرمانان می‌رود. از طرف دیگر هر کجا که خون و خون ریزی داشته باشیم هوملندر نیز در آن‌ جا حضور دارد.

در همین حال ، استورم‌فرانت (Stormfront).، جدیدترین عضو گرون هفت یا سون (The Seven).، وارد صحنه می شود که تهدیدی است.بر وضعیت موجود ، و باعث ایجاد مشکلاتی برای هوملندر.(Homelander) می‌شود ، زیرا او توانایی های قدرتمند فوق‌العاده پلاسمایی را از خود ساطع می‌کند.

The Boys

پسران همانند فصل قبل دارای ۸ قسمت خواهد بود..فصل 2 سه قسمت اول خود را یک‌جا و.در سراسر جهان در آمازون پرایم.ویدئو در تاریخ 4 سپتامبر 2020 (۴ شهریور ۱۳۹۹) پخش خواهد کرد.، و پنج قسمت باقی مانده هر هفته روزهای جمعه پخش می‌شود.

بازیگران این فصل عبارتند از ، بیلی بوچر (کارل اربن) ، هیگی کمپبل (جک کواید) ، کیمیکو (کارن فوکوهارا) ، فرنچی (تامر کاپون) ، و مادرز میلک (لاز آلونسو). تهیه کنندگان این سریال سث روگن ، اوان گلدبرگ و نیل اچ-موریتز نام برد.

The Boys

تریلر فصل دوم سریال The Boys منتشر شد

پسرها یک سریال شبکه نمایش خانگی با ژانر ابرقهرمانی است که براساس یک کامیک داستان مصور با همین نام توسط گارت انیس و داریک رابرتسون ساخته شده‌است. این سریال توسط اریک کریپکه برای آمازون ساخته شده‌است ، موضوع این سریال در خصوص گروهی است که سعی می‌کنند در برابر ابرقهرمانان فاسدی که از قدرت‌های ابرقهرمانیشان سوءاستفاده می‌کنند ایستادگی کنند.

بیشتر بخوانید
نقد سریال The Young Pope پاپ جوان

شما برای تماشای تریلر این این سریال از طریق یوتیوب اینجا کلیک کنید.

منبع : www.ign.com

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید