جدید ترین کاشی بین کابینتی در خانه های مدرن

آشپزخانه یکی از بخش های مهم خانه است پس.همیشه باید آشپزخانه ای زیبا و شیک داشته باشید . برای زیبا کردن دکوراسیون داخل خانه ابتدا باید از آشپزخانه شروع کنید.چیدمان درست کاشی در آشپزخانه و انتخاب درست طرح و رنگ کاشی ها تاثیر.بسیار زیادی در زیبایی خانه و آشپزخانه دارد . جدید ترین کاشی بین کابینتی در خانه های مدرن

مدل کاشی آشپزخانه طرح برجسته و سه بعدی

سعی کنید در انتخاب کاشی ها به رنگ و طرح کاشی خوب توجه کنید.رنگ و طرح کاشی ها باید با سایر وسایل های موجود.در آشپزخانه هماهنگ باشد برای مثال اگر کاشی ها با کابینت و کاشی کف با.دیوار آشپزخانه هماهنگ نباشد باعث شلوغی آشپزخانه و.کاهش زیبایی میشود . پس کاشی های اشپزخانه تاثیر زیادی در زیبایی آن دارد .

کاشی بین کابینتی

بین کابینتی از متریالهای مورد استفاده در محیط آشپزخانه.می باشد که استفاده از آن باعث فضای دلنشین در خانه می شود . در این مقاله مفصل به بررسی آن خواهیم پرداخت . همه ی مردم خواهان داشتن زندگی لوکس و مدرن هستند.و این امر در جای جای خانه از وسایل و مبلمان و دیوار ها گرفته تا کابینت.و فضای بین کابینت ها اجرا می شود . آشپزخانه ها از جمله ی بخش هایی در خانه ها به.شمار می روند که دارای اهمیت بسیار زیادی می باشند.و به دلیل این که اکثرا نزدیک پذیرایی قرار دارند.لوکس و شیک بودن آن ها مهم می باشد .

کابینت ها بخش هایی می باشند که باید زیبا باشند تا.آشپزخانه ای مدرن را به تصویر بکشند . هر نوع متریالی که فضای بین کابینت های.دیواری و زمینی را می پوشاند بین کابینتی نامیده می شود .

این متریال دارای انواع متنوع بسیار زیاد ، در رنگ ها و جنس های مختلف.می باشد که قابلیت ست کردن با انواع کابینت ها در هر نوع رنگ را دارند . بین کابینتی بعد از کابینت ها اولین جایی می باشد.که خودنمایی می کند و به چشم می خورد از این رو با ایجاد تغییر کوچکی.در آن می توان تغییر بزرگی را در آشپزخانه ایجاد کرد.و موجب زیبایی دکوراسیون آشپزخانه شد .

بین کابینتی مناسب چه فضایی است ؟ جدید ترین کاشی بین کابینتی در خانه های مدرن

استفاده از بین کابینتی از جمله ی بهترین راه کارها برای ایجاد.تغییر اساسی در فضای آشپزخانه ها می باشد و برای این منظور فرق نمی کند که آشپزخانه کوچک.یا بزرگ باشد بلکه فقط کافی است متناسب و هماهنگ با فضای آشپزخانه و کابینت ها باشد.و هر چه قدر زیبا و هماهنگ با محیط باشند موجب ایجاد تغییری چشمگیر و جذاب.در آشپزخانه می شود و به عبارتی روح تازه به آشپزخانه ها می دهد .

بیشتر بخوانید
طراحی داخلی خانه های نقلی آپارتمانی

 

از مهمترین ویژگی های این محصول می توان به موارد ذیل اشاره نمود :

  • مقاوم در برابر ضربه
  • رتبه بندی کیفیت
  • قابلیت شستشو
  • تنوع طرح
  • رنگ بندی زیبا
  • سایز های مختلف
  • مقاوم نسبت به اب و رطوبت

طرح های مورد استفاده برای بین کابینتی جدید ترین کاشی بین کابینتی در خانه های مدرن

بین کابینتی دارای تنوع بسیاری در رنگ ها و جنس و طرح می باشند و مشتریان بنا به.سلیقه ی خود مناسب ترین نوع را انتخاب می کنند . همه ی انواع طرح های موجود در بازار که برای بین کابینتی.به کار برده می شوند حتما خوب نمی باشند و برای انتخاب نوع مناسبی.از آن ها  باید کیفیت و ماندگاری و هماهنگی و دوام آن ها بررسی گردد .

کاشی ها

جدید ترین کاشی بین کابینتی در خانه های مدرن

کاشی ها مورد استفاده در عرض های کم تولید می شوند.و با کنار هم قرار گرفتن زیبایی خاص و بی نظیری را به آشپزخانه ها می دهند . کاشی ها به وسیله پاک کننده های مناسب و قوی به راحتی پاک.می شوند و زیبایی و ماندگاری زیادی دارند و از جمله ی پرکاربردترین بین کابینتی ها می باشند .

سنگ ها

جدید ترین کاشی بین کابینتی در خانه های مدرن

سنگ ها نیز در طرح های مختلف  انواعی از بین کابینتی ها می باشند که.به کار بردن آن ها در محیط آشپزخانه فضایی مدرن و خاص به محیط می دهد . تمییز کاری آن ها نسبت به کاشی ها سخت تر می.باشد اما به دلیل زیبایی سلیقه بسیاری از مشتریان می باشد .

نوع شیشه ای و آینه ای 

جدید ترین کاشی بین کابینتی در خانه های مدرن

افرادی که دوس دار براقیت کابینت های خود می باشند از این طرح.ها استفاده می کنند که برخلاف هزینه ی بالایی که دارند.موجب لوکس و زیبا دیده شدن محیط می شوند .

کاغذ دیواری جدید ترین کاشی بین کابینتی در خانه های مدرن

جدید ترین کاشی بین کابینتی در خانه های مدرن

برخی از مردم به جای صرف هزینه های زیاد از کاغذ دیواری برای.بین کابینتی خود استفاده می کنند این افراد باید توجه داشته باشند.که کاغذ دیواری ضد آب و ضد آتش باشد تا به راحتی کنده.نشود و یا خطری برای محیط آشپزخانه ایجاد ننماید .

طرح های لوکس

جدید ترین کاشی بین کابینتی در خانه های مدرن

گاها ترکیب چند نوع بین کابینتی از قبیل ترکیب سنگ و کاشی و یا کاشی و شیشه و …

و یا به کار بردن انواعی از مدلها ی فلزی یا براق موجب ایجاد فضایی لوکس در آشپز خانه ها میشود و جلوه ی زیبایی ایجادمیکند . انعکاس نور در بین کابینتی های براق موجب جذابیت.و گیرایی در چشم انداز آشپزخانه ها می شود . علاوه بر این نوع های براق به راحتی تمیز میشوند.و در نتیجه ترس از ایجاد لکه های دائمی و تمییزی سخت در آن ها وجود ندارد .

بیشتر بخوانید
روش های جالب نظم بخشیدن به خانه در 15دقیقه

نوع آجری

جدید ترین کاشی بین کابینتی در خانه های مدرن

این نوع از بین کابینتی ها که از قدیم استفاده می شد فضایی.گرم و صمیمی در آشپزخانه ها به وجود می آورد اما نظافت آن نسبت به سایر محصولات مشابه سختتر میباشد و در نتیجه امروزه بیشتر از انواع مدرن تر و به عبارتی براق تر استفاده میشود .

 

انواع مدل طرح های کاشی آشپزخانه

1) مدل کاشی آشپزخانه با طرح ساده و خطی

جدید ترین کاشی بین کابینتی در خانه های مدرن

در میان انواع مدل کاشی و سرامیک آشپزخانه که وجود.دارد ، کاشی های کلاسیک طرفداران خاص خود را دارند . معمولا از کاشی هایی با طرح ساده و خطی یا آجری مانند.بیشتر در سرویس بهداشتی و حمام استفاده می‌شد ، اما تنوع رنگ و جنس کاشی های امروزی سبب شده که.استفاده از آن‌ها برای نقاطی مثل پشت سینک یا پشت اجاق گاز آشپزخانه ایده آل به نظر برسد . این مدل کاشی با رنگ های مختلف و جنس.های گوناگون مثل شیشه ای ، فلزی و یا موزاییکی در بازار موجود هستند . به هنگام خرید این نوع کاشی بهتر است تناسب.رنگ و طرح آن‌ها را با کابینت آشپزخانه در نظر بگیرید .

2) مدل کاشی آشپزخانه گلدار جدید ترین کاشی بین کابینتی در خانه های مدرن

جدید ترین کاشی بین کابینتی در خانه های مدرن

استفاده از کاشی های گلدار در آشپزخانه های ایرانی قدمت زیادی.دارد ؛ اما طرح ها و رنگ بندی های جدید و استفاده.هوشمندانه از آن‌ها می‌تواند آشپزخانه شما را زیباتر کند . مدل های کاشی گلدار بر دو نوع هستند ، نوع اول به صورت کلاسیک هر قطعه از کاشی زمینه گلدار جدا دارد.ولی نوع دوم قطعات کاشی به مانند پازل یک طرح کلی گلدار را به نمایش درمی‌آورند . استفاده از این نوع کاشی بیشتر در فضای روبروی آشپزخانه.یعنی پشت اجاق گاز و بین کابینت ها است و.باعث می‌شود زیبایی آشپزخانه شما دوچندان شود .

3) مدل کاشی آشپزخانه ایرانی و سنتی

جدید ترین کاشی بین کابینتی در خانه های مدرن

زیبایی نقوش و طرح های سنتی ایرانی اسلامی انکار ناپذیر است و سالیانه جمع.کثیری از گردشگران خارجی را به سمت خود می‌کشاند . در طی سالهای اخیر استفاده از مدل کاشی آشپزخانه.ایرانی یا کاشی سنتی مخاطبان خاص خود را پیدا کرده است . به کمک هنرمندان و طراحان این حوزه و با ترکیب این.هنر با صنعت کاشی سازی رویکرد جدیدی به دکوراسیون خانه ایجاد شده است .

بیشتر طرح های سنتی به کار رفته در مدل کاشی آشپزخانه سنتی با الهام گرفتن.از نقش ها و رنگ های به کار رفته در مناطق تاریخی مهم کشور ساخته می شوند . برای مثال : استفاده از طرح های الهام گرفته از کاخ گلستان ، طرح گل و مرغ سبک شیرازی ، طرح قاجاری ، طرح هایی با زمینه فیروزه‌ای و بسیاری طرح های دیگر از این دسته‌ اند . از این سبک کاشی کاری در فضای بین کابینت ها و همچنین دیوار ها در آشپزخانه استفاده می‌شود . علاوه بر این.استفاده از این سبک مخصوصاً کاشی‌های.آبی فیروزه‌ای در سرویس بهداشتی و حمام کاربرد زیادی دارد .

بیشتر بخوانید
بهترین و زیباترین انتخاب برای کفپوش ساختمان

4) مدل کاشی آشپزخانه چهارخانه

جدید ترین کاشی بین کابینتی در خانه های مدرن

تنوع مدل کاشی آشپزخانه چهارخانه نیز بسیار زیاد است ، فارغ از تنوع.در رنگ بندی کاشی های چهارخونه ، اندازه این طرح ها نیز متفاوت بوده و بسته.به دکوراسیون آشپزخانه شما ، می‌تواند نمایی زیبایی به آن ببخشید . سبک کاشی های چهارخانه در اروپای غربی مخصوصاً ایتالیا طرفداران بسیار زیادی دارد . استفاده از این نوع طرح علاوه بر فضای بین کابینت.و دیوارها ، در کف آشپزخانه نیز به کار رفته و به.بزرگتر نشان دادن فضای آشپزخانه کمک می‌کند .

5) مدل کاشی چسبی آشپزخانه جدید ترین کاشی بین کابینتی در خانه های مدرن

جدید ترین کاشی بین کابینتی در خانه های مدرن

کاشی چسبی آشپزخانه در واقع جزو جدیدترین انواع کاشی.و سرامیک آشپزخانه به حساب می‌آیند که با هدف کمتر کردن هزینه.تخریب کاشی های قدیمی و چسباندن کاشی های جدید روی آن در بازار عرضه می‌شوند . با توجه به تنوع کیفیت و محصول در این نوع مدل.کاشی بهتر است قبل از تهیه آن به فاکتورهای مهمی چون قابلیت شستشو ، مقاومت نسبی.در برابر ضربه ، مقاومت در برابر تغییرات دمایی و نیز طول عمر بالا حتماً توجه کنید .

6) مدل کاشی آشپزخانه طرح برجسته و سه بعدی

جدید ترین کاشی بین کابینتی در خانه های مدرن

کاشی های طرح سه بعدی انواع دیگری از طرح کاشی آشپزخانه به حساب می‌آیند.که در زمانی کوتاه محبوبیت فراوانی کسب کرده‌اند . طرح های سه بعدی تنوع بسیاری دارند که بیشتر الهام گرفته از طبیعت هستند . معمولا این نوع کاشی های سه بعدی را به عنوان دیوارپوش.می‌توان در تمام نقاط خانه استفاده کرد اما هنگامی از آن‌ها به عنوان کف.پوش استفاده می‌شود زیبایی دو چندانی پیدا می‌کنند . با این وجود از آنجایی که سطح این نوع کاشی نوعی خاصی از شیشه به.کار رفته در تماس با آب سطح بسیار لغزنده‌ای ایجاد می‌کنند.که بهتر است به عنوان کفپوش آشپزخانه و حمام استفاده نشوند . از این نوع طرح ها در مدل های جدید کاشی.کار به عنوان دیوارپوش آشپزخانه.در فضای بین کابینت استفاده فراوان می‌شود .

 منبع : www.pinterest.com

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید