جیمز منگلد کارگردان قسمت 5 ایندیانا جونز شد

در جدیدترین اخبار سینمای هالیوود تهیه کننده ایندیانا جونز 5 توضیح می دهد که چرا جیمز منگلد جایگزین مناسبی برای استیون اسپیلبرگ است. برای اولین بار در تاریخ حق ساخت ، یک فیلم از سری ایندیانا جونز به کارگردانی به غیر از استیون اسپیلبرگ انجام می شود. جیمز منگلد کارگردان قسمت 5 ایندیانا جونز شد

جیمز منگلد ، کارگردان فیلم‌های فورد علیه فراری و لوگان ، برای ساخت قسمت پنجم معرفی شده است ، و تهیه کننده اثر ، فرانک مارشال درباره این که چرا هنوز ایندیانا جونز در دستان امنی است توضیحاتی داده است. وی همچنین راجب فیلم‌نامه قسمت پنجم ایندیانا جونز هم خبر‌هایی را داده است.

بعد از اخباری که قبلا منتشر شده بود و گفته شد که اسپیلبرگ برای ساخت قسمت ۵ باز نخواهد گشت ، تقریبا باعث حیرت و آشفتگی شده بود. ولی فرانک ماراشال به مجله Collider گفته است که چرا منگلد گزینه خوبی برای پشت دوربین است.

Indiana Jones 5

جیمز منگلد کارگردان قسمت 5 ایندیانا جونز شد

مارشال در این خصوص گفت: “عشق او به این فرانچایز فوقالعاده است. او یک فیلمساز عالی است و من فکر می کنم او همچنین با هریسون رابطه ای خوب دارد. همه قطعات مناسب در زمان مناسب گرد هم آمده اند.”

مارشال افزود: “استیون اسپیلبرگ به عنوان یکی از تهیه کننده‌ها همراه ما خواهد بود ، بنابراین ما از همه چیز بهترین استفاده را می کنیم.

بنابراین ، چه زمانی می توانیم پنجمین ماجراجویی پر وقفه ایندیانا جونز را ببینیم؟ طبق حرف‌های تهیه کننده روندی که قصه و فیلم‌نامه ایدیانا جونز ۵ شروع کرده تازه در اوایل نگارش است. همچنین گفته شده که قصه قسمت ۵ به احتمال زیاد در ادامه قسمت‌های قبلی مجموعه خواهد بود. البته فعلا به دلیل شیوع ویروس کووید-۱۹ هنوز زمان فیلم‌برداری و دیگر مناسبات مشخص نیست.

Indiana Jones 5

جیمز منگلد کارگردان قسمت 5 ایندیانا جونز شد

مارشال گفت: “مهمتر از همه چیز امنیت همه است.، بازیگران ، خدمه و همه ما. بنابراین ،.ما به دنبال دستورالعمل هایی هستیم که به آرامی از طرف متخصصان بهداشت.، استودیوها و بخش های مختلف مشاغل به دست می آید ، و ما فقط سعی داریم همه چیز را در نظر بگیریم ، بنابراین می توانیم به جلو حرکت کنیم و فعلا مراقبت کنیم. این مورد طبیعتا باعث کندی پروژه خواهد شد ، اما باید برنامه ریزی کنیم.

مارشال راجب یک نوع فیلم‌برداری حرف زد.که به نوعی به طور خلاقانه‌ای طراحی شده است.که نیازی به خدمه و افراد زیادی در خصوص فیلم‌برداری نباشد..او این فیلم‌برداری را خلاقانه و تاکید کرد که این روش برای اولین بار مورد استفاده قرار گرفته شده.

بیشتر بخوانید
آخرین اخبار فیلم The Matrix 4 ماتریکس 4

اگرچه روزی ایندیانا جونز 5 منتشر می شود.، اما به فعلا فعلاها نباید انتظار اخبار جدیدتری باشیم ،.هر چند همه ما باید از انتخاب کارگردانی چون جیمز منگلد هیجان زده شویم.

منبع: www.gamesradar.com

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید