جی‌.کی سیمونز از نقش خود در MCU می‌گوید

جی‌کی سیمونز بازیگر برنده جایزه اسکار ، راجب نقش جی.جونا جیمسون در فیلم‌های آینده دنیای سینمایی مارول (MCU) و مردعنکبوتی (Spider-man) صحبت کرده است. جی‌.کی سیمونز از نقش خود در MCU می‌گوید

یکی از شگفتی های فوق العاده در مرد عنکبوتی: دور از خانه (Spider-man: Far From Home) ، حضور جی.کی سیمونز به عنوان جی.جونا جیمسون بود. این شخصیت در پایان فیلم رونمایی شد که ما را با یک سوپرایز مواجه کرد.

جی.کی سیمونز ، پیش از این در سه‌گانه خاطره انگیز مردعنکبوتی سم ریمی و با بازی توبی مگوایر بازی کرده بود. این بازیگر فقط همکاری خودش را به فیلم‌های مردعنکبوتی خلاصه نکرده است. وی در انیمیشن Marvel Spider-Man نقش واریوس (Varius) و در بازی مردعنکبوتی نقشی به نام Flat-top را صداپیشگی کرده است. این پروژه‌ها نشان می‌دهد که این بازیگر علاقه بسیاری به این دنیا دارد.و رسما عضوی از MCU است.

j.k simmons

جی‌.کی سیمونز از نقش خود در MCU می‌گوید

در دور از خانه ، جیمسون میزبان یک شو آنلاین تئوی توطئه با نام The Daily Bugle بود ، که معتقد بود کوئنتین بک ، که با نام میستریو معرفی شده بود ، بزرگترین ابرقهرمان تمام دوران است. در صورتی که میستریو یک دزد ، حقه باز ، قهرمان قلابی و شیاد بود.

در قسمت جدیدی از PeopleTV’s Couch Surfing ، از سیمونز سؤال شد.كه آیا طرفداران باید انتظار داشته باشند كه بار دیگر جیمسون را در فیلم بعدی Spider-Man ببینند. سیمونز اظهار داشت كه در حالی كه او برای دنباله های دیگری برای حضور دوباره در این نقش قراداد امضا کرده است ، اما این تصمیم به عهده  استودیو است كه تصمیم بگیرد این شخصیت را استقاده کند یا نه.

وی گفت: “من چیزی نمی‌دانم ، فعلا باید صبر کرد و منتظر ماند. این یک فرصت عالی است ، زیرا این چیزها در حال تغییر هستند.، این خیلی خوب است که یکی از نسخه‌های قدیمی‌تر در این دنیای جدید حضور دارد.

j.k simmons

جی‌.کی سیمونز از نقش خود در MCU می‌گوید

سیمونز همچنین راجب اولین تست بازیگری خود برای فیلم اول مردعنکبوتی به کارگردانی سم ریمی حرف زد. وی گفت نحوه کار با ریمی پروسه جالب و پیچیده‌ای داشت. این روند در دو فیلم دیگر این دو با نام (For Love of the Game, The Gift) ادامه داشت.

بیشتر بخوانید
از سرگیری فیلم‌برداری بتمن و جانوران شگفت‌انگیز

“لازم بود كه تولید كنندگان و.فراد مشغول در شرکت سونی متقاعد شوند ،.زیرا طبیعی است كه آن‌ها بازیگران بسیار مشهور تری در ذهن داشته اند.كه بتوانند در فروش گیشه كمك می كنند.”

به علاوه ، در تست سیمونز صحنه‌ای بود.که گرین گابلین دیوار دفتر روزنامه.(Daily Bugle) جیمسون را منفجر می‌کرد.و او را بلند می‌کند ، در همین حال که او را می‌زند.، گردن او را هم گرفته که باعث خفگی وی می‌شد.

“من صفحات فیلم‌نامه را در اختیار داشتم.و داشتم آن صحنه را می‌خواندم ،.و وقتی به آن نقطه می‌رسیدیم ،.علاوه بر اینکه فیلم‌نامه را می‌خواندم ، سعی در خفه شدن خودم هم داشتم.”

منبع: www.ign.com

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید