خرید موبایل با بودجه سه میلیونی

با پیشرفت بیش از پیش تکنولوژی ، امروزه بشر به سوی انجام دادن کارهای خود بدون.حضور در آن مکان ، پیش می رود . برای مثال شما می‌توانید با در دست داشتن گوشی موبایل.خرید های ضروری خانه خود را انجام دهید یا از فروشگاه های اینترنتی لباس انتخاب کنید.و کارهای بانکی تان را بدون حضور در بانک انجام دهید . تنها نیاز شما گوشی تلفن همراه است تا بتوانید تمامی.کارهای تان را با آن انجام دهید . خرید موبایل با بودجه سه میلیونی

با تقاضای مردم و نیاز به این تکنولوژی شرکت های سرشناس زیادی وارد این بازار شدند.که اکثرشان را می‌شناسید ، اما هرکدام از محصولات این شرکت با توجه به امکانات.و خدمات قابل ارائه شان قیمت متفاوتی دارند . امروز می خواهیم به شما راهنمای خرید گوشی موبایل با بودجه ۳ میلیون تومانی.را ارائه بدهیم تا ببینید با سه میلیون تومان بودجه چه گوشی.می‌توان خریداری کرد و امکانات آن چیست .

1) سامسونگ مدل A2 core :

 خرید موبایل با بودجه سه میلیونی

این گوشی موبایل دو سیم کارته می باشد و وزنی بالغ بر ۱۴۲ گرم را داراست . پردازنده مرکزی آن عالی است و پردازنده گرافیکی نیز mail_t830mp1 GPU می باشد . حافظه داخلی آن ۱۶ گیگابایت و از مقدار رم یک گیگابایتی بهره می برد.و اندازه صفحه آن ۵ اینچ می باشد .

سامسونگ A2 CORE دارای رزولوشن پشت و سلفی میباشد.و رزولوشن دوربین جلوی آن ۵ مگاپیکسل است . با توجه به این مشخصات و نسخه سیستم عامل ۸ اندروید قیمت.فعلی این محصول یک میلیون و ۸۵۰ هزار تومان می باشد .

2) هواوی مدل y5 lite 2018 : خرید موبایل با بودجه سه میلیونی

 خرید موبایل با بودجه سه میلیونی

گوشی دو سیم کارته است و وزن ۱۴۵ گرم را داراست . پردازنده مرکزی قوی و پردازنده گرافیکی آن Power vr GEB100 GPU است . حافظه داخلی آن ۱۶ گیگابایت و رام ۱ گیگابایتی دارد .

بیشتر بخوانید
تاریخ معرفی و عرضه آیفون 12 اپل توسط جان پراسر فاش شد

اندازه صفحه هواوی 5.45 اینچ است و دارای دوربین پشت.با رزولوشن ۸ مگاپیکسل و دوربین سلفی با رزولوشن ۵ مگاپیکسل است . نسخه سیستم عامل اندروید آن ۸.۱ است و قیمت فعلی این.محصول یک میلیون و ۹۶۵ هزار تومان برآورد شده است .

3) سامسونگ مدل galaxy j2 core :

 خرید موبایل با بودجه سه میلیونی

سامسونگ j2 core دارای جایگاه دو سیم کارت میکرو است و وزن ۶۵۴ گرم را دارا  است . حافظه داخلی آن ۸ گیگابایت و رام آن یک گیگابایت است .

اندازه صفحه محصول شرکت سامسونگ نیم اینچ است و.دوربین پشت و سلفی آن به ترتیب با رزولوشن ۸ و ۵ مگاپیکسل تولید می‌شود . نسخه اندروید این محصول ۸.۱ است و از قیمتی حدود.یک میلیون و ۹۹۹ هزار تومان در بازار امروز برخوردار است .

4) سامسونگ مدل A01 :  خرید موبایل با بودجه سه میلیونی

 خرید موبایل با بودجه سه میلیونی

این محصول سامسونگ نیز مانند بقیه محصولاتش دو سیم‌کارت است . وزنش ۱۴۹ گرم است و حمل راحتی دارد. حافظه داخلی ۱۶ گیگابایت است و رم ۲ گیگابایتی دارد .

اندازه استاندارد ۵.۷ اینچی را داراست و دوربین پشت آن رزولوشن ۱۳ مگاپیکسل است . دوربین سلفی A01 پنج مگاپیکسلی است و نسخه سیستم.عامل آن هم 10 است . قیمت روز این محصول در بازار گوشی ایران ۲ میلیون.و ۱۷۸ هزار تومان برآورد می‌شود .

5) گوشی آنر مدل 8s :

 خرید موبایل با بودجه سه میلیونی

این گوشی که ساخته شرکت آنر است از وزن کمی برخوردار.است و دو سیم‌کارت را همزمان ساپورت میکند . حافظه داخلی آن ۳۲ گیگابایت است و مقدار رم 2 گیگابایتی دارد .

اندازه صفحه این موبایل ۵.۷ اینچ می باشد و می تواند.تعداد ۱۶ میلیون رنگ را در صفحه نمایش خود به نمایش بگذارد . رزولوشن دوربین پشت آن ۱۳ و دوربین سلفی آن ۵ مگاپیکسل است . سیستم عامل اندروید این محصول شرکت آنر ، ۹ می باشد.و قیمت آن ۲ میلیون و ۱۷۰ هزار تومان در بازار فعلی است .

بیشتر بخوانید
ویوو Y51s با پشتیبانی از 5G و قیمت ۲۵۶ دلار معرفی شد

6) هواوی مدل y5 2019 :

 خرید موبایل با بودجه سه میلیونی

این گوشی شرکت هواوی ساخت سال ۲۰۱۹ هست ولی از لحاظ امکانات.و ارائه خدمات بیشتر از بعضی گوشی‌های ساخته شده در سال ۲۰۲۰ تقاضا دارد . این گوشی ۱۴۶ گرم است و قابلیت استفاده همزمان از دو سیم‌کارت را دارد .

از نقاط قوت آن می‌شود به حافظه داخلی ۳۲ گیگابایتی و رم ۲ گیگابایتی آن اشاره کرد . اندازه محصول ۵.۷۱ اینچ است و شبکه‌های ارتباطی 2G, 3G و 4G را حمایت می کند . رزولوشن دوربین پشت هواوی وای ۵ لایت ۲۰۱۹، ۱۳ مگاپیکسل.و دوربین.سلفی آن ۵ مگاپیکسل است . نسخه اندروید آن هم ۹ است . این محصول در بازار.فعلی حدود ۲ میلیون و ۳۱۵ هزار تومان قیمت دارد .

7) گوشی آنر مدل 8A : خرید موبایل با بودجه سه میلیونی

 خرید موبایل با بودجه سه میلیونی

گوشی آنر مدل 8A بسیار سبک است و برای کسانی که به وزن اهمیت میدهند ، بسیار مناسب  است . این گوشی دو سیم کارته است و سایز نانو سیم کارت را ساپورت میکند . حافظه داخلی موبایل ۳۲ گیگابایت است و دارای رم ۲ گیگابایتی است . آنر 8A شش اینچ است و وضوح بسیار بالایی دارد .

دوربین پشت این گوشی ۱۳ مگاپیکسل و دوربین سلفی آن ۸ مگاپیکسل است . سیستم عامل این موبایل نسخه ۹ است.و قیمتی حدود ۲ میلیون و ۴۷۹ هزار تومان دارد .

8) گوشی آنر مدل 8 lite :

 خرید موبایل با بودجه سه میلیونی

گوشی آنر مدل 8lite صد و چهل و پنج گرم وزن دارد و همچنین دارای.قابلیت استفاده از دو سیم کارت همزمان است . حافظه داخلی ۱۶ گیگابایت و حافظه رم آن ۳ گیگابایت است . اندازه این موبایل ساخته شده توسط شرکت آنر ۵.۲ اینچ است.و قابلیت دریافت ۱۰ لمس همزمان را دارد .

بیشتر بخوانید
بنچمارک گلکسی اس 21 سامسونگ با تراشه‌ای جدید در گیک‌بنچ رؤیت شد

دوربین پشتی موبایل ۱۲ مگاپیکسل است و دارای.رزولوشن ۸ مگاپیکسلی برای دوربین سلفی است . نسخه اندروید این گوشی ۷ است . قیمت آنر هشت لایت دو.میلیون و ۴۹۹ هزار تومان است .

9) هواوی y6 prime :

 خرید موبایل با بودجه سه میلیونی

هواوی مدل y6 prime وزنی ۱۵۰ گرمی را داراست.و ساختاری از شیشه و پلاستیک دارد . این گوشی دو سیم کارت است و پردازنده مرکزی چهارهسته‌ای دارد .

حافظه داخلی موبایل ۳۲ گیگابایت و رم آن ۲ گیگابایتی است . اندازه این هوآوی ۶.۹ اینچ است و.تا ۱۶ میلیون رنگ را ساپورت و نمایش میدهد . دوربین پشت این گوشی ۱۳ مگاپیکسل و دوربین جلویی آن ۸ مگاپیکسل است . نسخه اندروید این موبایل ۹ است و قیمت آن در بازار.فعلی حدود ۲ میلیون و ۵۹۰ هزار تومان است .

10) موبایل شیائومی مدلRedmi 8A : خرید موبایل با بودجه سه میلیونی

 خرید موبایل با بودجه سه میلیونی

شرکت شیائومی وزن این موبایل را ۱۸۸ گرم  تخصیص داده است.و قابلیت کارکرد دو سیم کارت همزمان را به آن اضافه کرده است . حافظه داخلی این گوشی ۳۲ گیگابایت است و رم ۲ گیگابایتی را داراست . اندازه این موبایل شیائومی  ۶.۱۸ اینچ است.و بسیار برای فیلم دیدن مناسب است .

رزولوشن دوربین پشت آن ۱۲ و رزولوشن دوربین سلفی آن ۸ مگاپیکسل است همه این ویژگی‌ها به.همراه نسخه اندروید ۹ ، قیمتی حدود ۲ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان برای این گوشی به ارمغان اورده است .

امیدواریم توانسته باشیم به شما در خرید.گوشی بابودجه ی ۳ میلیون تومانی کمک کنیم .

 

منبع : www.nytimes.com

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید