دلایل اصلی زود انزالی و راه درمان

از نظر متخصصان رابطه جنسی یا سکسولوژیست ها اگر.فرد با شروع رابطه ی جنسی در مدت زمان بسیار کمی از آغاز آن به انزال برسد ، دچار  زود انزالی شده است . این زمان کوتاه تا رسیدن به انزال سبب نارضایتی زوجین از رابطه می شود.و مشکلاتی از قبیل کاهش اعتماد به نفس ، استرس از برقراری.رابطه جنسی ، کاهش میل جنسی ، کاهش صمیمیت میان زوجین و … را  ممکن است به  وجود آورد . دلایل اصلی زود انزالی و راه درمان

زود انزالی جزو اختلالات جنسی است . گاهی اوقات اگر فرد برای مدت زمان طولانی.رابطه ی جنسی را تجربه نکرده باشد این اتفاق رخ می دهد که امری طبیعی است.و نباید نگران بود ، اما در بعضی موارد به صورت همیشگی فرد این اختلال را دارد و باید به دنبال.درمان آن باشد زیرا نارضایتی خود و همسرش را در پی دارد .

اقدام کردن برای درمان زود انزالی اولویت رابطه جنسی است

دلایل اصلی زود انزالی و راه درمان

به دلیل اهمیت رابطه ی جنسی و تاثیر بر سایر ابعاد زندگی نباید.راحت از کنار آن گذشت و  برای درمان اقدامی نکرد .

در تحقیقات این نتیجه به دست آمده که میانگین زمانی که یک.مرد برای رسیدن به ارگاسم نیاز دارد بین 5 تا 10 دقیقه است که.با توجه به شرایط مختلف مانند سن ، وزن ، بیماری و … متفاوت است .

اگر فردی در زمان کمتر از یک دقیقه  با تحریک کم به انزال.برسد دچار اختلال زود انزالی شده است ، بهتر است برای درمان به مشاوران و پزشکان متخصص.در این حوزه مراجعه کرده و از آن ها کمک بخواهد .

بیشتر بخوانید
عوارض و میزان مصرف قرص پاورفیت (Powerfit)

بسیاری از آقایان با گذشت زمان با روش های به تاخیر انداختن انزال آشنا می شوند .

 دلایل اصلی زود انزالی  دلایل اصلی زود انزالی و راه درمان

  1. پرکاری تیروئید

دلایل اصلی زود انزالی و راه درمان

تیروئید پرکار یکی از دلایل اصلی زود انزالی در آقایان به شمار می رود .

  1. اضطراب و فشار روحی

همان طور که می دانید استرس و فشار روحی در زندگی امروزه بسیار.وجود دارد و به صورت طبیعی بر روی همه ی ابعاد زندگی افراد تاثیر می گذارد.که رابطه ی جنسی نیز در این زمینه مستثنی نیست . اگر استرس دارید و اقدام به برقراری رابطه ی.جنسی می کنید شاید دچار زود انزالی شوید .

  1. استعمال سیگار و دخانیات

دلایل اصلی زود انزالی و راه درمان

متاسفانه در جامعه ی امروزی بسیاری از افراد به سیگار.و قلیان کشیدن معتاد هستند ، این موضوع علاوه بر تاثیری که روی سلامت جسمانی هر فرد دارد بر.توانایی جنسی نیز اثر گذار است و سبب اختلال نعوظ و زود انزالی برای افراد می شود .

  1. داروهای شیمیایی

در بغضی موارد افراد از داروهایی استفاده می کنند که عوارضی از قبیل.کاهش میل جنسی ، انزال زود رس و … ممکن است برایشان به وجود آورند .

 

روش های درمان انزال زودرس دلایل اصلی زود انزالی و راه درمان

اگر شما نیز از این اختلال ناراحت هستید و به دنبال راه حل های درمان آن می باشید، با ما همراه باشید .

در اولین مرحله توصیه می شود به مشاور مراجعه کرده.و با انجام تمرینات آرام سازی ذهن و کاهش استرس بر خود مسلط باشید .

اگر از مواد مخدر ، الکل و دخانیات استفاده می.کنید ، از استعمال آن ها خودداری نمایید .

بیشتر بخوانید
تاثیر منیزیم بر جنین و در دوران بارداری

ورزش و تقویت بدن می تواند یکی از راه حل های مفید برای.رفع این مشکل باشد ، برخی تمرینات را خود شخص می تواند در منزل انجام دهد ولی برای.تمرینات حرفه ای تر باید زیر نظر مربی فعالیت داشته باشد .

دلایل اصلی زود انزالی و راه درمان

استفاده از کاندوم با کاهش تحریک.پذیری ، فرایند انزال را می تواند به تاخیر بیاندازد .

در بعضی موارد پزشک متخصص داروهایی تجویز.می کند که  از انزال زود رس جلوگیری می کند .

در اخرین مرحله استفاده از مواد تاخیری توصیه می شود ، این.مواد به صورت کوتاه و موضعی انزال را به تاخیر می اندازند و نباید.به صورت افراطی و بدون مشورت با پزشک از آن ها استفاده کرد .

کاندوم های تاخیری یکی از محصولاتی است که برای جلوگیری.ازانزال زود رس می توان از آن ها کمک گرفت .

برای نتیجه گیری بهتر این کار هارا باید انجام داد

برای نتیجه گیری بهتر باید فرد پس از نعوظ کامل کاندوم.را بر روی آلت خود قرار دهد که مواد تاخیری تاثیر گذار باشد . دلایل اصلی زود انزالی و راه درمان

در خرید کاندوم های تاخیری باید حتما به تاریخ تولید آن.توجه داشت زیرا هرچه از این تاریخ بگذرد این مواد خاصیت خود را از دست می دهند و تاثیر گذاری کمتری خواهند داشت .

اسپری های تاخیری یکی دیگر از محصولات پرکاربرد در این زمینه است . برای استفاده از این محصول ، باید پس از اسپری کردن مواد.تاخیری بر روی آلت حداکثر 30 دقیقه صبر کرد تا تاثیر خود را بگذارد . لازم به ذکر است پس از رابطه حتما با آب و صابون آلت را بشویید .

بیشتر بخوانید
شکل ظاهری زگیل تناسلی زنان و درمان

با رعایت موارد فوق به راحتی می توانید این اختلال را درمان کنید .

 

منبع : www.urologyhealth.org

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید