دلیل نام متفاوت Resident Evil 8 چیست؟

کپکام در جدیدترین گفتگوی دلیل جالبی برای نامی که روی نسخه هشتم رزیدنت اویل گذاشته است توضیحاتی داده است. با وجود این که لوگوی رزیدنت اویل در خود عدد ۸ را به صورت اعداد رومی جای داده ، اما کپکام به طور شفاف اعلام کرده است که قسمت جدید مجموعه صرفا “Resident Evil” هشت نیست. دلیل نام متفاوت Resident Evil 8 چیست؟

در جدیدترین نسخه مجله Weekly Famitsu از تهیه‌کنندگان کمپانی کپکام آقایان Tsuyoshi Kanda و Peter Fabiano پرسیده شد که چرا هشتمین قسمت این مجموعه در لوگوی خود عدد ۸ را حذف کرده است و در عوض فقط از آن به عنوان Resident Evil Village یاد می شود. جوابی که آن‌ها دادند کمی گنگ بود و بنظر نمی‌رسد در حال حاظر ما را نسبت به شناخت کلی بازی آشناتر کند.

نمایندگان کپکام توضیح دادند: “شما می توانید دهکده.(Village) را یک نوع از شخصیت دیگری از بازی بنامید ، و ما این کار را کردیم زیرا دوست.داریم بازیکنان این موضوع را درک کنند..وقتی از آن‌ها پرسیده شد که آیا “RE8”.یا “Village” کدامشان مخفف اصلی بازی است ، آن‌ها گفتند: “واقعاً فرقی ندارد که کدامشان نام اصلی بازی است ، اما ما خوشحال می‌شویم که Village را بخاطر بسپارند.

Rsident Evil 8

دلیل نام متفاوت Resident Evil 8 چیست؟

باز هم ، با توجه به وجود تمرکز زیاد برروی.“VIII” که به طور برجسته در وسط لوگو برای Resident Evil Village دیده می شود.، کمی عجیب است که Capcom دیدن این لوگو را بسیار عادی.و نه چندان مهم نشان می‌دهد..با توجه به قسمت قبلی در این سری.، Resident Evil 7: Biohazard بدیهی است.که عنوان عدد ۷ را در خود جا داده است..با توجه به اینکه دهکده دنباله مستقیم RE7 است ، پس نام قسمت جدید اگر RE8 منطقی خواهد بود.

البته فعلا نباید این حرف‌ها را خیلی جدی دانست. در گذر زمان همه چیر مشخص خواهد شد. اگرچه درج یا عدم وجود یک شماره در عنوان بازی ، باعث نمی شود Resident Evil Village از دیدگاه کیفیتی دچار افت کیفی شود ، اما اگر درج رسمی لوگو دارای عدد ۸ باشد ، شاید در میزان فروش بازی بتواند کمک کند.

طبق گفته دیگر صحبت‌های سازندگان.، قسمت جدید تکمیل کننده بازی RE7 خواهد بود..از دیگر اخباری که به تایید رسمی.رسیده این است که قسمت جدید رزیدنت اویل از سه سال.و نیم پیش در دست ساخت بوده است.و تا کنون ۶۰ درصد مراحل توسعه خود را پشت سر گذاشته است.

بیشتر بخوانید
اطلاعات جدیدی از Resident Evil 8 لو رفت

Rsident Evil 8

دلیل نام متفاوت Resident Evil 8 چیست؟

همچنین در نسخه جدید مجموعه رزیدنت اویل جدید با گیم‌پلی توسعه یافته تر و کامل تری مواجه هستیم که همین موضوع باعث می‌شود تا برای گیم‌پلی بهتر ، ترسناک‌تر و پر از هیجان بیشتری صبر کنیم. در کنار تمام این نکات باید داستان بازی را هم در نظر داشت. طبق اطلاعات به دست آمده بازی دارای داستان پیچیده تری خواهد بود.

حالا که با توجه به گفتگوی تیه کنندگان کپکام ، دهکده بازی به خودی خود یک شخصیت است. حالا باید دید آیا منظور از شخصیت دهکده ، المان‌ها ، فضا و امکانات خود دهکده است یا موجودی ترسناک‌تر زیر این دهکده نهفته است.

Resident Evil Village قرار است سال آینده در PS5 ، Xbox Series X و PC منتشر شود. اطلاعات تکمیلی و اساسی جدید از بازی ممکن است تا اواخر تابستان منتشر شوند.

منبع : www.dualshockers.com

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید