رابرت پتینسن Tenet کریس نولان را بسیار پیچیده می‌داند

رابرت پتینسن در مصاحبه اخیر خود از “تنت” (Tenet) فیلم جدید کرستوفر نولان حرف زده است. او در صحبت‌های خود به شدت پیچیده بودن این فیلم اشاره کرد و از هیجان خود برای دیدن نسخه نهایی این اثر گفت. گفتنی است که تنت از معدود فیلم‌هایی است که همچنان تاریخ اولیه اکران خود را در اختیار دارد. پتینسن همچنین از خیلی از تئوری‌هایی که به این فیلم نسبت داده‌اند را رد کرده و فیلم را پیچیده تر از تئوری‌ها دانسته. رابرت پتینسن Tenet کریس نولان را بسیار پیچیده می‌داند

به گفته وی ، حتی اگر فیلمنامه این اثر را خوانده باشید ،‌ به این دلیل نیست که شما کاملا آن را درک کرده باشید. پتینسن در مصاحبه جدیدی که توسط مجله GQ منتشر شده است ، هیچ پاسخی ارائه نمی دهد ، اما این ممکن است به این دلیل باشد که “Tenet” دارای مضامین بسیار بزرگی است که بازیگر حتی نتوانسته است آنچه را که در این فیلم دیده هنوز برایش معنی ندارد را درک کند.

آنچه پتینسن گفته این است که “تنت” حدود 500 نفر خدمه داشت و “فقط 250 نفر از آن‌ها همراه هواپیما به جاهای مختلف سفر می‌کردند و همه جا بودند.” این بازیگر گفت: “این اثر ، خیلی دیوانه کننده است. در هر کشور ، صحنه های عظیمی وجود دارد ، مانند اوج یک فیلم معمولی در هر کشور.”
Tenet
رابرت پتینسن Tenet کریس نولان را بسیار پیچیده می‌داند

نولان قبلاً از “تنت” به عنوان جاه طلبانه ترین فیلمی که تاکنون ساخته سخن گفته است. این کارگردان چنان پلات‌های فیلم را مخفی نگه داشته است که حتی به بازیگران فیلم مانند مایکل کین که در بسیاری از فیلم‌های نولان با او همکاری کرده ، اجازه داده نشده است که تمام فیلمنامه را بخوانند و بفهمند درام جاسوسی چیست.

تریلر “Tenet” نشان می دهد که سفر در زمان ممکن است عاملی در طرح فیلم باشد ، اما پتینسن درباره شخصیت خود گفت: “او مسافر زمان نیست. در واقع هیچ وقت سفر زمانی در کار نیست این همان چیزی است که من می توانم بگویم.” حتی اگر سفر در زمان در “تنت” وجود نداشته باشد ، روشن است که چیزی در فیلم شامل دستکاری زمان است.

کریستوفر نولان به GQ گفت که پتینسن صادقانه و متقلب است وقتی می گوید “تنت” را نمی‌فهمد..این کارگردان اظهار داشت که بازیگر نقش کاملی از فیلمنامه را در اختیار دارد.، اما بخشی از آنچه که به معنای درک کامل فیلمنامه “Tenet” است در ابهاماتی که طرح ارائه می دهد گم می‌شود.

Tenet

رابرت پتینسن Tenet کریس نولان را بسیار پیچیده می‌داند

نولان گفت: “راب به قدری طرف شماست که هنوز فیلم را ندیدید..او نیز  بسیار صادق است وقتی حرف می‌زند..این هر دو مورد درک اثر و نفهمیدنش را درست می‌کند..وقتی فیلم را می بینید ، خواهید فهمید..فیلمنامه خواندن راب ، پروسه عجیبی بود..اما او همچنین ابهامات فیلم و امکاناتی را که در ذهنش.و اطراف داستان می چرخید را فهمید. پس بله او کاملا فیلمنامه را درک کرده بود.

همانطور که گفته شد ، برادران وارنر در تاریخ 17 ژوئیه (۲۷ تیرماه ۱۳۹۹) “Tenet” را در سینماها افتتاح می کند..کریس نولان چندی پیش گفته بود که به دلیل صدمه ای که سالن‌های سینما متقبل شده‌اند.، فیلمش را در تاریخ فعلی اکران می‌کند تا سالن‌های سینما بتوانند.به حیات خود ادامه دهند..همچنین به دلیل نزدیک بودن تاریخ اکران شاید تریلر دوم این فیلم به زودی منتشر شود.

منبع: www.indiewire.com

بیشتر بخوانید
آخرین اخبار فیلم The Batman بتمن

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید