روش نگهداری گربه امریکن وایرهیر

اگر شما هم به دنبال یک هم خانه شیرین و دوست داشتنی.و جذاب هستید مگنت به شما گربه امریکن وایر هیر را پیشنهاد می کند . برای نگهداری هر نوع حیوان خانگی باید اطلاعات.کافی را در مورد آن ها داشته باشید . به همین دلیل مقاله های زنجیره ای را تحت عنوان.نژاد گربه ها در اختیار شما قرار داده ایم تا با نگاه دقیق تری در مورد شیوه.زندگی ، علایق و حتی نحوه نگهداری آن ها یکی.از اعضای مهم خانواده خود را انتخاب کنید . روش نگهداری گربه امریکن وایرهیر

روش نگهداری گربه امریکن وایرهیر

طول عمر گربه امریکن وایرهیر

گربه های امریکن وایرهیر بهتر است بدانید که در حدود 14 تا 18 سال.طول عمر دارند و می توانند مدت زمان طولانی را در کنار آن ها باشید . علاوه بر طول عمر نسبتا خوبی که دارند جذابیت بسیاری هم در چهره آن.ها و نقش و نگار روی بدن آنها وجود دارد که بسیاری.از علاقه مندان به حیوانات خانگی را به خود جذب می کند .

شخصیت گربه امریکن وایرهیر روش نگهداری گربه امریکن وایرهیر

این نژاد از گربه ها در محیط خانه بسیار شیطون.و بازیگوش هستند ، با این وجود سازگاری و مهربانی هایی.دارند که شما را به شدت جذب می کند . شیطنت ها و بازیگوشی های گربه امریکن وایرهیر نشان از آن دارد.که خواستار بیش از اندازه فعالیت هستند . آن ها تمام تلاش خود را می کنند تا توجه شما را به خود جلب کنند و برایشان بسیار مهم است.شما توجه کافی را به آن ها داشته باشید . فعالیت زیاد و علاقه آن ها به بازی با پاز و دیگر بازی.ها نشان دهنده هوش سرشار آن هاست .

بیشتر بخوانید
شرایط و روش نگهداری خوکچه هندی

روش نگهداری گربه امریکن وایرهیر

یکی از ویژگی های امریکن وایرهیر ها همراهی شما در خانه است . آنها می توانند همراه شما تمام طول روز از اتاقی به اتاق دیگر.بیایند روی مبل در کنار شما به تماشای تلویزیون سرگرم باشند یا زمانی.که مشغول گشت و گذار در شبکه های اجتماعی هستید در آغوش شما باشند .

انواع بیماری های گربه نژاد آمریکایی وایرهیر

گربه های نژاد امریکن وایرهیر ها با وجود اینکه انتظار می رود دچار.مشکلات ژنتیکی باشند اما خوشبختانه این نژاد به طور کلی از سلامت لازم برخوردار هستند .

روش مراقبت از گربه آمریکایی وایرهیر روش نگهداری گربه امریکن وایرهیر

این بخش از مقاله برای این نژاد از گربه بسیار مهم و حیاتی است . مراقبت از گربه های نژاد امریکن وایرهیر به دلیل پوشش غیر معمول آن ها نیاز به توجه زیادی دارد . به همین دلیل به تمام اشخاصی علاقه مند به داشتن یک گربه نژاد امریکن وایرهیر هستند پیشنهاد.می کنیم به نحوه استحمام آن ها توجه کافی را داشته باشند . به طور کلی گربه ها به ندرت به استحمام نیاز دارند و این.نوع نژاد هم فقط در زمان ریزش مو باید استحمام شوند .

برای نگهداری تمام گربه ها از جمله این نژاد خاص مسواک زدن.را به صورت روزانه فراموش نکنید . مسواک زدن سبب می شود تا از بیماری های پریودنتال پیشگیری کنید . همانطور که می دانید یکی از آسیب پذیر اعضای بدن گربه ها چشم آن هاست.به هیچ عنوان نباید دچار عفونت شود که عفونت چشم گربه عامل بسیاری.از بیماری هاست که در برخی مواقع ممکن است کشنده باشد . به همین جهت سعی کنید ترشحات چشم آن ها را با یک دستمال مرطوب و تمیز ، پاک کنید . در هنگام نظافت چشم ها سعی کنید برای.هر چشم یک دستمال جداگانه ای داشته باشید .

بیشتر بخوانید
شخصیت شناسی خال صورت | خال صورت نشان چیست؟

روش نگهداری گربه امریکن وایرهیر

گوش ها و بستر آن ها باید تمیز باشد و برای نظافت گوش می توانید.از توپ پنبه و ترکیب سرکه سیب و آب گرم استفاده کنید .

سخن پایانی

به عنوان سخن پایانی بهتر از بدانید که این گربه ها بهتر است در محیط خانه به دور از.خطراتی که ممکن است در خیابان و در میان گربه های.خیابانی آن ها را تهدید کنند ، نگهداری شوند . گربه های خیابانی می توانند برای گربه های امریکن وایرهیر.ها ناقل بسیاری از بیماری های واگیر دار باشند و در برخی موارد.جان آن ها را به خطر بیاندازند . در صورتی که حیوان خانگی دیگری و یا کودک در خانه دارید.باید مراقب باشید که با این نژاد از گربه ها رفتار محترمانه ای داشته باشند.زیرا آن ها نیاز بسیاری به توجه دارند و باید حیوان های دیگر را.در شرایط آرام و کنترل شده ای به او معرفی کنید . امکان حمله آن ها به حیوان های کوچکی.مثل پرندگان وجود دارد بنابراین احتیاط کنید .

 

منبع : americanhumane.org

 

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید