روش های تضمینی تعیین جنسیت فرزند

اگر از آن دسته خانواده هایی هستید که جنسیت فرزند برایتان مهم است.، باید بدانید که تعیین جنسیت فرزند بیشتر به عهده پدر است . همانطور که می­ دانید برای تشکیل نطفه اسپرم پدر که دارای دو نوع.کروموزوم x و y است باید به تخمک مادر که تنها دارای دو کروموزوم x است بچسبد .روش های تضمینی تعیین جنسیت فرزند

روش های تضمینی تعیین جنسیت فرزند

اگر کروموزوم­ های نطفه تشکیل شده به شکل xx باشد فرزند دختر.و اگر به شکل xy باشد فرزند پسر است . در واقع پسر یا دختر شدن کودک به این مربوط استپ.که اسپرم حاوی کروموزوم x تخمک را باردار کند یا اسپرم حاوی کروموزوم y زودتر به تخمک برسد .

البته ناگفته نماند که شرایط مادر هم در تعیین جنسیت بچه بی تاثیر نیست . عواملی مثل رژیم غذایی.، زمان آمیزش ، شست و شوی مهبلی و… در دختر یا پسر شدن فرزند تاثیرگذار است .

روش­های تعیین جنسیت فرزند قبل از بارداری روش های تضمینی تعیین جنسیت فرزند

برای تعیین جنسیت فرزند روش­های مختلفی وجود دارد که به برخی از آن­ها اشاره می­کنیم .

روش های تضمینی تعیین جنسیت فرزند

  • کالری بیشتری مصرف کنید

جنین پسر چون ضعیف­تر از جنین دختر است برای اینکه زنده.بماند باید تغذیه خوبی داشته باشد . مصرف بیشتر کالری احتمال پسردار شدنتان را افزایش می­دهد .

  • چه زمانی اقدام به بارداری کنیم ؟

اقدام به بارداری در افراد که به تازگی ازدواج کرده اند موفق­تر است . چون در این زمان احتمالا آمیزش بیشتری دارید و این باعث.سبک شدن اسپرم و بالا رفتن احتمال بارور کردن تخمک می­شود . به علاوه اگر می­خواهید پسردار شوید.بهتر است در فصل تابستان اقدام به بارداری کنید.؛  چرا که جنین پسر ضعیف­تر از جنین دختر است و در فصل­های سرد که.بیماری­ها بیشتر است امکان مردن آن وجود دارد .

  • اسیدی یا قلیایی روش های تضمینی تعیین جنسیت فرزند

اسیدی یا قلیایی بودن رحم بانوان در تعیین جنسیت فرزند تاثیر زیادی دارد . جنین دختر در رحمی با محیط اسیدی و جنین پسر در محیط قلیایی به وجود می آید . برای اینکه بفهمید محیط رحم شما اسیدی است.یا قلیایی می­توانید دستگاه اندازه گیری PH را از.داروخانه ها تهیه و استفاده کنید .

بیشتر بخوانید
دندان درآوردن کودکان و روش های کاهش درد

برای قلیایی شدن دهانه رحم مصرف توت فرنگی.و لیمو ترش بدون نمک و برای اسیدی شدن آن مصرف لبنیات و برنج سفید یا قهوه­ای ضروری است .

  • نزدیکی در رابطه زناشویی

اگر در حین رابطه نزدیکی زن و مرد بیشتر.باشد احتمال اینکه فرزند پسر شود بیشتر است .

  • رژیم غذایی مناسب روش های تضمینی تعیین جنسیت فرزند

برای تعیین جنسیت فرزند باید رژیم غذایی مناسبی را دو ماه قبل از بارداری شروع کنید . خوردن سدیم و پتاسیم در پسر شدن جنین نقش بسیاری دارد.؛ همچنین بهتر است که مقدار مصرف کلسیم را کاهش دهید . یون­های موجود در سدیم باعث مذکر شدن جنین می­شود.؛ از مواد غذایی سدیم دار مانند نمک ، تخم مرغ ، هویج.، گوشت قرمز و مرکبات استفاده کنید . پتاسیم به ماندن اسپرم در رحم و داشتن زمان بیشتر برای لقاح کمک می­کند . مواد غذایی دارای پتاسیم گوشت ، غلات ، سبزی­ها و میوه هستند .

اگر می­خواهید که صاحب دختر شوید باید تقریبا بالعکس عمل کنید . مصرف کلسیم و منیزیم خود را بالا برده و مصرف نمک (سدیم) را پایین بیاورید .

  • مردان قهوه بخورند

مردان قهوه بخورند

مردانی که علاقه به پسردار شدن دارند قهوه مصرف کنند . نوشیدن قهوه به جهش اسپرم­ها در رحم کمک می­کند  .

  • زنان ژلاتین بخورند روش های تضمینی تعیین جنسیت فرزند

مصرف ژلاتین باعث بالا رفتن سطح تستسترون بدن شده.و محیط مناسب­تری برای جنین پسر را فراهم می­آورد .

همانطور که گفته شدن برای پسردار شدن باید محیط رحم قلیایی باشد . برای قلیایی کردن محیط رحم می­توانید دهانه رحم خود را با دو قاشق غذاخوری.و یک لیوان آب بشویید . اما اگر می­خواهید صاحب دختر شوید باید همین کار را با دو.قاشق غذاخوری سرکه سفید و یک چهارم لیوان آب انجام دهید . این کار را یک ربع قبل از مقاربت انجام دهید .

  • رسیدن به ارگاسم روش های تضمینی تعیین جنسیت فرزند

برای تعیین جنسیت فرزند، اینکه اول مادر به ارگاسم برسد یا پدر موثر است . برای پسردار شدن بهتر است که مادر ابتدا به ارگاسم برسد.چرا که رسیدن نقطه اوج در زنان محیط رحم را قلیایی می­کند.، اما برای دختردار شدن پدر باید اول به ارگاسم یا همان نقطه اوج برسد .

  • خونسرد باشید

اگر پسر می­خواهید خونسردی خود را حفظ کنید . نگرانی شما احتمال پسر شدن فرزندتان را کاهش می­دهد .احتمال پسردار شدن خانم­های خونسرد 75٪ بیشتر است .

بیشتر بخوانید
عوارض مصرف قرص لووتیروکسین (Levothyroxine)

همچنین خانم­هایی که در قبل سقط جنین داشته اند و پیش.از رابطه جنسی آسپرین مصرف کرده اند یک سوم بیشتر احتمال پسر شدن فرزندشان وجود دارد .

تعیین جنسیت فرزند در طب سنتی

در طب سنتی و طب اسلامی روش­های مختلفی برای پسردار شدن بیان شده است . مصرف انار شیرین توسط خانم­ها و خاگینه برای اقایان توصیه شده است . همچنین در سخنان امام جعفر صادق (ع) آمده که مصرف کاسنی مایع.مردان را افزایش داده و برای پسردار شدن مناسب است .

خوردن عسل با آویشن و یا عسل کوهی با شیر کم چرب و تازه.برای خانم­ها و آقایان پسر دوست مناسب است . مصرف مواد غذایی همچون کاهو و سکنگبین ، جعفری.، مخلوط خرما و ارده فراموش نشود . عرق­های گرم مثل دارچین ، میخک و زنجبیل و همچنین دم نوش قاصدک و چای رزماری نیز توصیه شده است .

طبع خود را گرم نگه دارید و به خوردن صبحانه را به هیچ وجه فراموش نکنید . از دیگر مواردی که به پسر شدن فرزندتان کمک می­کند بالا بردن گلوکز خون و پایین آوردن PH است که با مصرف گندم امکان پذیر است . از مصرف مواد غذایی چون گوشت سفید ، کرفس ، ماءالشعیر ، پیاز و لبنیات پرهیز کنید .

برای زوجینی که علاقه به فرزند پسر دارند توصیه می­شود که آب به مقدار زیاد مصرف نکنند . آب زیاد مایع مردان را رقیق کرده و باعث دختر شدن جنین می­شود . همچنین مصرف غذای اسپید باج که طبع گرمی دارد توصیه شده است .

البته ناگفته نماند که این رژیم­های غذایی مخصوص دو ماه پیش از مقاربت و تا یکی دو هفته بعد از مقاربت می­باشد . در طول مدت بارداری باید از تمامی مواد غذایی به اندازه کافی مصرف کنید تا صاحب فرزندی سالم و قوی شوید .

بیشتر بخوانید
انواع ترشحات واژن در دوران بارداری  

در نهایت بهترین کار برای داشتن یک برنامه غذایی مناسب برای تعیین جنسیت فرزند مراجعه به پزشک است . بهترین کسی که می­تواند سلامت مادر و فرزند را تضمین کند و به دختر یا پسر شدن فرزندتان هم کمک کند یک دکتر متخصص است .

منبع : www.webmd.com

 

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید