رپورتاژ آگهی چگونه به بهبود رتبه سئو سایت کمک می‌کند؟

0
553
رپورتاژ آگهی چگونه به بهبود رتبه سئو سایت کمک می‌کند؟

رپورتاژ آگهی چگونه به بهبود رتبه سئو سایت کمک می‌کند؟

رپورتاژ آگهی ابزاری تبلیغی است . که در کنار تمام مزایای خود، می‌تواند به افزایش رتبه سئو سایت شما هم کمک کند اما کمک گرفتن.از این ابزار برای افزایش رتبه سئو سایت نیازمند آگاهی از برخی اصول و مبانی.سئو و همچنین به کار گرفتن رپورتاژ آگهی در مسیر درست و برای تحقق این هدف است.

رپورتاژ چیست؟

رپورتاژ آگهی چگونه به بهبود رتبه سئو سایت کمک می‌کند؟

رپورتاژ Reportage متنی تبلیغی است.که به منظور معرفی خدمات یک شرکت یا حتی اشخاص است. نکته ای که حائز اهمیت است، شیوه نگارش رپورتاژ آگهی است به گونه ای که خواننده به صورت غیر مستقیم با سرویسی سایت شما آشنا شود و تبلیغات به نوعی بی طرفانه صورت گیرد. از آن جاییکه که رپورتاژ آگهی.معمولا در رسانه های معتبر منتشر می شود، مردم به صورت ناخوداگاه اعتماد بیشتری نسبت به این تبلیغ در مقایسه با حالت انتشار عادی دارند. رپورتاژ آگهی چگونه به بهبود رتبه سئو سایت کمک می‌کند؟

6 گام اساسی مهم برای بهبود رتبه سایت با کمک رپورتاژ

 • گام 1: مخاطب خود را بشناسید
 • گام ۲: محل انتشار رپورتاژ خود را بررسی کنید.
 • گام ۳: تیتر مناسب و جذاب بنویسید.
 • گام ۴: برای نوشتن یک چکیده خوب زمان بگذارید.
 • گام ۵: متن اصلی را کامل و جامع بنویسید.
 • گام ۶: مخاطب را به انجام عمل دعوت کنید.

ویژگی های رپورتاژ موثر

رپورتاژ آگهی چگونه به بهبود رتبه سئو سایت کمک می‌کند؟

یک رپورتاژ خبری خوب، باید ویژگی های زیر را داشته باشد.

نه خیلی کوتاه، نه خیلی بلند باشد.متن آن جامع و کامل باشد و تمامی سوالات مخاطبان را پاسخ دهد.

بیشتر بخوانید
الگوریتم‌ های گوگل را بشناسید

همه ویژگی های کار و برند شما را بیان کنید و از برنامه های آتی خود بگویید.

کاربر تشویق شود سایت شما را ببیند. اگر شما سایت فروشگاهی دارید حتما از تخفیفات استثنایی خود دیگران را مطلع کنید. رپورتاژ آگهی چگونه به بهبود رتبه سئو سایت کمک می‌کند؟

متن رپورتاژ به شیوه غیر مستقیم تبلیغ کند. تفاوت رپورتاژ با تبلیغ در این است که در رپورتاژ مخاطب به شکل غیر ارادی به سمت.خرید کالا یا انجام خدمات ترغیب می شود که ارزشمندترین نوع تبلیغ است.

شیوه نگارش و بیان مطلب جذاب و روان باشد. و متناسب با خواسته و نیاز مخاطبان نوشته شود.

در رپوتاژ، از عکس های اختصاصی استفاده شود و برای معرفی کار و برند خود از عکس های ویژه استفاده کنید.

هنگام تهیه رپورتاژ آگهی به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

قدم اول: انتخاب سایت مناسب

قدم اول انتخاب یک سایت مناسب برای درج رپورتاژ آگهی است. این سایت باید علاوه بر اینکه ترافیک بالایی داشته باشد، معتبر و شناخته شده بوده و ترجیحاً در حوزه کاری خود شما باشد. سایت‌های خبری نیز از آن جهت که در تمام موضوعات کار می‌کنند می‌توانند انتخاب مناسبی باشند.

قدم دوم: تولید محتوا

تولید محتوا برای رپورتاژ خبری نیز تقریباً مانند تولید محتوا برای سایت است. یعنی باید سئو شده باشد تا بتواند در صفحه نتایج گوگل در جایگاه‌های برتر قرار بگیرد. در ضمن توجه به نکات زیر توصیه می‌شود:

 1. در هر رپورتاژ باید یک تا سه محصول یا خدمات را معرفی کنید.
 2. برای هر محصول یک تیتر در نظر بگیرید و در مورد مزایای آن توضیح دهید.
 3. مطلب باید به نحوی نوشته شود که برای کاربر مفید و جذاب باشد؛ برای مثال در مورد کارکردهای محصول اطلاعات جدید در اختیار کاربر قرار دهید.
 4. برای هر محصول یک صفحه فرود بسازید و در زیر تیتر همان محصول به آن صفحه فرود لینک بدهید.
 5. یک تیتر جذاب برای رپورتاژ انتخاب کنید. این عنوان باید به گونه‌ای باشد که کاربر با مشاهده آن به کلیک کردن ترغیب شود. از سوی دیگر باید ببینید فردی که قصد خرید محصولات شما را دارد احتمالاً به دنبال چه تیتر می‌گردد.
بیشتر بخوانید
الگوریتم پاندای گوگل به چه صورت است ؟

دیدگاه گوگل نسبت به رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی چگونه به بهبود رتبه سئو سایت کمک می‌کند؟

بعد از اینکه گوگل الگوریتم خود مبنی بر ارزش بک لینک‌ها در اعتبار سایت را اعلام کرد، مجدداً عده‌ای از متخصصان سئوکار از نوع کلاه سیاه شروع به ترویج روش‌هایی برای ساخت بک لینک‌های مصنوعی شدند. از آنجا بود که خرید بک لینک و مزارع لینک شکل گرفتند. گوگل نیز راهکارهایی برای مقابله با آن‌ها اندیشید و به سایت‌هایی که مشکوک به خرید بک لینک بودند نه تنها اعتباری نداد بلکه آن‌ها را با جریمه‌هایی رو به رو کرد.
اما مدیران سایت‌ها برای گرفتن بک لینک باید چه می‌کردند؟ روش‌هایی از سئو کلاه خاکستری برای بک لینک گرفتن به وجود آمدند که شاید بتوان گفت بهترین آن‌ها نوشتن رپورتاژ خبری است. بک لینک‌هایی که از رپورتاژ خبری می‌گیرید خیلی به بک لینک طبیعی نزدیک‌اند. به علاوه اینکه از یک سایت معتبر به سایت شما وارد می‌شوند.

جمع بندی

از هر طرف که نگاه کنیم رپورتاژ آگهی اصولی و صحیح جز منفعت چیزه دیگری برای شما و کسب و کارتان نخواهد داشت. در واقع با خرید رپورتاژ چند نشان را با یک تیر زده اید. بهبود رتبه سایت، افزایش ترافیک، بهبود سئو، افزایش فروش، درآمد بیشتر، لینک سازی و برندینگ همه و همه از مزیت های استفاده از رپورتاژ هستند. من سعی کرده ام تا جای ممکن پاسخ تمام پرسش ها را داده باشم، اما خیالتان راحت، هر چی در این مورد بپرسید به آن پاسخ میدهم. رپورتاژ آگهی چگونه به بهبود رتبه سئو سایت کمک می‌کند؟

منبع: www.shopinhome.com

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید