سریال گاتهام پیش‌درآمد بتمن ۲۰۲۱ ساخته خواهد شد

سریالی بر اساس شهر گاتهام و رابطه اداره پلیس شهر با جرم و جنایت شهر ساخته خواهد شد. سریال Gotham PD پیش‌درآمدی بر فیلم The Batman 2021 خواهد بود و از شبکه HBO max منتشر خواهد شد. ممکن است هنوز یک‌سال از روند ساخت The Batman نگذشته باشد ، اما برادران وارنر میل زیادی به گسترش دادن دنیای بتمن جدید دارد. سریال گاتهام پیش‌درآمد بتمن ۲۰۲۱ ساخته خواهد شد

این استودیو دستور داده است که یک سریال تلویزیونی پیش‌درآمد.(spinoff) با محوریت اعضای اداره پلیس شهر گاتهام ساخته شود ،.یک سریال اختصاصی برای شبکه استریم HBO Max..به گزارش ورایتی ، استودیو برادران وارنر خیلی وقت پیش این دستور ساخت این سریال را داده است.

این سریال توسط کارگردان فیلم بتمن ۲۰۲۱ مت ریوز و نویسنده سریال Boardwalk Empire ترنس وینتر تولید و ساخته خواهد شد. این پروژه جدید بخشی از توافق جدید مت ریوز با وارنر و بخش تلویزیونی آن است.

Gotham PD

سریال گاتهام پیش‌درآمد بتمن ۲۰۲۱ ساخته خواهد شد

ریوز در این باره گفت: “این یک فرصت شگفت انگیز است.، نه تنها برای گسترش چشم انداز دنیایی که من در این فیلم ایجاد می کنم.، بلکه برای کشف عمق.و جزئیات زیاد گاتهام باید آن را در قالب فرمتی طولانی‌تر.به نمایش در آورد ، و کار با ترنس وینتر که استعداد زیادی.در به رخ کشیدن دنیای جرم و جنایت دارد یک همکاری رویایی خواهد بود.

طبق گزارش Variety ، این سریال براساس کاوش در دنیای بتمن ، شهر گاتهام و اداره پلیس آن در مورد جنایت و فساد در شهر گاتهام ساخته خواهد شد که ریوز در بیانیه خود به آن اشاره دارد. در حالی که هنوز هیچ بازیگر یا شخصیتی مشخص نشده است ، تعجب نخواهیم کرد اگر جیم گوردون (جفری رایت) ، کارماین فالکون رئیس مافیا (جان تورتو) و وکیل دادگستری گیل کلسون (پیتر سارسگارد) در سریال حضور داشته باشند. در مورد اینکه آیا بتمن رابرت پتینسن ظاهر خواهد شد یا نه ، هنوز هم باید منتظر ماند.

این دومین سریال اکشن بتمن با تمرکز بر اداره پلیس گاتهام.(GCPD) بعد از Gotham خواهد بود که از سال 2014.تا 2019 روی Fox پخش شد و بن مکنزی را به عنوان گوردون.و دانل لوگ به عنوان هاروی بولاک در آن بازی کردند.

Gotham PD

سریال گاتهام پیش‌درآمد بتمن ۲۰۲۱ ساخته خواهد شد

این آخرین سریال DC است که برای شبکه HBO max ساخته خواهد شد. این سرویس همچنین میزبان سریال جف جانز و گرگ برلانتی یعنی سپاه فانوس سبز (Green Lantern Corps) خواهد بود که فعلا در دست تولید است و جی جی ابرامز نیز در حال ساخت جاستس لیگ دارک (Justice League Dark) برای این شبکه است.

در حال حاظر سریال.و برنامه‌های زیادی از دی سی برای شبکه استریم.HBO max در دست ساخت است که هنوز تاریخ انتشار آن‌ها مشخص نیست..شاید در برنامه‌ دی‌ سی فندوم که در ماه‌های آینده برگزار می‌شود اطلاعات بیشتری به طرفداران داده شود.

بیشتر بخوانید
بتموبیل The Batman رونمایی شد

منبع : www.ign.com

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید