سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش امروز/ جمع شدن برخی صفوف پالایشی‌ها آغاز شد

0
7

برای آگاهی از آخرین اخبار بورس اوراق بهادار تهران  اینجا  کلیک کنید

اقتصاد آنلاینهانا پاکمند؛ در ساعت ۹ و ۳۰دقیقه جمع صف‌های خرید حدود ۶۴۵میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش ۶هزار و ۵۵۵میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات فروشی که در سیستم معاملات ثبت شده به پنج هزار و ۹۰۰میلیارد تومان می‌رسد.

تا این ساعت بیشترین عرضه در صفوف فروش «تپکو»، «برکت» و «خساپا» به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام تولید تجهیزات سنگین هپکو بیش از ۳۹۰میلیارد تومان سفارش فروش وجود دارد. بیشترین تقاضا نیز در صفوف خرید «وسپهر»، «رافزا» و «جوین» در نوبت انتظار است.

ارزش ۱۰صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع ۵۸۵میلیارد تومان (۹۰درصد کل) و ۱۰صف فروش برتر هزار و ۵۵۰میلیارد تومان (۲۴درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در ۱۰نماد و حجم صف‌های فروش در ۱۶۵نماد بیش از ۱۰میلیارد تومان بوده است. گفتنی است حجم صف تولید خاک نسوز استقلال (کباده) به ۱۸.۸درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

«خودرو و ساخت قطعات» کم اقبال‌ترین صنعت امروز با خالص سفارش فروش بیش از ۷۰۰میلیارد تومان است و پس از آن گروه «بانک‌ها و موسسات اعتباری» قرار دارد که برآیند سفارشات فروش آن ۵۸۵میلیارد تومان می‌شود، از سویی دیگر گروه «سرمایه‌گذاری‌ها» با تقاضای خرید ۶۵میلیارد تومانی همراه است.

این جدول حدود ۲۵درصد از هفت هزار و ۲۰۰میلیارد تومانی که در صف خرید یا فروش قرار گرفته‌اند را تشکیل می‌دهد. در مجموع ۸۳۵میلیارد تومان سهام خرید و فروش شده که نسبت صف‌ها به آن ۸۶۱درصد است و با فرض معامله کامل صف‌ها ارزش معاملات به هشت هزار و ۳۵میلیارد تومان خواهد رسید.

بیشتر بخوانید
تحلیل برترین نماد های شرکت بیمه در بورس

برای مشاهده تصویر  در اندازه اصلی روی آن کلیک کنیدphoto_2021-02-23_09-43-02

photo_2021-02-23_09-43-03

 

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید