شخصیت شناسی خال صورت | خال صورت نشان چیست؟

0
757
شخصیت شناسی خال صورت | خال صورت نشان چیست؟

شخصیت شناسی خال صورت | خال صورت نشان چیست؟

چینی ها معتقد هستند.که وجود خال در هر جای بدن نشانه ای از خصوصیات ،.شخصیت و سرنوشت افراد در آینده است. با مگنت همراه باشید تا شما را با این رازهای شگفت انگیز خال صورت آشنا کنیم. اگر علاقه بند به فال و طالع بینی هستید کامل ترین طالع بینی ماه ها را در سایت مگنت بخوانید.

شخصیت شناسی خال صورت

ابتدا صورت خود را طبق تصویر بالا بررسی کنید.تا ببنید خال های صورت شما در نزدیک کدام نقطه است.

لطفا توجه داشته باشید که خال های که برجسته و تنها  شامل شخصیت شناسی خال صورت می شود،.اگر صورت شما پر از لکه.، آکنه  یا خال های کم رنگ هستند، آن ها را شامل این شخصیت شناسی نمی شود . همراهان گرامی این شخصیت شناسی فقط جنبه سرگرمی دارد.

موقعیت 1 تا 3 (افراد مدیر)

افرادی که در این ناحیه از صورت خال دارند از کودکی روحیه مدیریتی دارند.و مایل هستند آزادانه برای خود کار کنند و مطیع افراد دیگر نباشند.بلکه رهبری و مدیریت افراد دیگر را به عهده داشته باشند . در ضمن این افراد باهوش و زیرک هستند. شخصیت شناسی خال صورت | خال صورت نشان چیست؟ 

موقعیت 4 (افراد کاریزماتیک)

این افراد تمایل بسیار زیادی دارند.که در جمع های دوستانه.و خانوادگی متکلم وحده باشند و.درباره مسائل مختلف با دیگران بحث کنند . این افراد هرگز کینه ای نیستند و قلب مهربون و پاکی دارند.

شخصیت شناسی خال صورت | خال صورت نشان چیست؟

موقعیت 5 (افراد ثروتمند)

خال بالای ابرو نشان می دهد شما فرد ثروتمندی هستید.اما این به این معنا نیست که باید پول و ثروت به سمت شما می آید بلکه شما باید بیشتر از دیگران تلاش کنید.تا شامل این موفقیت بزرگ بشوید. همچنین توصیه می شود به دیگران اعتماد نکنید. احساسات خود را کنترل کنید.و هرگز به دیگران اجازه ندهید که امور مالی شما را تحت سلطه خود قرار بگیر د.

موقعیت 6 (افراد هنرمند)

خال در اینجا نشانگر هوش، خلاقیت و مهارت به عنوان یک هنرمند است . استعداد هنری شما می تواند ثروت، شهرت و موفقیت را برای شما به ارمغان بیاورید . اگر شجاع باشید ، موفقیت به دست خواهد آمد .

بیشتر بخوانید
 بهترین ماسک های آب رسان مو خانگی

موقعیت 7 (افراد خانواده دوست)

خال های زیر ابرو بیانگر افرادی هستند که در خانواده های پر جمعیت به دنیا آمده اند.و خانواده برای آن ها در الویت هستند. و ناراحتی افراد خانواده ناراحتی آن ها است . تا جایی که بتوانند برای حل مشکلات خانواده و دوستان کمک می کنند .

موقعیت 8 (افراد ولخرج)

افرادی که در این ناحیه از صورت خال دارند ولخرج هستند.و نمی توانند هزینه های خود را کنترل کنند. همچنین این افراد تمایل به قمار بازی دارند و دوست دارند یک شبه پولدار شوند. در ضمن این افراد میل جنسی بالایی دارند.شخصیت شناسی خال صورت | خال صورت نشان چیست؟ 

موقعیت 9 (افراد بد شانس)

افرادی که نوک بینی خود خال دارند نشان می دهند که یک مشکل جنسی دارند . همچینین این افراد در زندگی خود مشکلات بی شماری و گره های باز نشدنی بسیاری دارند .

موقعیت 10 (خانواده پر جمعیت)

خال در زیر بینی نشانگر شانس فرزندان بی شمار و عالی است . شما همیشه در محاصره خانواده هستید و فرزندان و نوه های زیادی خواهید داشت. شما از كسانی كه نزدیک شما هستند.حمایت می كنید و از نظر مادی و عاطفی نیاز آن ها  را برآورده می کنند .

موقعیت 11 (افراد بیمار)

خال در اینجا تمایل به تسلیم شدن در برابر بیماری را نشان می دهد. خوب است که این خال را به خصوص اگر یک خال بزرگ و به رنگ تیره باشد از بین ببرید . در غیر این صورت دچار بیماری های بسیار می شوید .

موقعیت 12 (افراد خوش شانس)

یک خال در اینجا پیشگویی یک زندگی موفق می دهد به احتمال زیاد شما ثروتمند هستید شاید هم مشهور باشید اما شما فرصت زندگی بهتر را دارید ، زنان دارای خال در اینجا بسیار خوش شانس هستند و تمایل به زیبایی و پر زرق و برق دارند.

موقعیت 13 (فرزند ناخلف)

فرزندان شما در زندگی شما یک نگرانی بزرگ ایجاد می کنند . رابطه شما با آنها خوب نیست. در این مورد راه دیگری وجود ندارد ، جز این که یاد بگیرید تحمل کنید.شخصیت شناسی خال صورت | خال صورت نشان چیست؟ 

موقعیت 14 (افرادی با پرهیز غذایی)

خال در اینجا آسیب پذیری در برابر مواد غذایی را نشان می دهد.که می تواند یک مشکل بزرگ در زندگی شما باشد . ممکن است نسبت به برخی غذاها حساسیت داشته باشید یا ممکن است خیلی پرخور باشید .

بیشتر بخوانید
کامل ترین طالع بینی متولدین خرداد

موقعیت 15 (افراد ماجراجو)

شما فردی هستید که همیشه در حال حرکت هستید.و مدام در حال بازسازی و طراحی خانه خود هستید . دوست دارید با چیزهای جدید آشنا شوید و مکان های جدیدی را ببینید . خوشحال نیستید اگر مدت طولانی در یک مکان باشید. شما از مسافرت و ماجراجویی لذت می برید . شخصیت شناسی خال صورت | خال صورت نشان چیست؟ 

موقعیت 16 (افراد عاشق)

شما باید هنگام غذا خوردن مراقب باشید.و همچنین در مورد مسائل جنسی با شریک خود بیشتر صحبت کنید . این دو مشکل بزرگ شما هستند . شما  نسبت به چاقی و اضافه وزن حساسیت دارید و این مورد شما را افسرده می کند. شما خواستار زندگی عاشقانه توام با آرامش هستید.

موقعیت 17 (افراد مشهور)

شما فردی مشهور خواهید بود در صحنه اجتماعی فعال .و در آینده یک سخنگو عالی می شوید همیشه تمایل به پیروزی دارید . این تأثیر عمیقی بر شما خواهد گذاشت زیرا اعتماد به نفس بالایی دارید .

موقعیت 18 (افراد خوش سفر)

شما فردی هستید.که همیشه در حال حرکت هستید . سفرهای زیادی را در زندگی تجربه کرده اید و دوست دارید همه جهان را با شریک زندگی خود سفر کنید.اما بهتر است مراقب سلامتی خود باشید.

مقام 19 (افراد موفق)

شما شانس پول و دوستان خوب زیادی دارید ، بنابراین این یک خال خوب برای داشتن است.  ضعف شما این است که در مقابل جذابیت های جنس مخالف تسلیم می شوید . در زندگی شما ، این همان چیزی است که می تواند برای شما دردسر ایجاد کند.

موقعیت 20 (افراد خوب یا بد؟) 

خال در اینجا می تواند بسیار خوش شانس یا بسیار بدشانس باشد. اگر شما اینجا خال داشته باشید ، یا به خاطر شهرت شدید و یا بدنام شناخته می شوید. شما برای خلاقیت از استعداد بالایی برخوردار هستید و همچنین بسیار باهوش هستید ، اما استعدادهای شما هم برای کارهای خوب و هم درکارهای بد استفاده می شود. شما فردی نیستید که باید با آن کنار بیایید زیرا بدون فشار هستید.و نمی توانید ببخشید و به راحتی فراموش کنید.

بیشتر بخوانید
جدیدترین مد تابستانه سال 99

شخصیت شناسی خال صورت | خال صورت نشان چیست؟

موقعیت 21 (افراد شکمو) .

خال در این ناحیه مژده یک زندگی خوب را به شما می دهد ، زیرا باعث می شود در طول زندگی غذا و نوشیدنی زیادی بخورید..این خال نیز شهرت و شناخت را به ارمغان می آورد.

موقعیت 22 (افراد فوتبالیست)

شما در زندگی همیشه خوشحال هستید و همه چیز مطابق میل شما پیش میرود . اگر استعداد های خود را شکوفا کنید.می توانید به یک ستاره فوق العاده ورزشی تبدیل شوید. خال در انتهای ابروها نیز به افراد مقتدر و قدرتمند اشاره دارد ، بنابراین اگر مدیر عامل یک شرکت هستید ، به شما باید بگوییم که حتما در کار خود موفق هستید.

موقعیت 23 (افراد باهوش)

شما ضریب هم هوشی بالایی و قوه تخیل عالی دارید شما یک غریزه بقا بسیار توسعه یافته دارید و زندگی معنادار و طولانی را در پی خواهید داشت. شما عمری طولانی دارید .و تا آخر عمر بسیار فعال هستید .

موقعیت 24 (افراد آینده نگر)

در دوران جوانی به شهرت و ثروت خواهید رسید و به شما توصیه می شود از این دوره برای محافظت از سالخوردگی خود استفاده کنید و به فکر آینده خود باشید ، زیرا افراد دارای خال در این ناحیه از صورت آینده را برای خود سخت می کنند و پیش از حد به فکر روزهای اتی خود هستند. شخصیت شناسی خال صورت | خال صورت نشان چیست؟ 

موقعیت 25 (افراد سعادتمند)

شما از مشهور شدن و سعادت لذت خواهید برد.، اما مراقب زیاده خواهی باشید. در رفتارهای خود سنتی بمانید و زندگی طولانی و مثمر ثمری را تجربه می کنید .

 

منبع :  www.wofs.com

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید