طراحی دکوراسیون داخلی به رنگ سیاه و سفید

برای انتخاب رنگ دکوراسیون منزل‌تان.یا تغییر رنگ آن ، پیشنهاد می‌کنیم زیبایی دکوراسیون.سیاه و سفید را در این مطلب مطالعه کنید و سپس تصمیم بگیرید . دکوراسیون داخلی به رنگ سیاه و سفید یکی از مواردی است.که علاوه بر سادگی و مینیمال بودن ، هیچ‌گاه از مد نمی‌افتد . ترکیب رنگ سیاه و سفید یک ترکیب کلاسیک است.که در طراحی مدرن نیز زیبایی آن بسیار موردتوجه قرار گرفته است . خانه‌های مدرن با دکوراسیون به رنگ سیاه و سفید بسیار.محبوب شده‌اند و جز اولین انتخاب‌ها برای سادگی و زیبایی هستند . طراحی دکوراسیون داخلی به رنگ سیاه و سفید

اگر دو رنگ سیاه و سفید درست و بجا با هم ترکیب.شوند ، می‌توانند به زیبایی یک زمینه عالی برای.دکوراسیون داخلی منزل شما خلق کنند . یکی از ویژگی‌های بسیار مهم و قابل فکر در مورد دکوراسیون.داخلی به رنگ سیاه و سفید این است که اگر شما در آینده قصد.تغییر رنگ دکوراسیون داخلی‌تان را هم داشته باشید.این دو رنگ اصیل به.خوبی می‌توانند با سایر رنگ‌ها ترکیب شوند .

صادقانه می‌توان گفت که یکی از ساده‌ترین و بهترین تم‌های.دکوراسیون داخلی است . با این حال برای داشتن یک فضای عالی با دکوراسیون.داخلی به رنگ سیاه و سفید باید نکاتی را رعایت کنیم تا.نتیجه‌ای خوشایند و ماندگار هم بگیریم . در این مطلب مهم‌ترین نکات و ترفندهای طراحی.دکوراسیون به رنگ سیاه و سفید را برای شما آورده‌ایم.تا در نهایت خانه‌ای که دوست دارید را طراحی کنید و از آن لذت ببرید .

1) یک رنگ میانی انتخاب کنید

طراحی دکوراسیون داخلی به رنگ سیاه و سفید

برای اینکه نتیجه تلاش شما برای دکوراسیون داخلی به رنگ سیاه.و سفید موفقیت‌آمیز باشد ، پیشنهاد می‌کنیم یک رنگ میانی.بین سیاه و سفید انتخاب کنید ؛ بهتر است خاکستری یا طوسی را انتخاب.نکنید زیرا فضا را بی‌روح می‌کند . یک رنگ گرم مانند قهوه‌ای ، شکلاتی یا.رنگ چوب انتخاب هوشمندانه‌ ای است که در ترکیب با سیاه و سفید.امتحان خود را پس داده است . البته که می‌توانید هر رنگ دیگری با توجه به.سلیقه خودتان انتخاب کنید .

بیشتر بخوانید
نور پردازی و دکوراسیون اتاق خواب

2) اگر کودک دارید تمام دکوراسیون داخلی را سیاه و سفید طراحی نکنید

طراحی دکوراسیون داخلی به رنگ سیاه و سفید

اگر زوج جوانی هستید یا فرزندان بالغی دارید و تصمیم.دارید دکوراسیون داخلی منزل‌تان را طراحی یا تغییر دهید ، تم.سیاه و سفید بسیار مناسب شماست ؛ اما اگر کودک دارید.پیشنهاد می‌کنیم یک بخش از خانه را سیاه و سفید.طراحی کنید و این طراحی یکپارچه برای تمام فضای منزل نباشد . با اینکه دکوراسیون داخلی به رنگ سیاه و سفید بسیار انرژی‌ بخش و مثبت است.اما برای کودکان و فرزندان در حال رشد شما مناسب نیست .

3) معجزه رنگ‌های طبیعی در دکوراسیون داخلی به رنگ سیاه و سفید

اجازه بدهید رنگ طبیعی و زنده گل وگیاهان زیبا در قوانین.دکوراسیون سیاه و سفید شما وارد شوند ؛ تناقض زیبای.این رنگ طبیعی در کنار سیاه و سفید دکوراسیون شما جلوه‌گری.خاصی خواهد داشت و احساس سرزندگی را به فضای شما تزریق خواهد کرد . هیچ‌گاه تأثیر معجزه‌‎گر گیاهان را به.عنوان اکسسوری‌ های زنده دست کم نگیرید . طراحی دکوراسیون داخلی به رنگ سیاه و سفید

4) طراحی دیوار یا کف سیاه در ابعاد بزرگ ممنوع

طراحی دکوراسیون داخلی به رنگ سیاه و سفید

برای کف یا دیوار که یک رنگ در ابعاد وسیع استفاده می‌شود.بهتر است از رنگ سوم یا همان رنگ میانی استفاده کنید . به کار گرفتن رنگ سیاه یکدست در ابعاد وسیع.ممنوع است ! مثلاً برای کف استفاده کلی از سرامیک سیاه یا.هر کفپوش سیاه دیگری نتیجه مطلوبی نخواهد داشت . همچنین رنگ سیاه فضا را کوچک‌تر نشان می‌دهد ، بنابراین.برای فضاهای کوچک ، ابعاد وسیع از رنگ.سیاه اصلاض مناسب نیست و احساس دلگیر بودن را القا می‌کند .

بیشتر بخوانید
روش های جالب نظم بخشیدن به خانه در 15دقیقه

5) اکسسوری‌های سیاه را فراموش نکنید

طراحی دکوراسیون داخلی به رنگ سیاه و سفید

از گلدان‌ها و وسایل دکوراتیو سیاه به زیبایی می‌توانید.استفاده کنید ؛ این کار طراحی شما را پخته‌تر و کامل‌تر می‌کند . در گوشه‌هایی از فضا می‌توانید مجسمه.یا شمعدان‌های سیاه و سفید قرار دهید . نگران این نباشید که این وسایل.کوچک تأثیری نداشته باشند ، رنگ سیاه حتی.در اندازه کوچک به خوبی مؤثر خواهد بود و.طراحی دکوراسیون شما را کامل می‌کند .

6) فضای غذاخوری با رنگ سفید دلربا طراحی دکوراسیون داخلی به رنگ سیاه و سفید

طراحی دکوراسیون داخلی به رنگ سیاه و سفید

رنگ سفید یک رنگ ایده‌آل برای فضای غذاخوری در دکوراسیون.به رنگ سیاه و سفید است ؛ رنگی با انرژی مثبت که برای.صرف غذا در دورهمی یا در کنار خانواده بسیار مورد استقبال است . فراموش نکنید که این پیشنهاد برای توجه به نکات کوچک اما بسیار مهم است.و شما می‌توانید همراه با سلیقه خودتان از این ترفندها برای.زیبایی بیشتر استفاده کنید.تا یک طراحی خوب و حرفه‌ای داشته باشید .

7) در دکوراسیون سیاه و سفید، فضای اتاق خواب را کمی گرم‌تر کنید

طراحی دکوراسیون داخلی به رنگ سیاه و سفید

همانطور که پیش از این هم گفتیم بهتر است یک رنگ سوم.گرم به این ترکیب با تناسب درست اضافه کنیم . در اتاق خوابی که می‌خواهید به رنگ سیاه.و سفید باشد بهتر است از رنگ سوم گرمی که انتخاب.کرده‌اید بیشتر استفاده کنید تا احساس راحتی و رنج بودن را القا کند . در این صورت علاوه لذت زیبایی دکوراسیون.به رنگ سیاه و سفید ، احساس.آرامش بیشتری هنگام استراحت خواهید داشت .

 

8) بافت و الگوهای خاص ، زیبایی بیشتر طراحی دکوراسیون داخلی به رنگ سیاه و سفید

طراحی دکوراسیون داخلی به رنگ سیاه و سفید

استفاده از مبلمان یا وسایل سیاه و سفید که بافت خاص.و زیبایی دارند می‌تواند یکپارچکی دکوراسیون به رنگ سیاه.و سفید را تنوع ببخشد ؛ این کار باعث می‌شود با گذشت.زمان از دکوراسیون منزل‌تان خسته نشوید . می‌توانید از قاب عکس ، کوسن ، قالی.یا فرش ، شال مبل یا … برای وارد کردن بافت.موردعلاقه‌ تان به دکوراسیون سیاه و سفید استفاده کنید .

بیشتر بخوانید
بهترین و جدیدترین روشویی برای سرویس بهداشتی شما

 

اگر دوست دارید دکوراسیونی به رنگ سیاه و سفید.داشته باشید ، می‌توانید با دانستن این نکات کلیدی.سلیقه خودتان را حرفه‌ای‌تر جلوه دهید . با صرف کمی زمان و سلیقه نتیجه بسیار خوشایند.و زیبایی از طراحی دکوراسیون به رنگ سیاه و سفید منزل‌تان می‌گیرید . در آینده هم اگر دوست داشتید تنوعی ایجاد کنید می‌توانید.یک رنگ شارپ مانند آبی ، سبز یا هر رنگی که می‌پسندید را به دکوراسیون اضافه کنید.و تغییر زیبایی ایجاد کنید ؛ دکوراسیون به.رنگ سیاه و سفید به خوبی با بقیه رنگ‌ها ترکیب می‌شوند .

فراموش نکنید که می‌توانید سلیقه و خلاقیت خودتان.را با این 8 ترفند به زیبایی وارد دکوراسیون کنید و از زندگی.کردن و گذراندن زمان در منزل‌تان بیشتر لذت ببرید .

 

منبع : www.pinterest.com

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید