عوارض و میزان مصرف قرص پاورفیت (Powerfit)

کپسول پاورفیت یک مکمل غذایی طبیعی است که از عصاره کامل قارچ شیتاکه تهیه می شود . در این قرص از مواد نگهدارنده ، رنگ‌ها و طعم دهنده‌های صنعتی.استفاده نشده است و یک فرآورده طبیعی است . با اینکه این محصول تحت لیسانس شرکت هولیستیکا فرانسه است.اما در واقع قارچ شیتاکه رایج‌ترین قارچ خوراکی در کشورهای چین و ژاپن است . عوارض و میزان مصرف قرص پاورفیت (Powerfit)

عوارض و میزان مصرف قرص پاورفیت (Powerfit)

مصرف این کپسول به شما کمک خواهد کرد تا نیروی خود.را ذخیره کرده و به تقویت سیستم ایمنی بدن خود کمک کنید و همچنین برای.افزایش قوای جسمی مورد استفاده قرار می گیرد .

موارد مصرف قرص پاورفیت عبارتند از : عوارض و میزان مصرف قرص پاورفیت (Powerfit)

• افزایش موثر قوای جسمانی و فیزیکی (ورزشکاران ، دوران نقاهت بیماری و سالمندان)
• بهبود و تقویت سیستم ایمنی بدن
• کاهش طول دوره بیماری و نقاهت
• درمان بیماری زگیل تناسلی
• کاهش و جلوگیری از خستگی
• کاهش و کنترل کلسترول خون
• جلوگیری و مقاومت در برابر بیماری هایی مانند آنفولانزا ، تبخال و زگیل
• سلامت قلب و عروق
• تامین نیاز بدن به مواد معدنی مختلف
ترکیبات موجود در این کپسول
هر کپسول شامل عصاره قارچ شیتاکه معادل با ۱۷۵۰ میلی گرم پودر.قارچ بوده که پلی ساکاریدهای لنتینان، KS₂ و AC₂P در آن تغلیظ شده اند .

عوارض و میزان مصرف قرص پاورفیت (Powerfit)

مقدار نام ترکیب

عنوانمقدارنیاز روزانه
Shii-ta-ke Mushroom Extract
175 mg
Equivalent to Shii-ta-ke Powder
1750 mg

 

مکانیسم اثر پاورفیت عوارض و میزان مصرف قرص پاورفیت (Powerfit)

همانطور که گفته شد قارچ شی تاکه به عنوان ترکیب اصلی.کپسول پاورفیت هولیستیکا است که منبع بسیار خوبی جهت دریافت ویتامین‌های گروه B است . این ویتامین‌ها نقش‌ های بسیار مهمی در متابولیسم مواد غذایی.در بدن دارند و در صورت کمبودشان ، انرژی موجود در مواد غذایی آزاد نشده.و ساخته شدن پروتئین‌ها ، رشد و نمو و سایر اعمال حیاتی بدن مختل می‌شود . قارچ شیتاکه دارای املاح مختلفی مانند آهن ، سلنیم ، مس ، روی ، منیزیم ، کلسیم ، پتاسیم ، فسفر و سیلیسیم نیز است .

بیشتر بخوانید
تاثیر منیزیم بر جنین و در دوران بارداری

همچنین آهن موجود در این قارچ دارای درجه جذب بالاتری نسبت به آهن سایر منابع گیاهی.است و وجود عناصر سلنیم ، مس و روی سبب خواص.آنتی‌ اکسیدانی این قارچ شده‌اند . ماده اریتادنین موجود در قارچ شیتاکه سبب کاهش سطح کلسترول خون می‌شود . در سال‌های اخیر با انجام تحقیقات بسیاری به این نتیجه.رسیده اند که این قارچ خواص ضد.میکروبی ، ضد ویروسی ، ضد قارچی و ضد سرطانی نیز دارد .

نحوه و میزان مصرف قرص پاورفیت

با توجه به اینکه این کپسول برای اهداف درمانی مختلفی.مورد استفاده قرار می گیرد ، استفاده از آن برای هر مورد دستور العمل خاصی دارد :

درمان زگیل تناسلی :

عوارض و میزان مصرف قرص پاورفیت (Powerfit)

روزانه 2 عدد کپسول (یک عدد قبل از صبحانه و یک عدد قبل از ناهار) به مدت 3 الی 6 ماه .

 تقویت سیستم ایمنی :

روزانه 2 عد کپسول (یک عدد قبل از صبحانه و یک عدد قبل از ناهار).حداقل به مدت یک ماه در آغاز تغییرات فصلی و ابتدای فصل سرما .

افزایش قوای جسمانی و سطح انرژی :

روزانه 1 الی 2 کپسول (یک عدد قبل از صبحانه و یک عدد.قبل از ناهار) حداقل به مدت یک ماه در آغاز تغییرات فصلی و ابتدای فصل سرما .

 افزایش قوای جسمانی و سطح انرژی :

 

روزانه 1 الی 2 کپسول (یک عدد قبل از صبحانه و یا ناهار)

 برای استفاده در کودکان :

کودکان 1 تا 8 سال روزانه 1 عدد قبل از صبحانه

مصرف پاورفیت در بارداری و شیردهی عوارض و میزان مصرف قرص پاورفیت (Powerfit)

عوارض مصرف این دارو در دوران بارداری روی جنین و شیردهی.روی نوزاد و مادر به صورت کامل مشخص نبوده و مصرف این دارو.در دوران حاملگی و شیردهی بدون تجویز پزشک ممنوع است .

بیشتر بخوانید
فواید و عوارض قرص فوزامکس (Fosamax) 

عوارض مصرف دارو پاورفیت

عوارض و میزان مصرف قرص پاورفیت (Powerfit)

از آنجایی ‌که برای تهیه کپسول پاورفیت از رنگ‌ها و مواد نگهدارنده.استفاده نشده و این کپسول یک محصول گیاهی است تاکنون عوارض خاصی بعد از مصرف.آن گزارش نشده است ولی مصرف بیش از اندازه.خودسرانه منجر به حساسیت و گاها مسمومیت می شود . در هر حال اگر پس از استفاده دچار واکنش‌های حساسیتی و آلرژی در بدن خود شدید باید از مصرف آن خودداری کنید.و فورا به پزشک مراجعه کنید .

تداخل های دارویی پاورفیت

خوشبختانه برای این دارو تداخلی گزارش نشده است اما برای احتیاط اگر.داروی ویژه‌ای مصرف می‌کنید و دارای بیماری خاصی هستید.حتما نظر پزشک خود را قبل از مصرف جویا شوید . همچنین توصیه می شود به علت داشتن خاصیت تونیک.( نیروبخش ) بعد از ساعت 4 بعد ازظهر مصرف نشود .

هشدارها و ممنوعیت های مصرف کپسول پاورفیت

داروها و مکمل های دارویی علاوه بر این که می توانند فواید.بسیاری داشته باشند ممکن است مشکلاتی برای افراد ایجاد کنند پس از مصرف خودسرانه اجتناب کنید . توجه داشته باشید که مصرف به اندازه و طبق دستور پزشک.این دارو می تواند به شما در درمان بسیاری از بیماری ها کمک کند .
همچنین برای مصرف در کودکان بالای یک سال تا پانزده سال بهتر.است با مشورت دکتر و به تجویز او صورت بگیرد .
در آخر در صورت فراموش کردن یک نوبت از مصرف دارو ، به محض یادآوری.سریعا آن را مصرف کنید . اما اگر تقریبا زمان نوبت بعدی فرا رسیده.بود ، از دو برابر کردن مقدار دارو خودداری کنید .

برای خرید کپسول پاورفیت از سایت داروشاپ کلیک کنید.

بیشتر بخوانید
راه هایی برای کاهش درد عادت ماهانه

 

منبع : www.webmd.com

 

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید