فصل دوم The Witcher دارای یک خط زمانی است

در فصل دوم سریال مورد انتظار “The Witcher” شاهد یک خط زمانی خواهیم بود. طبق گفته علاوه بر خط زمانی ثابت ، شخصیت‌هایی هم که در سریال حضور دارند ، در همان خط زمانی خواهند بود. لورن اشمیت هیسریش ، شو رانر سریال “ویچر” تایید کرده است که در فصل دوم دیگر خبری از چند خط زمانی نخواهد بود. فصل دوم The Witcher دارای یک خط زمانی است

هیسریش در آخرین مصاحبه‌ای که با مجله The Warp داشته ، اذعان کرده است که در فصل دوم شاهد روایتی ساده و روان‌تر خواهیم بود. به گفته وی شخصیت‌ها در فصل اول از داستان‌های فردی خود عبور کرده‌اند. در فصل ۱ ، ما سه داستان جداگانه را دنبال می‌کردیم ، داستان‌های گرالت ویچر (هنری کاویل) ، ینفر جادوگر (آنیا چالوترا) و شاهزاده سیری (فریا آلن).

با این‌حال ، تا قسمت ۴ بود که همه متوجه شدن.اتفاقات سریال در یک خط زمانی نیستند. در حالی که داستان‌های گرالت و ینفر در دهه های گذشته اتفاق می‌افتاد.، خط زمانی سیری در زمان حال بود ، همین موارد بود که منجر به سردرگمی بینندگان می‌شد.

The Witcher

هیسریش در این‌باره گفت: فصل دوم The Witcher دارای یک خط زمانی است

“بدیهی است ، این یکی از جنجالی ترین بخش های فصل اول بود.و من انتظار نداشتم این خط زمانی بحث.برانگیز شود. اما این چیزی است که من هنوز هم از نظر قصه گویی پشت این روش را می‌پسندم. هدف این بود که با هر یک از این شخصیت ها.به صورت جداگانه آشنا شویم و تنها راه از طریق چند خط زمانی بود.”

هیستریش در دفاع از این تصمیم گفت.که در فصل دوم روایت شخصیت‌ها روان‌تر.و قابل فهم‌تر خواهد بود..وی همچنین راجب فصل دوم ، علی رغم یک خط زمانی ، هنوز هم چالش‌های سرگرم کننده‌ای در آستین دارد:

بیشتر بخوانید
پیشنهاد سریال برای روزهای قرنطینه

“نکته جالب اینجاست که اکنون [کاراکترها] به نقطه تلاقی رسیده‌اند. بنابراین آنچه در فصل 2 خواهیم دید این است که همه شخصیت های ما در همان جدول زمانی وجود دارند. آنچه به ما امکان می‌دهد جهت گیری داستان را انجام دهیم این است که با زمان به روش های کمی متفاوت بازی کنیم. ما می توانیم فلش بک‌ها و کارهایی را انجام می دهیم که به صورت فلش فوروارد اجرا می‌شوند ، در واقع زمان را با روشی کاملاً متفاوت ادغام می‌کنیم طوری که در فصل اول موفق به انجامش نشدیم.”

The Witcher

تولید فصل دو از The Witcher.در ماه مارس به دلیل همه گیر شدن.کرونا ویروس (COVID-19) تعطیل شد.، اما اخیراً گزارش شده است.که به این سریال “چراغ سبز” داده شده است تا دوباره فیلمبرداری را شروع کند.

منبع: www.ign.com

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید