معرفی عناصر دکوری و اکسسوری‌های لاکچری در دکوراسیون منزل

اگر به دنبال شناخت یا انتخاب مناسب‌ ترین اکسسوری و وسایل.دکوری هستید ، مطالعه این مطلب را به شما پیشنهاد می‌کنم . اکسسوری‌ ها و عناصر دکوری کامل‌.کننده دکوراسیون منزل یا هر فضای دیگری هستند . وجود ابن المان‌ های ریز و درشت حال و هوای محیط.را تغییر می‌دهد و حس گرمی دلنشینی به آن اضافه می‌کند . احتمالاً شما هم این تجربه را داشته‌ اید که بعد از چیدمان.مبلمان و وسایل منزل ، احساس کردید که هنوز چیزی کم است . معمولاً در این شرایط قرار دادن یک اکسسوری.می‌تواند نتیجه کار شما را کامل کند و به شما احساس رضایت بدهد . معرفی عناصر دکوری و اکسسوری‌ها در دکوراسیون منزل

معرفی عناصر دکوری و اکسسوری‌ها در دکوراسیون منزل

شاید بتوان در بسیاری از شرایط عناصر دکوری و اکسسوری‌ ها.را زنجیره‌ های روح‌ بخش فضا دانست که یکنواختی و کسل‌کنندگی فضا.را از بین می‌برند . تأثیر بسیار پررنگ این وسایل دکوری و اکسسوری‌ ها قابل انکار.نیست و از همین جهت طراحان دکوراسیون نیز برای تکمیل طراحی خود.از محبوب‌ترین و بهترین وسایل دکوری استفاه می‌کنند .

در این مطلب می‌خواهم شما را با رایج‌ترین و.محبوب‌ترین اکسسوری‌ ها و وسایل دکوری زیبا آشنا کنم .

1 . آینه ، قدیمی‌ترین اکسسوری

آینه‌ها یکی از تأثیرگذارترین عناصر دکوری و.البته کاربردی در دکوراسیون منزل هستند . برای بزرگتر و روشن‌تر نشان دادن فضا به زیبایی می‌توان آینه نصب کرد.و زیرکانه احساس دلبازی و روشنایی را القا کرد . استفاده از آینه در فضای کوچک کاربرد و زیبایی.خاص خودش را دارد و در فضای بزرگ نیز.اکسسوری بسیار شیک و لوکسی است .

2 . تابلوهای هنری

تابلوهایی که روی دیوار نصب می‌شوند ، به وضوح زیبایی دکوراسیون.منزل شما را زیباتر و کامل‌تر می‌کنند . در واقع با این کارهای هنری تعادل رنگی.و بافتی در محیط به خوبی دیده می‌شود . با این اکسسوری‌ های زیبا هارمونی عناصر افقی و عمودی.در دکوراسیون را می‌توان کنترل کرد . علاوه بر این شما به خوبی می‌توانید سلیقه و سبک دکوراسیون منزل‌تان را نشان.دهید و هویت شخصی خودتان را چاشنی حال و هوای منزل کنید .

بیشتر بخوانید
3 مدل‌کمد دیواری پرطرفدار و لوکس 2020

3 . شمع‌ ها معرفی عناصر دکوری و اکسسوری‌ها در دکوراسیون منزل

آرامشی که با وجود شمع در دکوراسیون.منزل ایجاد می‌شود بسیار دلپذیر است . شمع یک عنصر دکوراتیو با تنوع بی‌نظیر است.که در فنگ‌ شویی هم از مزایای استفاده از آن بسیار یاد شده است . حس خوشایند رایحه بعضی از انواع معطر آن.کیفیت فضا را هم تغییر می‌دهد . استفاده از شمع روی میز قهوه‌خوری ، در کنار قاب.عکس‌ ها ، اتاق خواب ، سرویس بهداشتی و … گزینه‌های بسیار خوبی است.که می‌تواند دکوراسیون منزل شما را کامل و زیباتر کند .

معرفی عناصر دکوری و اکسسوری‌ها در دکوراسیون منزل

4 . گل و گیاهان

شادابی و زیبایی گل‌ها از قدیم در دکوراسیون داخلی پرطرفدار بوده است . گل‌ های آپارتمانی می‌توانند در ابعاد متناسبی.با مبلمان و سایر وسایل ، سبزی.و زیبایی دلنشینی به فضا اضافه می‌کنند .

گلدان‌ هایی با شاخه گل‌های طبیعی رنگی نیز هر.از گاهی می‌توانند طبیعت را وارد فضای منزل شما کنند .

5 . قاب عکس های خانوادگی

قاب عکس یکی دیگر از اکسسوری‌ های بسیار عالی.برای تکمیل دکوراسیون است که با گذاشتن عکس‌ های خانوادگی.تأثیر منحصر به فرد و شخصی شما را وارد.سبک دکوراسیون شما می‌کند . روی یک دیوار می‌توانید از لحظات خوبی.که عکس دارید گالری درست کنید . علاوه بر زیبایی ، این کار حس نزدیکی.و تعلق خانوادگی را نیز تقویت می‌کند .

6 . گلدان، ظرف، مجسمه معرفی عناصر دکوری و اکسسوری‌ها در دکوراسیون منزل

یک گروه از عناصر دکوراتیو مانند ظروف خاص ، گلدان و مجسمه ، المان‌های.دکوری برای ایجاد تعادل بصری در فضا هستند . البته می‌توانند کابردی هم باشند.و در عین حال به تعادل محیط هم کمک کنند . با استفاده از این اکسسوری‌ ها می‌توان متریال.و مقیاس بخش‌های مختلف را هماهنگ و متعادل کرد . مثلاً اگر عنصر عمودی در فضا کم داریم.از یک مجسمه با ارتفاع استفاده کنیم .

بیشتر بخوانید
جدید ترین کاشی بین کابینتی در خانه های مدرن

با استفاده از این اکسسوری‌ ها تکمیل.شدن دکوراسیون را به خوبی می‌توانید تجربه کنید .

7 . استفاده از ابزار روشنایی

آباژور های ایستاده و یا رومیزی یکی از زیباترین اکسسوری‌ ها یا عناصر دکوری.و کاربردی هستند که واقعاً در دکوراسیون تغییر.اساسی وتکمیل‌کننده بسیار پررنگی ایجاد می‌کنند . از طرفی با ایجاد نور ، سایه و رنگ حس مکان و.کیفیت فضا را قوی می‌کنند . دیوارکوب‌ های روشنایی نیز نوع دیگری.از این وسایل هستند که با وجود طرح‌های کلاسیک یا.مدرن متنوع ، می‌توانند انتخاب بسیار خوبی باشند .

معرفی عناصر دکوری و اکسسوری‌ها در دکوراسیون منزل

8 . قالیچه یا فرش

نقش کلیدی یک قالیچه یا فرش در گرمی و احساس.دلشینی فضا را نمی‌توان نادیده گرفت . گاهی با استفاده از یک قالیچه در یک کف خالی می‌توان.به راحتی و زیبایی تعادل بصری را ایجاد کرد و احساس.خلأ را در یک بخش از دکوراسیون منزل از بین برد .

رنگ و بافت یک قالیچه به همراه زیبایی طرح آن به خوبی می‌تواند.یک فضای هماهنگ با دکوراسیون منزل شما را کامل کند .

معرفی عناصر دکوری و اکسسوری‌های لاکچری در دکوراسیون منزل

9 . کوسن‌ معرفی عناصر دکوری و اکسسوری‌ها در دکوراسیون منزل

یکی از محبوب‌ترین اکسسوری‌ها در بین.مردم و طراحان دکوراسیون داخلی ، کوسن‌ها هستند . با این عنصور دکوراتیو زیبا به راحتی می‌توان بافت ، رنگ و.پترن‌ هایی که نیاز داریم را وارد دکوراسیون منزل کنیم . به زیبایی به محیط گرمای بیشتری اضافه کنیم.و با کمترین هزینه رنگ‌ ها را با هم ست و راحتی بیشتری در فضا ایجاد کنیم .

 

10 . اکسسوری‌های با بافت و رنگ دلخواه شما

ممکن است بخواهید رنگ ، الگو یا بافت خاصی را وارد دکوراسیون منزل کنید.یا با سایر عناصر ست کنید . برای این منظور می‌توان با روش‌های مختلف مانند پارچه‌های رومبلی ، کاغذ.دیواری ، پرده ، قفسه‌هایی از حوله یا وسایل کاربردی دیگر.در اتاق خواب و … الگو ، بافت یا رنگ مد نظرتان را وارد فضا کنید .

بیشتر بخوانید
عکس اتاق خواب دخترانه شیک با طراحی شیک و کاربردی

این بافت‌ ها و رنگ‌ ها فضا را از یکنواختی و کسل‌ کنندگی.خارج می‌کنند ؛ همینطور پویایی و تعادل بصری را در فضا بیشتر می‌کنند .

 

ممکن است در فضاهای مختلف با سبک‌های مختلفی از.دکوراسیون بتوانیم از اکسسوری‌های خاصی استفاده کنیم . در این مطلب رایج‌ترین عناصر دکوری را معرفی کردم که قاعدتاً.در دنیای متنوع امروزی انتخاب‌های بی‌شماری.مطابق با سلیقه شما وجود دارد . در گشت‌وگذارهای اینترنتی ممکن است اکسسوری خاصی ببینید.که با فضای شما هماهنگ باشد یا در یک پیاده‌روی از کنار ویترین یک فروشگاه.وسیله زیبایی به چشم‌تان بخورد .

فقط پیشنهاد می‌کنم برای انتخاب اکسسوری به سبک.دکوراسیون ، ابعاد و اندازه‌ها ، تعادل بصری ، پالت رنگی و … توجه کنید . ممکن است یک وسیله به تنهایی بسیار زیبا و خاص باشد.ولی در میان سبک.دکوراسیون و رنگ‌های دکوراسیون.منزل شما وصله ناجوری به نظر برسد .معرفی عناصر دکوری و اکسسوری‌های لاکچری در دکوراسیون منزل

منبع : www.thespruce.com

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید