تبلیغات توییتر و نحوه استفاده از آن

توییتر یکی از شبکه های اجتماعی محبوب است ، که.امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است . تبلیغات در توییتر یکی از راه های تبلیغاتی موثر محسوب می شود . اکانت های شخصی و یا بیزینسی در توییتر.یکسان هستند و تفاوتی با هم ندارند ؛ شما با هر اکانتی که.دارید می توانید با دیگر کاربران تعامل داشته باشید و مطالبی را توییت نمایید . در مقاله اصلاحات توییتر به طور مفصل در این باره صحبت کردیم . تبلیغات توییتر و نحوه استفاده از آن

تبلیغات توییتر و نحوه استفاده از آن

سال 2018 یکی از سال های سخت برای توییتر بود.و با اتهاماتی که به این شبکه اجتماعی زده شد خسارات زیادی.به شرکت وارد گردید ، اما در عوض توییتر تلاش های فراوانی کرد.و سعی نمود تا محیط تعاملی جذابی برای کاربران داشته باشد . یکی از این تلاش ها بهبود تبلیغات در توییتر بود .

تبلیغات توییتر

تبلیغات در توییتر بسیار شبیه به تبلیغات در گوگل.ادز می باشد ، اما دارای تفاوت هایی هستند که در ادامه.ذکر می کنیم . توییتر امکانات بیشتری را در اختیار کاربران خود قرار.می دهد ؛ برای مثال شما در توییتر این قابلیت را دارید تا به.صورت خاص فقط روی عده ای محدود از کاربرانی که در نظر دارید ، تمرکز کنید و تنها روی.آن ها سرمایه گذاری کنید . توییتر از لحاظ تفکیک کاربران واقعاً بی نظیر است .

طبق اطلاعات داخلی توییتر ، تبلیغات توییتر در.سال 2019 بیش از 69٪ نرخ تعامل را تجربه کرده است . حتی تعجب آورتر این است که ، هزینه هر.مشاغل تبلیغاتی 28٪ کاهش یافته است .
اینها آمار قابل توجهی هستند ، در زمانی که اکثر سیستم عامل.ها و شبکه های اجتماعی هر سال هزینه های بالاتری را از مشتریان خود دریافت.می کنند ؛ توییتر در جهت عکس حرکت کرده.و هزینه ها را کاهش داده است .

بیشتر بخوانید
چگونه می‌توان ترافیک سایت را افزایش داد ؟

تبلیغات در توییتر مزایای زیادی دارد که ما در.این مقاله به توضیح برخی از آن ها خواهیم پرداخت :

1) نحوه پرداخت هزینه : تبلیغات توییتر و نحوه استفاده از آن

از نظر اقتصادی توییتر یکی از شبکه های.اجتماعی مقرون به صرفه می باشد . شما در توییتر هیچ هزینه اضافه ای پرداخت نخواهید کرد . حالا چگونه ؟

توییتر تنها در زمان به هدف رسیدن تبلیغات ، از کاربر خود هزینه دریافت.می کند و آن هم به میزان هدف بستگی دارد . به زبان ساده بخواهیم بگوییم برای مثال اگر شما.هدف خود را از تبلیغات ، افزایش نصب اپلیکیشن در نظر گرفته باشید ؛ تنها زمانی ملزم.به پرداخت هزینه هستید که واقعاً کاربرانی اپلیکیشن.شما را نصب کرده باشند ، جالب اینجاست که تنها به اندازه ای.که اپلیکیشن شما نصب شده است ، هزینه می پردازید .

2) کلمات کلیدی

تبلیغات توییتر و نحوه استفاده از آن

یکی از شباهت های توییتر با گوگل ادز در کلمات کلیدی است . در توییتر نیز شما می توانید کلمات.کلیدی تعیین کنید . برای مثال می توانید هشتگ بازاریابی دیجیتال را هدف.قرار داده و تمام مخاطبانی که این هشتگ را سرچ نموده اند را یافته و برای آن ها تبلیغات نمایید .

3) مخاطبان رقبا در توییتر

با استفاده از ابزارهایی که توییتر در اختیار شما قرار می دهد.می توانید مخاطبان رقبای تجاری و سایر رقبای خود را پیدا کرده و.آن ها را با توییت های مختلف تحت تاثیر کسب و کار خود قرار دهید .

4) سریع به هدف رسیدن

توییتر یکی از شبکه های اجتماعی می باشد ، که شما می.توانید با تبلیغات در آن سریع تر به نتیجه مطلوب برسید . توییت های کوتاه در توییتر بسیار موثر بوده و مخاطبان زیادی دارد .

بیشتر بخوانید
مهم ترین اصطلاحات توییتر که بهتر است بدانید

5) داشتن محیط یکپارچه تبلیغات توییتر و نحوه استفاده از آن 

توییت های تبلیغاتی در توییتر با برچسب promoted منتشر می شوند ، اما تفاوتی.بین آن ها با سایر محتوا ها نیست.و همه ی مطالب در یک محیط یکپارچه قابل رویت می باشند .

6) سازگاری با تمام نمایشگرها

توییتر با تمام ابعاد نمایشگرها سازگاری داشته و برای تلفن های.همراه به طور کامل بهینه سازی شده است . اپلیکیشن توییتر با هر پلتفرمی سازگاری دارد.و از لحاظ دید تمام صفحه ، مشکلی نخواهید داشت .

خلاصه :

توییتر در پی آن است که ، اعتبار خود را بالا برده و با برند.های مختلفی همکاری کند . هدف توییتر در دو جمله خلاصه می شود :

  • نرخ تعامل بالاتر و بهتر
  • هزینه های کمتر برای مشتری

 

منبع : blog.hootsuite.com

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید