نحوه صحبت کردن با همسر درباره ی رابطه جنسی

امروزه یکی از مسائل مهم برای صحبت کردن بین زوجین.روابط جنسی آن ها است ، هر فرد باید بتواند به راحتی.در این زمینه با همسر خود صحبت کند . در بعضی موارد افراد با همسر خود راحت نیستند.و با دیگران راحت تر درباره این موضوع صحبت می کنند . اگر شما نیز در این دسته از افراد قرار می گیرید.باید سعی کنید این مشکل را هرچه زودتر برطرف نمایید . نحوه صحبت کردن با همسر درباره ی رابطه جنسی

درمان های خانگی برای پریودهای نامنظم

قبل از حرف زدن به نکات زیر توجه کنید :

  • هر فرد فانتزی های جنسی خود را دارد.باید آن ها را درباره ی همسر خود بدانید .
  • زمان خوبی برای این صحبت انتخاب کنید ، بهترین.زمان.وقتی است که هر دو سر حال و خوشحال هستید .
  • در مواقعی که همسر شما دغدغه.های.کاری و مالی دارد در این زمینه صحبت نکنید .
  • به شخصیت و نظرات یکدیگر احترام بگذارید .

شش نکته مهم برای صحبت درباره ی رابطه ی جنسی

نحوه صحبت کردن با همسر درباره ی رابطه جنسی
1 . منعطف باشید

صحبت کردن درباره رابطه ی جنسی یک هنر محسوب می شود . شما نباید تمرکز خود را فقط روی انجام.و برقراری فیزیکی این رابطه بگذارید بلکه.بهتر است سعی کنید به یکدیگر لذت بدهید .

2 . مهربان باشید

نحوه صحبت کردن با همسر درباره ی رابطه جنسی

در صحبت کردن خود باید لحن مهربان و مثبتی داشته باشید.و نباید مبنای صحبت خود را بر انتقاد از عملکرد همسرتان.در رابطه بگذارید . شما باید از کارهایی که همسرتان برایتان در رابطه انجام داده.و از آن ها راضی بوده اید و لذت برده اید.تعریف کنید و احساس خوبتان را در این باره با او در میان بگذارید .

بیشتر بخوانید
پنج غذا برای داشتن رابطه جنسی بهتر

بهتر است از همسرتان نیز بخواهید درباره ی چیزهایی که دوست دارد.در رابطه تجربه کند ، صحبت کند . اگر شما تلاش کنید که خواسته های او را انجام دهید ، او بسیار خوشحال می شود . تاثیر این مساله بر ابعاد دیگر زندگی.بسیار زیاد است ، پس هیچ گاه از آن غافل نشوید .

3 . صبور باشید

ممکن است به دلیل تربیت خانوادگی و حیایی که دارید.صحبت درباره ی این موضوع را نادرست بدانید.و کمتر نیازها و خواسته های خود را مطرح کنید . اگر شما یا همسرتاناین گونه احساس می کنید.باید صبور باشید و آرام آرام درباره ی این مسئله.با هم صحبت کنید .

4 . بخشش داشته باشید نحوه صحبت کردن با همسر درباره ی رابطه جنسی

نحوه صحبت کردن با همسر درباره ی رابطه جنسی

اگر خواسته های خود را با همسرتان مطرح کرده اید.و او به دلخواه شما آن ها را انجام نمی دهد نباید ناراحت.و عصبی شوید و با او دعوا کنید . بهتر است در آن لحظه او را ببخشید ولی در زمان.مناسب حتما درباره ی این موضوع به صحبت بپردازید .

5 . دقیق باشید

لازم است بدانید دقیق بودن با وسواس به خرج دادن متفاوت است.اگر شما برای رابطه جنسی با همسرتان قوانین سخت.گیرانه ای در نظر میگیرید یا با دستور و پرخاش رفتار می کنید.از علاقه همسرتان به خودتان کاسته می شود و دیگر.هیچ جذابیتی برای او نخواهید داشت .

6 . توجه به علائم هشدار

اگر همسر شما خواسته های منطقی و ساده.شما را برآورده نمی کند ، در رابطه لذت جنسی به شما نمی دهد و فقط خواسته های خودش را انتظار دارد شما برآورده کنید.باید زنگ هشدار را بشنوید . در این شرایط او فردی خودخواه است که لذت.بردن شما از رابطه را مهم نمی داند پس بهتر است.هرچه زودتر به یک مشاور حرفه ای مراجعه کنید.و به حل این مشکل بپردازید .

بیشتر بخوانید
راه های جذب مردان: 8 راز مهم درباره ی برقراری ارتباط با مردان

صحبت درباره ی مشکلات جنسی

نحوه صحبت کردن با همسر درباره ی رابطه جنسی

اگر احساس می کنید دچار مشکلات جنسی شده اید و دوست دارید.درباره ی آن با همسرتان صحبت کنید باید.سرزنش و انتقاد را کنار بگذارید . در این گفت و گو سعی کنید خواسته ها و نگرانی.هایی که دارید را با او در میان بگذارید و احساسات.خود را به درستی به او منتقل کنید .

هیچ گاه قبل از صحبت کردن با همسرتان درباره ی این.مشکلات اقدام به تعیین وقت مشاوره یا خرید محصولات.جنسی نکنید چون مشکلات دیگری نیز افزوده می شود . ممکن است همسرتان از شما دلخور شود . هر مشکلی راه حلی دارد ، پس سعی کنید.در ابتدا دقیقا مشکلات خود را مشخص کرده و سپس.به دنبال راه حل مناسب باشید .

انتخاب زمان مناسب برای صحبت

نحوه صحبت کردن با همسر درباره ی رابطه جنسی

اگر فرزند دارید باید این اطمینان را داشته باشید.که او صحبت های شما و همسرتان را در این باره نمی شنود .

باید زمان و مکان مناسب را برای صحبت انتخاب کنید ، به عنوان مثال.بعد از رابطه و در اتاق خواب زمان و مکان مناسبی برای مطرح کردن این موضوع نیست . هم چنین در هنگام خواب نیز به دلیل.خستگی روزانه ، از گفت و گو در این باره بپرهیزید .

به خاطر داشته باشید داشتن یک رابطه جنسی عالی.بر همه ی ابعاد زندگی تان تاثیر.چشم گیری دارد پس از آن غافل نشوید .

 

منبع : www.verywellmind.com

 

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید