نکات طلایی استایل مناسب مهمانی

هر مهمانی فرصت خوبی است برای نشان دادن سلیقه خاصی.که دارید و سلیقه خاص شما بخشی از هویت و استایل شخصی‌تان را تشکیل می‌دهد . برای اینکه بتوانید بهترین استایل را از.خودتان نشان دهید ، به نکات ریز اما پر اهمیتی که بهتر است در مهمانی‌ها.رعایت کنید ، دقت داشته باشید . برای همه خانم‌ها پیش مي‌آید که روزهایی مجبور باشند ، تا شب به کارهای مختلف خود بپردازند و در پایان هم در یک مهمانی حاضر شوند . ولی این موضوع خوش‌ پوشی شما را زیر سؤال نمی‌برد ، کافی است با کمي ذکاوت لباسی بپوشید که برای تمام موقعیت‌ها شکیل و جذاب است .نکات طلایی استایل مناسب مهمانی

لباس مجلسی

انتخاب رنگ لباس در استایل چه تاثیری دارد

رنگ لباس های ما در تیپ و استایل تاثیر دارند و به آسانی قادرند.اندام را چاق تر و کوتاه تر یا بلند تر و لاغر تر از آنچه هست.نشان دهند و حتی پوست و مو را تحت تأثیر قرار دهند ؟ رنگ ها درصورتی میتوانند معایب بدن را بپوشانند.و آنها را اصلاح کنند و محاسن اندام را جلوه گر سازند و فرد را زیبا تر و برازنده تر نشان دهند ، که درست انتخاب شوند .

به طور کلی رنگ های تیره برای چاق ها و رنگ های روشن برای لاغر ها مناسب تر است ولی انتخاب با شماست و ممکن است رنگ لباس مورد علاقه شما برایتان مهم تر از رنگ متناسب با اندامتان باشد . در این صورت نباید در چاق نشان داده شدن و لاغر نشان دادن خود وسواس زیادی داشته باشید و میتوانید مستقیم سراغ ست کردن لباس های خود براساس همنشینی درست رنگ ها در استایلتان بروید !

رنگ‌های روشنی که نوعی شادی و سرزندگی را با خود به همراه دارند ، باعث شادابی و نشاط افراد می‌شوند . وقتی شما لباس‌هایی با رنگ‌های روشن و نزدیک به رنگ‌های طبیعت به تن می‌کنید ، هم برای خودتان نشاط روحی به همراه می‌آورید و هم برای اطرافیانتان . از سوی دیگر ، پوشیدن لباس‌هایی با رنگ‌های تیره و خنثی مانند مشکی یا خاکستری مشکلاتی مانند حس اندوه ، غم و کرختی را در خود فرد و نزدیکان او ایجاد می‌کند . نگاه کردن به رنگ‌های شاد ، باعث افزایش سلامت روانی جامعه می‌شود .نکات طلایی استایل مناسب مهمانی

انتخاب کیف مناسب

کیف یکی از اصلی‌ ترین ملزومات در استایل خانم‌هاست و برای هر موقعیت و مناسبتی یک نوع کیف خاص مورد استفاده قرار می‌گیرد . احتمالا شما هم شنیده‌اید که سلیقه افراد را می‌توان از روی کیفشان تشخیص داد . امروزه به دلیل تنوع بالای کیف برای خانم‌ها باید به این نکته توجه کرد که چه نوع کیفی برای موقعیت پیش رو مناسب است و چگونه می‌توان بهترین انتخاب را برای موقعیت‌های مختلف داشت ؟

بیشتر بخوانید
جدیدترین مد تابستانه سال 99

قبل از انتخاب کیف مجلسی باید دقت کنید که قرار است در چه موقعیت و یا مناسبتی حضور داشته باشید . یک مهمانی رسمی برای شام ، مراسم عروسی ، یک دعوت به ناهار ، مهمانی نیمه رسمی و … همگی جز موقعیت‌هایی هستند که باید متناسب با لباسی که برای آن موقعیت انتخاب می‌شود یک کیف مجلسی مناسب نیز انتخاب کنید .نکات طلایی استایل مناسب مهمانی
مثلا یک کیف مجلسی کوچک ، ظریف و شیک که دارای یک بند زنجیری باریک نیز هست می‌تواند یکی از بهترین انتخاب‌ها برای حضور در یک مراسم عروسی باشد . معمولا این سبک از کیف‌ها با دست چپ حمل می‌شوند و یا اینکه روی دوش قرار می‌گیرند .

کیف مجلسی

رنگ کیف

رنگی که برای کیف مجلسی انتخاب می‌شود باید تناسب خوبی.با رنگ لباس و استایلتان داشته باشد . اگر برای استایلتان از لباس‌های ساده و با رنگ ملایم و خنثی استفاده می‌کنید.بهترین پیشنهاد این است که از یک کیف مجلسی با رنگ قوی که به گونه‌ای.تکمیل‌کننده لباستان نیز باشد استفاده نمایید .

اندازه کیف

کیف‌های مجلسی نباید اندازه‌ای بسیار بزرگ داشته باشند . معمولا کیف‌های بزرگ برای استفاده روزانه.مناسب هستند تا بتوانید به سادگی لوازم مورد نیاز خود را با آن حمل کنید.اما اگر به یک مهمانی خاص و یا مراسم عروسی دعوت شده‌اید نیازی به یک کیف بزرگ ندارید و بهتر است.کیفی کوچک و شیک را برای این موقعیت همراه خود داشته باشید .نکات طلایی استایل مناسب مهمانی

جنس کیف

در هنگام انتخاب کیف مجلسی باید به جنس کیف توجه کنید.و به دنبال کیفی باشید که بتوانید در موقعیت‌های دیگر نیز از آن استفاده نمایید . اگر یک کیف خوب و باکیفیت انتخاب کنید.هم از نظر هزینه صرف جویی کرده‌اید و هم اینکه برای هر موقعیت.و مراسم‌های پیش رو ، نگرانی‌ای از بایت خرید یا انتخاب کیف مجلسی جدید نخواهید داشت .

مدل موی مناسب با انواع لباس ها

وقتی صحبت از مهمونی و جشن پیش.می آید دردسر خانوم ها شروع میشود . بعد از سوال چی بپوشم ، معمولا سوال.موهامو چجوری آرایش کنم ذهن خانوم ها رو درگیر می کند . مدل مو معمولا بستگی ب یقه لباس مورد نظر شما دارد.در پاراگراف بعدی چند مدل مو ک متناسب با انواع یقه لباس هست پیشنهاد میشود .نکات طلایی استایل مناسب مهمانی

یقه دکلته

یقه دکلته یقه‌ای است که در آن بندی وجود ندارد و.کاملا آزاد است و بلندی آن تا بالای سینه می‌رسد . از آنجایی که این نوع یقه آزادترین نوع یقه در لباس‌های زنانه است.محدویتی هم از نظر فرم و مدل مو برای آن وجود ندارد . پس اگر لباس مجلسی دکلته برای مهمانی.پیش روی خود انتخاب کرده‌اید می‌توانید خلاقیت به خرج دهید و هر مدل.مویی را که با چهره و فرم صورت شما هماهنگی دارد انتخاب کنید .

بیشتر بخوانید
معرفی انواع تیپ های اندامی خانم ها

نکات طلایی استایل مناسب مهمانی

یقه اسکی

مدل یقه اسکی مدلی نیست که برایلباس مجلسی چندان معمول باشد.اما در لباس‌های روزمره بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد . اما در مقابل فرم یقه ایستاده.در لباس‌های مجلسی فرم محبوبی است که برای خانم‌هایی که دوست دارند لباس پوشیده.داشته باشند بسیار مناسب است . اگر به دنبال یک مدل موی مناسب برای فرم یقه ایستاده مجلسی و یا یقه اسکی.برای لباس‌های روزمره خود هستید بهتر است مدل باز فرق از وسط را امتحان کنید و با تعدادی.سنجاق مویی هم به موهای خود حجم و حالت بدهید چون از آنجایی که گردن.شما با یقه پوشیده شده است باز گذاشتن موها ممکن.است باعث سنگین و کم به نظر رسیدن آن‌ها شود .

یقه هفتی

فرم یقه هفت از محبوب‌ترین فرم‌های یقه.برای لباس مجلسی و لباس‌های روزمره است . چون این نوع یقه باعث می‌شود.قد شما بلندتر و کشیده‌تر به نظر برسد و.شما لاغرتر از آن‌چه که هستید دیده شوید . یقه هفت انواع مختلفی دارد و می‌تواند باز و یا عمیق باشد یعنی تا میانه بالاتنه برسد . مدل باز جذابیت و زیبایی بیشتری برای لباس مجلسی دارد.چون با پوشیدن آن استخوان‌های ترقوه شما دیده می‌شوند و شما لاغرتر به نظر می‌رسید ، در مقابل یقه هفت عمیق هم برای مانتو و ژاکت.و سایر لباس‌های بیرون و راحتی مناسب است .

یقه قایقی

یقه قایقی از رایج‌ترین مدل‌های یقه لباس زنانه است.که فرم کلاسیکی دارد و با بیشتر فرم‌های صورت به خصوص صورت کشیده هماهنگی دارد . در مورد این فرم یقه محدودیتی وجود ندارد و با بیشتر مدل‌های مو می‌تواند.استفاده شود اما از نظر استایل هم باید هماهنگی وجود داشته باشد.و از آنجایی که این فرم یقه یک فرم یقه کلاسیک است پس مدل موی مناسب برای فرم.یقه کلاسیک هم باید کلاسیک باشد . یعنی مدلی مثل دم اسبی از پایین یا جمع کردن.مو در پایین است که حالتی شیک و سطح بالا به ظاهر شما بدهد.و با استایل یقه هماهنگی داشته باشد .نکات طلایی استایل مناسب مهمانی

کفش مجلسی

انتخاب کفش مناسب

بیشتر خانم‌ها عاشق کفش‌های متنوع و زیبایی هستند که در مهمانی‌ها می‌‌پوشند .
این کفش‌ها تاثیر زیادی روی استایل خانم‌ها دارند و زیبایی‌شان را بیشتر می‌کنند ؛ همانند هر مدل کفش دیگری ، رنگ کفش شب شما هم باید با رنگ.لباس تان هماهنگی داشته باشد . اما از آنجایی‌که ممکن است تنها یک یا دو جفت کفش شب.داشته باشید ، بسیار مهم است که گزینه های انتخابی آنقدر پویا و انعطاف‌پذیر باشند.که براحتی با چندین رنگ موردعلاقه تان ست شوند .

بیشتر بخوانید
انتخاب لباس مناسب برای مراسم عقد

توجه به فرم بدن

مهم نیست پیراهنی که بر تن دوستتان دیده‌اید ، چقدر.باعث درخشش او در یک مهمانی رسمی شده باشد ؛ مهم این است که آیا پوشیدن همان.پیراهن باعث درخشش شما هم خواهد شد ؟

قضیه از این قرار است که فرم بدن هر کس.با دیگری تفاوت دارد ؛ ممکن است یک نفر فرم ساعت شنی داشته باشد و دیگری به دلیل چربی‌ های بالاتنه فرم بدنشان.به اصطلاح شکل سیب باشد . لباسی که هر کدام از این دو نفر انتخاب.می‌کنند ، باید ویژگی‌های خاص بدنشان را تحت پوشش قرار دهد ؛ روی نقاط قوت.تاکید کند و نقاط ضعف را بپوشاند . به همین دلیل قبل از خرید لباس رسمی حتما.فرم بدنتان را شناسایی کنید ؛ در غیر این صورت ممکن است.هزینه زیادی بابت لباسی بپردازید که اصلا به شما نمی‌آید .

نکات طلایی استایل مناسب مهمانی

انتخاب مانتو و روسری

خیلی از خانم‌ها فکر می‌کنند انتخاب مانتو و روسری اهمیت.زیادی ندارد ، چون فقط دقایق اول یک مهمانی زنانه مهمانشان هستند ؛ اما این طرز فکر اشتباه است . لازم نیست چندین دست مانتوی رسمی کار شده و شیک داشته باشید.و حساسیتی را که درباره تنوع لباس به خرج می‌دهید ، درباره مانتو هم به خرج دهید .

شما می‌توانید یک دست مانتوی رسمی داشته باشید ؛ اما آنقدر مدل.آن شیک و رسمی باشد که بتوانید برای مدت‌ها از آن استفاده کنید به عنوان یک خانم جوان یا دختر جوان جدیدترین.و شیک ترین شال ها و روسری های دخترانه و زنانه را از نظر بگذرانید و دست به انتخاب بهترین گزینه بزنید . اگر شال انتخاب می‌کنید ، سعی کنید سراغ مدل‌های ساده نروید.و در مورد روسری از ابریشم و ساتن برای زرق و.برق بیشتر کمک بگیرید . بین رنگ کیف و کفش ، مانتو و روسری.و پیراهنی که به تن دارید ، هماهنگی برقرار کنید . سعی کنید.تمام رنگ‌ها در هارمونی به سر ببرند و مجموعه زیبایی را ارائه دهند .

منبع : www.thespruce.com

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید