همه بایدها و نبایدهای طراحی دکوراسیون بوتیک

در این مطلب با نکات بسیار مهم و کاربردی مربوط.به طراحی دکوراسیون بوتیک یا فرشگاه لباس آشنا خواهید شد . امروزه طراحی اصولی دکوراسیون برای فروشگاه لباس و پوشاک بسیار طرفدار دارد . مردم به ظاهر و پوشش خود بیشتر اهمیت می‌دهند و دوست.دارند از فروشگاه‌های خاص لباس تهیه کنند ؛ با تغییر فصل لباس‌های مناسب فصل می‌خرند . فاکتورهای طراحی دکوراسیونیک فروشگاه لباس 

ظاهر و دکوراسیون داخلی فروشگاه بیشترین تأثیر.را در اولین نگاه مشتری دارد که.توجهش جلب شود یا به راحتی از کنار بوتیک شما رد شود .  اگر شما صاحب یک فروشگاه لباس هستید ، می‌توانید با انتخاب یک دکوراسیون شیک و زیبا یا تغییر.دکوراسیون فعلی فروشگاه‌تان ، مشتری بیشتری جذب کنید و فروش بیشتری داشته باشید .فاکتورهای طراحی دکوراسیونیک فروشگاه لباس خاص

از آن‌جایی که بسیاری از مردم به قصد تفریح به مرکز خریدها می‌روند ، اگر ظاهر و طراحی دکوراسیون فروشگاه لباس.شما جذاب باشد ممکن است کسی.که قصد خرید هم نداشته باشد از شما خرید کند . بنابراین دکوراسیون فروشگاه لباس یا بوتیک را با دقت.و فکر انتخاب کنید تا مشتری تمام لباس‌ها.را ببیند و نتواند به راحتی از کنار فروشگاه شما بگذرد .

برای اینکه مشتری جذب فروشگاه لباس شما.شود ، اولین نکته‌‌ای که مورد توجهش قرار می‌گیرد ظاهر بوتیک است . علاوه بر زیبا و شیک بودن پوشاکی که می‌فروشید ، زیبایی ظاهر فروشگاه نیز.در جذب مشتری تأثیر مستقیم دارد . طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه پوشاک باید به گونه‌ای باشد.که علاوه بر زیبایی ، به مشتری احساس راحتی تماشای نمونه لباس را هم بدهد ؛ مثلاً در بعضی فروشگاه‌ها با طرح‌های گوناگون ، فضایی برای آویزان کردن نمونه لباس‌ها طراحی می‌شود.و بقیه همان نمونه در قفسه‌ها مرتب چیده می‌شوند .

بیشتر بخوانید
خرید جهیزیه با بودجه ۱۰۰ میلیون تومانی

به طور کلی برای طراحی دکوراسیون یک فروشگاه لباس.اصولی وجود دارد که با رعایت آن‌ها تا حد زیادی موفق خواهید بود . 

1 . نظم چیدمان لباس‌ها برای اینکه به بهترین شکل دیده شوند بسیار مهم است .

2 . نورپردازی یکی از تأثیرگذارترین اجزا در فروشگاه لباس است که می‌تواند.یک لباس جذاب را دیدنی‌تر کند و درنتیجه احتمال به فروش رسیدن آن را بیشتر کند .

3 . در نظر گرفتن فضاهایی در دکوراسیون فروشگاه لباس برای تنوع در چیدمان لباس‌ها توجه مشتری را بیشتر جلب می‌کند .

4 . انتخاب رنگ مناسب با فروشگاه لباسی که داریم می‌تواند شما را بین رقبا برجسته کند .

علاوه بر این قاعدتاً با توجه به لباسی که برای فروش.دارید طراحی دکوراسیون فروشگاه انجام می‌شود . در این مطلب قصد دارم شما را با مهم‌ترین.نکات در طراحی فروشگاه لباس زنانه ، مردانه و بچگانه آشنا کنم .

دکوراسیون فروشگاه لباس زنانه  همه بایدها و نبایدهای طراحی دکوراسیون بوتیک

اولین قدم برای طراحی دکوراسیون فروشگاه لباس زنانه انتخاب رنگ یا پالت رنگی است . پیشنهاد می‌شود از طیف رنگ‌های.روشن استفاده شود . از آن‌جایی که برای خانم‌ها حتی.زیبایی و جذابیت محیط نیز در خرید.کردن تأثیرگذار است ، ممکن است قبل از دیدن لباس‌ های داخل فروشگاه از.خرید منصرف شود و به سراغ سایر فروشگاه‌ها برود .

اگر فروشگاه لباس زنانه دارید یا در آن فعالیت می‌کنید باید به خوبی بدانید.که خانم‌ها در خرید جزئی‌نگر و حساس هستند ، بنابراین بهتر است در طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه لباس.نیازهای خانم‌ها را در نظر بگیرید و تمام اجناس را به خوبی نمایش دهید .

اگر کیفیت پوشاک فروشگاه شما شناخته شده است.و.از زیبایی و کیفیت آن‌ها مطمئن هستید می‌توانید یک دکوراسیون.مدرن و مینیمال انتخاب کنید . که فضای خوبی هم به شما می‌دهد .همه بایدها و نبایدهای طراحی دکوراسیون بوتیکفاکتورهای طراحی دکوراسیونیک فروشگاه لباس خاص

دکوراسیون فروشگاه لباس مردانه

برخلاف فروشگاه زنانه ، در فروشگاه مردانه.می‌توان از رنگ‌های تیره نیز استفاده کرد . احتمالاً فکر می‌کنید رنگ تیره رنگ دلگیری باشد ولی تجربه.نشان داده است ترکیب رنگ تیره با لباس‌ها در فروشگاه.لباس مردانه می‌تواند یک فضای خوشایند را ایجاد کند . در این صورت البسه بهتر نمایش داده می‌شوند.و باعث فروش بیشتر خواهد شد . مهم‌ترین نکته برای طراحی دکوراسیون فروشگاه لباس.مردانه همین انتخاب رنگ است . در نهایت انتخاب درست رنگ برای فروشگاه لباس رسمی.مردانه فضای دعوت‌کننده و شیک کلاسیک را می‌تواند به خوبی بسازد .

بیشتر بخوانید
10 ایده برای دکوراسیون داخلی منزل

البته برایتمام فروشگاه‌های مردانه یک نسخه رنگی.پیچیده نمی‌شود اما یک انتخاب امن ، لوکس و بدون زمان است .

یک نکته بسیار مهم در طراحی فضای فروشگاه لباس مردانه این است.که تمام فضا را با استندها و مانکن‌ها پر نکنید! بهتر است مشتری بتواند آزادنه حرکت کند تا راحت انتخاب کند . بسیاری از مشتری‌ها به خاطر کمبود فضا.در بعضی فروشگاه‌های شلوغ پس از چند دقیقه ، بدون خرید فضا را ترک می‌کنند .

دکوراسیون فروشگاه لباس بچگانه همه بایدها و نبایدهای طراحی دکوراسیون بوتیک

هیجان‌انگیزترین طراحی دکوراسیون برای فروشگاه لباس.بچگانه است ! همانطور که از اسم فروشگاه مشخص است متلق به کودکان است ؛ پس سعی کنید دکوراسیون فروشگاه را برای کودکان طراحی کنید . سه نکته مهم خلاقیت ، طراحی یک ویترین زیبا و جذاب ، انتخاب.رنگ‌ های زیبا و جالب را برای طراحی.دکوراسیون فروشگاه لباس بچگانه را فراموش نکنید . در نظر گرفتن این فاکتورها به طور هماهنگ نتیجه معجزه‌ آسایی خواهد داشت . همه بایدها و نبایدهای طراحی دکوراسیون بوتیک

حتماً توجه کنید برای طراحی دکوراسیون.داخلی فروشگاه لباس بچگانه از رنگ‌های شاد استفاده کنید . رنگ‌های تیره برای کودکان جذابیتی ندارد ولی در عوض.رنگ‌های روشن برای دیوار یا المان‌های خاص در فروشگاه عالی خواهد بود .

همانند ویترین فروشگاه لباس زنانه ، ویترین فروشگاه لباس بچگانه.بسیار مهم است و باید توجه ویژه به آن داشت . جذابیت رنگ و چیدمان ویترین را مدنظر داشته باشید و بهتر است.در روند طراحی دکوراسیون ، ویترین را جزئی از فضای فروشگاه ببینید .

هنگام چیدمان ویترین تمام خلاقیت خودتان را به خرج دهید . از عروسک‌ها و مانکن‌ های بچگانه هم غافل نباشید . فضایی که برای کودک جذاب باشد سبب می‌شود.کودک خودش را در موقعیت آن تصور کند و بنابراین از لباس‌های ویترین خوشش بیاید .

بیشتر بخوانید
ترفندهای کلیدی طراحی دکوراسیون اتاق کودک

فاکتورهای طراحی دکوراسیونیک فروشگاه لباس خاص

کلام آخر فاکتورهای طراحی دکوراسیونیک فروشگاه لباس 

دانستن این نکات بسیار مهم و کاربردی می‌تواند.شما را تا حد بسیار زیادی در طراحی دکوراسیون فروشگاه لباس‌تان کمک کند . بسیاری از طراحان نیز از همین اصول ساده استفاده می‌کنند.تا به نیازهای شما در فروشگاه لباس پاسخ دهند . اگر قصد دارید یک فروشگاه لباس بسیار خاص و اصولی داشته باشید می‌توانید توقعات.خودتان را با یک طراح در میان بگذارید تا با ظرافت بیشتر و مطمئن‌تر پیش بروید.و به نتیجه برسید . دیدن نمونه‌هایی از دکوراسیون فروشگاه‌های لباس که توجه‌تان را جلب می‌کند.نیز می‌تواند ایده‌های زیبا و جذابی به شما بدهد تا با سلیقه و ذوق خودتان دکوراسیون یک فروشگاه زیبا و شیک را طراحی کنید . پیشنهاد می کنم که اگر تصمیم دارید یک فروشگاه لباس.با دکوراسیون ساده و مینیمال داشته باشید.حتماً با یک طراح دکوراسیون مشاوره کنید تا نتیجه زیبا و پخته باشد .

منبع : www.sewguide.com

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید