چگونه می‌توان ترافیک سایت را افزایش داد ؟

خیلی از شماها در شرایط متفاوتی در طول روز مثلا در هنگام.رانندگی ، استراحت و … این موضوع ذهن شما را درگیر می‌کند ، که چگونه.می‌توانید برای سایتتان ترافیک بیشتری جذب نمایید . در اصل این درگیری ذهنی ، ذهن بیشتر بازاریابان اینترنتی را به سوی خود می‌کشد . برای اینکه بتوانید ترافیک سایتتان را بالا ببرید.و از روش‌ها و ترفندهای آن با خبر شوید همراه مگنت باشید تا کارشناسان.ما بهترین و نتیجه بخش ترین روش‌ها را برای شما شرح دهند . چگونه می‌توان ترافیک سایت را افزایش داد ؟

چگونه می‌توان ترافیک سایت را افزایش داد ؟

طبق تحقیقات به عمل آمده در سال 2019 میلادی چیزی.حدود 61 درصد از متخصصان محتوا دقیقا نمی دانند که مخاطبین به.دنبال چه هستند و چه مواردی برایشان مهم و حائز اهمیت است . حدود 50 درصد از آنها حتی نمی دانند هدف اصلی.مخاطبین از ورود به یک سایت چیست ؟ امروزه به دلیل تنوع در سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی.تا حدودی جذب کاربران کار دشواری شده است . اما اصلا نگران این موضوع نباشید . مگنت در اینجا قصد دارد ، تمامی راه‌ها و مسیرهایی.را که به موفقیت می‌رسد برای شما شرح دهد .

نکات مهمی که با استفاده از آنها می‌توان.ترافیک بیشتری برای سایت جذب نمود  چگونه می‌توان ترافیک سایت را افزایش داد ؟

برای اینکه یک سایت بتواند به موفقیت دست یابد.و بازدیدکنندگان بیشتری را داشته باشد و در نتیجه ترافیک بیشتری را برای سایت جذب.نمایید باید به موارد زیر توجه نمود و آن ها را به بهترین شکل ممکن بر.روی سایت پیاده سازی کرد . آن زمان است که دیگر هیچگونه نگرانی برای جذب ترافیک سایت نخواهید داشت .

موارد مهمی که باید در راه رسیدن به موفقیت در پیش رو داشت عبارتند از :

 • تولید محتوا

امروزه بازاریابی نقش بسیار زیادی برای موفقیت هر کسب و کاری دارد . بازاریابی جاذبه‌ای فرآیندی می‌باشد ، که بر روی جذب مخاطب فعالیت می‌کند . تولید محتوا ( وبلاگ نویسی ) یکی.از روش‌های بسیار موثر در این نوع بازاریابی می‌باشد . در مرحله اول شما بایستی بتوانید نیاز کاربرانتان را دریابید.و با تولید محتوایی اصولی مخاطبین را به سمت سایت خود جذب نمایید . برای اینکه بتوانید کاربران درست و واقعی را به سمت سایت خود جذب.نمایید برای تولید محتوای وبلاگی باید به موارد زیر دقت نمایید . مواردی که در زیر به آن‌ها اشاره شده است ، می‌تواند به شما.کمک کند تا ر احت‌تر در این را به موفقیت دست یابید .

بیشتر بخوانید
تبلیغات توییتر و نحوه استفاده از آن

چگونه می‌توان ترافیک سایت را افزایش داد ؟

 1. اطلاعات کاملی در مورد مخاطبان سایت خود بدست آورید . به عنوان مثال دریابید که کربران سایت شما بیشتر چه سن و سالی را تشکیل می‌دهند ، چه شغلی.دارند ، درآمد آن‌ها چه میزان است ، زن هستند یا مرد ، مشکلاتی که دارند بیشتر در چه مواردی می‌باشد .
 2. به پژوهش و تحقیق در مورد نکات جالبی باشید که.مخاطبین شما در گوگل به دنبال آن هستند.و آن‌ها را بررسی نمایید .
 3. در مرحله اول پست‌هایی را ایجاد نمایید که بتوانند.به سوالات مخاطبینتان پاسخ دهند . ( پیش نویسی از مطالب حاضر نمایید )
 4. مطالبی را که پیش نویس و آماده کرده بودید را در سایتتان منتشر نمایید .
 5. پس از انتشار پستتان در سایت به تبلیغ آن از طریق شبکه‌های.اجتماعی ، ایمیل و …. بپردازید زیرا هر چقدر بازدید صفحه‌ی شما بالاتر باشد ، ترافیک سایتتان بالاتر می‌رود.و امکان موفقیت شما در کسب و کارتان چندین برابر می‌گردد .
 • موضوعات تخصصی

به هر میزانی که رتبه سایت شما در موتور جستجوی گوگل بالاتر رود ، مسلما.ترافیک طبیعی بالایی نیز خواهید داشت . گوگل بیشتر سایت‌هایی را دوست دارد ، که در مورد یک موضوع تخصصی فعالیت می‌کند . برای اینکه توسط گوگل به عنوان یک متخصص شناخته شوید ، کافی.است ، مطالبی را در یک حیطه تخصصی و به صورت طولانی منتشر نمایید .

 • تبلیغات هزینه بر و پولی

تبلیغات پولی یکی از روش‌هایی می‌باشد که شما با استفاده از آن.می‌توانید ، ترافیک بیشتری را به سمت سایت خود جذب نمایید . تبلیغات  PPC در موتورهای جستجوی گوگل بسیار تاثیر گذار و مهم می‌باشد . همچنین تبلیغات اسپانسری می‌تواند در.موتورهای جستجو تاثیر بسیار زیادی داشته باشد . برنامه‌ای که برای تبلیغات خود در نظر می‌گیرید ، باید متنوع باشد.و ترکیبی از تبلیغات متفاوت را در بر داشته باشد .

چگونه می‌توان ترافیک سایت را افزایش داد ؟

 • شبکه‌های اجتماعی 

استفاده از ترافیک شبکه‌های اجتماعی راهی جدیدی نیست اما تاثیر.بسیار زیادی بر روی جذب ترافیک یک سایت دارد. توجه به این موضوع می‌تواند تا حدود زیادی موفقیت شما را تضمین نماید . شبکه‌ی اجتماعی اینستاگرام امروزه می‌تواند به عنوان یکی از.تاثیرگذار ترین شبکه‌های اجتماعی موجود باشد . قابلیت‌های جذاب و متفاوت این شبکه اجتماعی مانند پست ، لایو ، استوری ICTV و ….. می‌تواند.کمک بسیاری به جذب بیشتر ترافیک سایتتان نماید . پس توصیه می‌شود این موضوع را شدیدا جدی بگیرید و سر سری از کنار آن عبور نکنید .

بیشتر بخوانید
تاثیر تبلیغات پیامکی و اینترنتی در کسب و کار

علاوه بر اینستاگرام شبکه‌های اجتماعی دیگری مانند.فیس بوک هستند که می‌توانند در جذب مخاطب بسیار تاثیرگذار باشند . اگر برای شبکه‌های اجتماعی خود یک برنامه بلند مدت و هدفمند.در نظر بگیرید مطمعنا نتایج خوبی از آن برای شما حاصل می‌گردد . شبکه‌های اجتماعی پر مخاطب مانند یوتیوب و بسیاری از شبکه‌های اجتماعی.دیگر می‌تواند به شما کمک شایانی در این حوزه نماید .

چگونه می‌توان ترافیک سایت را افزایش داد ؟

 

 • تجزیه و تحلیل وبسایت

استفاده از ابزارهای مختلفی مانند Crazy Egg می‌تواند به.شما در راستای تجزیه و تحلیل سایتتان کمک شایانی انجام دهد . شما با استفاده از اینگونه ابزارها می‌توانید نیاز کاربرانتان را بررسی نمایید.و متوجه شوید کدام قست از سایت شما برای کاربر جذاب نبوده و منجر به ترک آن شده است . پس از انجام اینچنین بررسی ‌هایی می‌توانید برای بهبود کیفیت بیشتر نیز تلاش نمایید .

 

 • قرار دادن تخفیف ، مسابقه و جایزه در شبکه‌های اجتماعی

آماده سازی یک استراتژی مسابقه‌ای در شبکه‌های اجتماعی و.یا حتی ایمیل می‌تواند یک روش بسیار تاثیر گذار و جذاب.برای افزایش فالوور و جذب بیشتر ترافیک یک سایت شود .

 

 • اینفلوئنسرها

استفاده از اینفلوئنسرها در کسب و کار امروز بسیار بسیار اهمیت دارد . زیرا زمانی که این گونه افراد کد تخفیف و یا تبلیغی را که این چنین افراد در پیج‌های خود.منتشر می‌کنند مخاطبین ترغیب به خرید از آن سایت می‌شوند . زیرا بیشتر کاربران دوست دارند از سایت‌هایی خرید کنند که.مشهوریت بیشتری دارند و همه آن را می‌شناسند . پس این مورد می‌تواند در جذب ترافیک سایت بسیار تاثیر گذار باشد .

 

 • فهرست‌های ایمیلی

زمانی که یک پست را در سایت خود منتشر می‌کنید برای اینکه.مخاطب بیشتری داشته باشید ، می‌توانید آن‌ها را برای افرادی که در سایت شما عضو هستند.و اشتراک دارند ایمیل نمایید و با استفاده از آن ترافیک سایت خود را بیشتر از قبل نمایید .

چگونه می‌توان ترافیک سایت را افزایش داد ؟

 • استفاده از پست مهمان

ارسال پست مهمان می‌تواند کمک شایانی در جذب ترافیک سایت شما کند . برای این کار شما بایستی ابتدا به دنبال سایتی بگردید.که در حوزه‌ی کسب و کار شما فعالیت داشته باشد و در عین حال از اعتبار بالایی.برخوردار باشد از مدیر سایت درخواست نمایید تا محتوای تولید شده‌ی.شما را در سایت خودش قرار دهد این روش هم می‌تواند به دریافت بک لینک به شما کمک کند.و هم به کاربران بفهمانید که شما سایتی معتبر و فعال می‌باشید و در نتیجه.شاهد افزایش مخاطب و افزایش ترافیک سایتتان شوید .

بیشتر بخوانید
ویژگی های جدید آپدیت 2020 اینستاگرام

 

 • سئوی داخلی سایت

رعایت سئوی داخلی در تولید محتوا کمک بسیاری به شما می‌کند.تا توسط موتورهای جستجو شناسایی و رتبه مناسبی را از آن خود نمایید هر چه سئو یک سایت.قوی‌تر باشد ، رتبه آن نیز بهتر خواهد بود و در نتیجه ترافیک بیشتری را از آن خود خواهد کرد .

چگونه می‌توان ترافیک سایت را افزایش داد ؟

 • بک لینک طبیعی

دریافت بک لینک‌های طبیعی و با کیفیت تاثیر فرآوانی بر روی بازدیدکنندگان.یک سایت و همچنین سئوی آن نیز خواهد داشت . افزایش بازدیدکنندگان و بالا رفتن رتبه یک سایت تنها یک هدف را به دنبال دارد.و آن هم افزایش ترافیک سایت و در نهایت موفق بودن در کسب و کار است . پس هیچ وقت از تاثیر بسزای بک لینک در افزایش ترافیک سایت غافل نشوید .

 

 • بازاریابی محتوای ویدیویی

پس از تحقیقات فرآوانی که در این باره صورت گرفته است ، ثابت شده محتواهای.ویدیویی تاثیر بسیاری در جذب مخاطبان دارد . شما با تولید ویدئو های با کیفیت و جذاب می‌توانید.برای بالا بردن ترافیک سایت گامی بهینه بردارید . پس از امروز به دنبال تولید ویدئو مربوط به کسب و کار خود جهت.انتشار در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام ، فیس بوک ، یوتیوب ، آپارات و …… نمایید .

چگونه می‌توان ترافیک سایت را افزایش داد ؟

 • وجود دکمه‌های اشتراک گذاری در شبکه‌های اجتماعی

در صورت وجود دکمه‌های اشتراک محتوای سایت در شبکه‌های اجتماعی.زمانی که یک کاربر محتوای سایت شما را در پیج خود منتشر می‌کند ترافیک سایت شما متعاقبا.افزایش میابد و این موضوع می‌تواند نکته‌ای بسیار مهم در افزایش ترافیک یک سایت به شما آید .

کارشناسان سئو مگنت در این مقاله موارد مهمی که می‌توانند.تاثیر مهم و کاربردی بر روی ترافیک یک سایت داشته باشند را برای شما شرح دادند . موارد دیگری هم در این راستا وجود دارند اما مگنت در اینجا به معرفی مهم‌ترین آن‌ها نیز پرداخته است .

منیع : www.wordstream.com

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید