کالین فارل: پنگوئن نقش جدی در فیلم بتمن ندارد

کالین فارل ، ستاره فیلم بتمن (The Batman) ، درباره نقش خود در نقش پنگوئن در فیلم آینده DCEU گفتگویی داشته و نشان می دهد که او نقش کمتری نسبت به آنچه قبلاً تصور می شد ، داشته است. بتمن ۲۰۲۱ جدا از دنیای بتمن بن افلک خواهد. اگر اخبار دنیای سینمایی دی‌سی را دنبال کرده باشید می‌دانید که قرار بود ، بن افلک هم فیلمی از بتمن بسازد ولی بعد از مدتها این فیلم کنسل شد. کالین فارل: پنگوئن نقش جدی در فیلم بتمن ندارد

افلک پیش از این در Batman v Superman: Dawn of Justice و Justice League بازی کرده بود. هیچ یک از فیلمها مورد استقبال خوبی قرار نگرفت و منجر شد که دی‌سی گزینه‌های دیگر را برای پیش‌برد دنیایش بررسی کند.

در فیلم بتمن ۲۰۲۱ ، رابرت پتینسن با نویسندگی و کارگردانی مت ریوز نقش اصلی را به عهده خواهد گرفت. بسیاری از طرفداران هیجان زده هستند که می بینند ریوز DCEU را به کجا سوق می دهد ، به خصوص با وجود بازیگران ستاره که او برای فیلم جمع کرده است. علاوه بر پتینسن و فارل ، نیز زویی کرویتز را به عنوان سلینا کایل / Catwoman ، پل دانو در نقش ادوارد نشتون / ریدلر و جفری رایت به عنوان جیمز گوردون در این فیلم بازی می کنند. تا این لحظه ، در مورد نقش فارل در فیلم چیزهای کمی به بیرون درز کرده است.

The Batman

مصاحبه کالین فارل کالین فارل: پنگوئن نقش جدی در فیلم بتمن ندارد

البته دلیل دیگری که باعث این اطلاعات کم شده است ، متوقف شدن فیلم‌برداری به علت شیوع ویروس کرونا در همان روز‌های اولیه تولید بوده. اما حالا با برداشتن بعضی محدودیت‌ها برای فیلم‌برداری در انگلستان ، برادران وارنر هنوز اقدامی برای ادامه فیلم‌برداری The Batman نکرده است. در گفتگویی که فارل اخیرا داشته است ، راجب وضعیت پیش آمده و میزان نقش وی در این پروژه صحبت کرده است.

بیشتر بخوانید
نقد و بررسی فیلم Bloodshot بلادشات

فارل در گفتگو با GMA News.، فاش كرد كه وی به‌ تازگی کار روی بتمن را آغاز كرده بود.و نمی‌تواند صبر كند تا برگردد. جالب تر اینکه ،.وی گفت که او در این فیلم “کار زیادی برای انجام دادن ندارد” که ممکن است برای بعضی از طرفداران تعجب آور باشد. با این حال ، فارل این مسئله را روشن كرد كه از نقش اسوالد كابلپات / پنگوئن هیجان زده است ، و خاطرنشان كرد: “در چند سکانس جالب حضور خواهد داشت.” که امیدوار است برای هواداران هم جالب باشد.

من تازه کار را شروع کرده بودم و نمی توانم صبر کنم تا برگردم. خلق آن زیبایی شناسی شخصیت ، سرگرم کننده بوده است و من واقعاً خیلی هیجان زده‌ام که دوباره برگردم و آن را کشف کنم. من چیز زیادی برای انجام دادن ندارم و اندازه مخدودی در فیلم حضور دارم. بیشتر از این چیزی نخواهد بود ، اما چند سکانس جالب و سرگرم کننده دارم که برایم جذاب است. حس می‌کنم این فرصتی است که قبلا برایم پیش نیامده و من آماده هستم تا بتوانم آن را کشف کنم. من تازه در آغازه این تجربه هستم و نمی‌توانم برای برگشتن صبر کنم.”

The Batman

کالین فارل: پنگوئن نقش جدی در فیلم بتمن ندارد

البته با در نظر گرفتن این نکته که شرور اصلی.، ریدلر با بازی پل دینو خواهد بود.، منطقی است که پنگوئن نقش کمتری داشته باشد..از طرفی هم منطقی است که چرا سازندگان این اثر نقش کالین فارل تا این حد مخفی.و بدون حاشیه نگه داشته‌اند..عکس‌هایی که قبلا از کالین فارل گرفته شده بود.و او را با موهای نقره‌ای نشان می‌داد که همه.به ظاهر احتمالی وی در نقش پنگوئن اشاره می‌کردند..اما خود بازیگر این شایعات را رد کرد و گفت که هنوز فیلم‌برداری را شروع نکرده‌اند.

بیشتر بخوانید
آخرین اخبار فیلم The Batman بتمن

به هرحال ظاهر پنگوئن یکی از موارد مهم این شخصیت است..هنوز هم کسی از ظاهر احتمالی این نقش چیزی نمی‌داند..در بعضی اخبار هم گفته شده که فارل برای این نقش از ماهیچه و اندام‌های مصنوعی استفاده خواهد کرد. متأسفانه ، طرفداران دی سی نیز باید بیش از آنچه انتظار می‌ رفت برای The Batman منتظر بمانند ، زیرا چهار ما به تعویق افتاد ، این اثر در تاریخ ۹ مهر ۱۴۰۰ (۱ اکتبر ۲۰۲۱) اکران خواهد شد. با این وجود ، وقتی این اتفاق بیفتد ، امیدواریم که اندازه و حضور پنگوئن راضی کننده باشد.

منبع: www.screenrant.com

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید