کامل ترین طالع بینی متولدین اردیبهشت

کامل ترین طالع بینی متولدین اردیبهشت

ویژگی‌ها و خصوصیات‌ كلی

صبور، با پشتکار و قابل‌‌اعتماد، مهربان‌،.دلسوز و با محبت،‌ با استقامت‌، مصمم‌ و قاطع،‌ آرام‌، خونسرد و اطمینان‌‌بخش‌

جنبه‌ منفی شخصیت

حسود و انحصار‌طلب،‌ غضب‌‌آلود، انعطاف‌ناپذیر و یک‌‌دنده‌، لذت‌‌جو، خودخواه‌ و آزمند

نمادهای متولدین اردیبهشت

نمادهای متولدین اردیبهشت

 • متولد: طفل شیرخوار طبیعت
 • سمبل: گاو نر
 • شعار: همه چیز مال من است
 • ستاره حاکم: ونوس (زهره)
 • عنصر وجود: خاک
 • شخصیت: ثابت
 • فلز وجود: مس
 • سنگ خوش یمن: یاقوت کبود
 • رنگ محبوب: آبی آسمانی ، صورتی ، بنفش
 • عدد خوش یمن: ۶
 • گل محبوب: رز صورتی
 • روز مبارک: جمعه
 • مشهورترین متولدین ماه اردیبهشت: سیگموند فروید، ویلیام‌ شکسپیر، مالکوم‌ اکس
 • ماه های سازگار با اردیبهشت: تیر، مرداد، دی

شخصیت شناسی متولدین اردیبهشت

فال ماه ها

حس حسادت ارديبهشتی ها را تحريک نکنيد.متولدين ارديبهشت.تابع احساسات و عواطف درونيشان هستند و در عين حال به احساسات طرف مقابلشان نيز احترام کامل ميگذارند.از اين رو، همسران آنها بسيار خوشبخت خواهند بود. جامع ترین طالع بینی متولدین اردیبهشت

آنها عاشق مواد غذايی هستند و غذا خوردن، برای آنها بسيار محترم است،.پس تا جای ممکن، غذاهای مورد علاقه‌شان را بپزيد.

براي راه يافتن به قلب آنها محيطی خيال‌انگيز به همراه يک موسيقي رمانتيک و آرام و چند شمع در گوشه‌ای فراهم آوريد و محبت کردن و لی لی به لا لا گذاشتن آنها را هرگز فراموش نکنيد.

آنها هميشه و در همه حال به ياد دوستانشان هستند و هرگز نميگذارند که آنها به حال خود رها شوند پس، شما هم در همه حال حامی و ياور آنها باشيد.

آنها بسيار سخاوتمند هستند.به خصوص نسبت به همسر و عزيزانشان، پس انتظار گرفتن هداياي متعدد را از سوی آنها داشته باشيد.

آنها افرادي وابسته و احساساتي هستند و همسری مثل خود ميخواهند؛ هرگز آنها را به اجبار وادار به گرفتن تصميم نکنيد و گرنه تبديل به افرادی لجوج و بسيار سرسخت می شوند.

ارديبهشتی ها زماني ارتباطي را آغاز می کنند که مطمئن باشند که تا ابد آن را حفظ خواهند کرد؛ هرگز و تحت هيچ شرايطي حس حسادت آنها را تحريک نکنيد و گرنه تا ابد آنها را از دست خواهيد داد .

بیشتر بخوانید
کامل ترین طالع بینی متولدین شهریور

عشق از نگاه یک اردیبهشت

عشق متولدین ماه

اگر چه اردیبهشتی‌ها گاهی لجباز و یک دنده می‌شوند، اما در کل دیگران دوست دارند که با آن‌ها در ارتباط باشند، زیرا در کنار آن‌ها احساس راحتی می‌کنند. متولدین این ماه، اگر از شرایط اطراف شان راضی نباشند غر نمی‌زنند، از کنار مشکلات به سادگی می‌گذرند و زندگی شان را بر وفق مرادشان پیش می‌برند. به همین دلیل است که دوستان زیادی دارند و همیشه دورشان شلوغ است.

آن‌ها افراد راحتی هستند، از این رو به دنبال فردی مثل خودشان می‌گردند که با او احساس راحتی کنند. از آنجا که دوست ندارند آخرین مجرد‌های روی زمین باشند، هر چی سریع‌تر نیمه گمشده شان را پیدا می‌کنند و مسیر زندگی شان را در کنار او می‌گذرانند.

خصوصیت اخلاقی فلز متولدین ماه اردیبهشت

خصوصیت اخلاقی فلز متولدین

مس نام فلز متولدین اردیبهشت ماه است که رسانای برق و گرماست و پس از گذشت چندین سال باز هم درخشنده باقی می ماند. این افراد لجوج و یک دنده و بسیاری از مواقع بسیار صبورند. کامل ترین طالع بینی متولدین اردیبهشت

آنها افراد بسیار قدرتمندی هستند که توانایی جابجا کردن کوه را دارند و در خانواده نیز بسیار دوست دارند نقش حاکم ورئیس خانواده را داشته باشند و همیشه هدف اصلی آنها در زندگی حفظ آرامش و به دست آوردن آن است.

طالع بینی عناصر شخصیتی

عناصر شخصیتی

عنصر شخصیتی متولدین اردیبهشت خاک است. خاک ثابت و قابل اعتماد است. خاک دایما در حال حرکت و فعالیت است و کسانی که عنصر وجودی‌شان خاک است، همین ویژگی‌ها را دارند.

عنصر خاک بسیار فعال و منطقی است، از تجربیات زندگی خود درس می‌گیرد. این افراد به هیچ وجه اهل رویاپردازی‌های خیالی نیستند اما در عوض برای دستیابی به اهداف منطقی برنامه‌ریزی کرده و چشم‌انداز تعریف می‌کنند.

متولد عنصر خاک بسیار خلاق و هنرمند است و قدرت عشق‌ورزی و خلق دارد. این افراد کاملا خونگرم و صمیمی هستند و در خانه آنها به روی دوستان و اعضای خانواده‌شان باز است.کامل ترین طالع بینی متولدین اردیبهشت

با اینکه بسیار مهمان‌نواز و گشاده‌رو هستند.اما به راحتی هر کسی را به حلقه دوستان صمیمی و نزدیک خود وارد نمی‌کنند و اجازه نمی‌دهند هر کسی از زندگی شخصی آنها مطلع شود. این باعث می‌شود تا خاک همیشه با وفا و صادق باشد.

بیشتر بخوانید
کامل ترین طالع بینی متولدین مهر

از طرف دیگر، همین ویژگی سبب می‌شود تا زیاد از حد محتاط و محافظه‌کار شود.

همان‌طور که نمی‌توان زمین را از گردش بازداشت،.وقتی عنصر خاک تصمیمی می‌گیرد هیچ چیزی نمی‌تواند نظرش را در آن رابطه تغییر دهد.

در روابط عاطفی، خاک بسیار همدل و همراه است و تا می‌تواند انرژی مثبت به شریک عاطفی خود می‌دهد. اما این افراد باید مراقب باشند زیرا ممکن است بقیه از این خصلت آنها سواستفاده کنند.

نقاط قوت عنصر خاک

 • ثابت‌قدم و سازگار
 • سخت‌کوش
 • وفادار
 • منطقی
 • همدل و همدرد
 • انرژی‌بخش

نقاط ضعف عنصر خاک

 • تنبل
 • محافظه‌کار
 • تحقیرکننده
 • انعطاف‌ناپذیر

خصوصیات خنده دار اردیبهشتی ها

خصوصیات خنده دار فروردینی ها

اردیبهشتی ها تا حدی می توانند تنبل باشند. در حقیقت بیشتر اوقات همین طورند. فعالیت فیزیکی آنها معمولا شامل بلند شدن از روی مبل و برداشتن کنترل تلویزیون است.کامل ترین طالع بینی متولدین اردیبهشت

یک اردیبهشتی عاشق طبیعت است و وقتی در دل طبعیت به سر می برد می تواند در آرامش به تفکر بپردازد (و کاری هم انجام ندهد).

شکیبایی آنها پایان ناپذیر است که احتمالا انجام ندادن کارها، می تواند از شما چنین انسان شکیبا و صبوری بسازد.

آنها به سادگی دست از رابطه های عاشقانه خود برنمی دارند. به هم زدن رابطه و جدایی به معنی این است که آنها باید به دنبال یک شریک احساسی دیگر باشند و از نظر آنها چه کسی وقت این کار را دارد؟

اردیبهشتی ها چیزهای ساده در زندگی مثل خوردن، نوشیدن و خوابیدن را دوست دارند.

طالع بینی شغل اردیبهشت ماه

کامل ترین طالع بینی متولدین اردیبهشت

متولدین این ماه دریای صبر و بردباری هستند. فقط کافی است منابع و فرجه کاری را به آنها بدهید تا سر موقع کار را به خوبی برایتان انجام دهند، و اصلاً هم برایشان مهم نیست که آن کار چقدر خسته کننده و ملالت آور است. این افراد بانکدارها، دانشمندها، حسابدارها و معلم های خوبی خواهند شد، چون اینکارها نیازمند صبر و استقامت است.

بیشتر بخوانید
کامل ترین طالع بینی متولدین آبان ماه

 

پیوند زناشویی اردیبهشت با سایر ماه ها

پیوند زناشویی

اردیبهشت با فروردین: (متوسط) ازدواج متولدین اردیبهشت و متولدین فروردین ممکن است مشکلات قابل حل شدن داشته باشد.

اردیبهشت با اردیبهشت: (متوسط) متولدین این ماه ها نسبتا خودرای و لجباز هستند و ممکن در ازدواج دچار مشکل شوند.

اردیبهشت با خرداد: (متوسط) ازدواج متولدین این ماه ها با یکدیگر متوسط است و زوجین متولد این ماه ها بسیار تیزهوش.کنجکاو و چندان با هم سازگار نیستند.

اردیبهشت با تیر: (بسیار خوب) این ازدواج از نیکوترین ازدواج هاست و زوجین در آن کم ترین اختلاف را دارند و بسیارخانواده دوست خونگرم هستند و پیوندی محکم و استواربا یکدیگر دارند.

اردیبهشت با مرداد: (بسیار خوب) ازدواج متولدین اردیبهشت ماه و متولدین مرداد پیوند موفقی خواهد بود زیرا هر دو زوجین عاشق پیشه ، با صداقت ،وفاداربه یکدیگر هستند و پیوندی مملو از آرامش دارند.

اردیبهشت با شهریور: (خوب) ازدواج متولدین این ماه ها بدون مشکل است و یکی از زوجین جوانمرد ، باسخاوت ،مددکار است.

اردیبهشت با مهر: (متوسط) ازدواج متولدین اردیبهشت و متولدین متوسط است و زوجین دارای ویژگی هایی مانند اهل اعتدال معاشرتی ،خونسرد و کمی حسود هستند.

اردیبهشت با آبان: (خوب) ازدواج متولدین اردیبهشت و متولدین آبان نیکوست و ویژگی های این ازدواج آرمانگرایی.بلندپروازی همراه با جاذبه و اقتدار و ناسازگاریست.

اردیبهشت با آذر: (متوسط) ازدواج متولدین اردیبهشت و متولدین آذر تاحدودی خوب است.اما ممکن است این زوجین با یکدیگر نا سازگار باشند . از دیگر ویژگی های آن ها جسوربودن ، بی پروایی، نیازمند به آزادی است.

اردیبهشت با دی: (بسیار خوب) ازدواج متولدین اردیبهشت و متولدین دی پیوند موفقی است.زیرا این افراد با ثبات ، راز نگه دار هستندو پیوندی مستحکم و پابرجایی با یکدیگر دارند.

اردیبهشت با بهمن: (بد) ازدواج متولدین اردیبهشت و متولدین بهمن بد است.زیرا ویژگی این زوجین با یکدیگر تفاوت دارد و هر دو آن ها کنجکاو، آزادیخواه و آرمانگرا هستند.

اردیبهشت با اسفند: (خوب) ازدواج متولدین اردیبهشت و متولدین اسفند خوب است و این افراد.تودار و بسیار محتاط و با یکدیگر سازگاری را دارند.

منبع: www.tarot.com

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید