کامل ترین طالع بینی متولدین اسفند

شخصیت متولدین ماه ها

ویژگی‌ها و خصوصیات‌ كلی

خلاق‌، با قدرت‌ تخیل‌ قوی‌، حساس‌، زود رنج‌، دلسوز و با احساس‌،.دل‌ رحم‌، رئوف‌، رحیم‌ و مهربان‌، از خود گذشته‌، فداكار، نوع‌ دوست‌، بی‌تجربه‌، غیر مادی‌ و معنوی‌، شهودی‌، همدل‌ و هم‌ فكر

جنبه‌ منفی شخصیت

واقع‌ گریز، گریز‌گرا و ایده‌آلیستی‌، مرموز، تودار، پنهان‌‌كار، دو پهلو و مبهم‌، سست‌ اراده‌ و به‌ راحتی‌ تحت‌ سلطه‌ قرار گیرنده‌

نمادهای متولدین اسفند

نمادهای متولدین اسفند

 • متولد: با آرمان تفویض
 • سمبل: ماهی
 • شعار: من باور دارم
 • ستاره حاکم: نپتون
 • عنصر وجود: آب
 • شخصیت: راوی
 • فلز وجود: تشعشعی از فلزات مصنوعی
 • سنگ خوش یمن: زمرد
 • رنگ محبوب: سایه آبی و سبز دریایی
 • عدد خوش یمن: 7
 • گل محبوب: لی لی ، بنفشه
 • روز مبارک: پنجشنبه
 • مشهورترین متولدین ماه اسفند: جاستین بیبر، آدام لیوان و جسیکا ویل
 • ماه های سازگار با اسفند: مهر و مرداد

شخصیت شناسی متولدین اسفند ماه

فال ماه ها

آن‌ها صاحب سرشتی ملایم، معتدل وخوشایند هستند.

آن‌ها طبیعتا گرایشی به سمت اخروی بودن دارند و واقعیات زندگی این جهان را به‌همان شکل که هستند، می‌پذیرند.

متولدین اسفند ماه مایلند که در عالم رؤیا فرو روند و از همه کناره‌گیری کنند،.چون درآنجا می‌توانند از نظر فکری و ذهنی خشنود شوند، ولی به طور اجتناب ناپذیری نیز به‌دنبال کسب شهرت، آوازه و ثروت هستند.

مشاهده فال های بیشتر در مجله اینترنتی مگ نت

عشق از نگاه یک اسفند ماهی

عشق متولدین ماه

متولدین ماه اسفند در مورد عشق بسیار پرنشاط و جذاب هستند.به نوعی می توان گفت در عشق بی نظیر ترین می باشند.آنها بدون عشق نمی توانند زندگی کنند و رویاهای عاشقانه زیبایی را در ذهن خود می پرورانند. و خوشحالی شریک عاطفی شان بسیار برایشان اهمیت دارد.

خصوصیت اخلاقی فلز متولدین ماه اسفند

خصوصیت اخلاقی فلز متولدین

فلز این افراد قلع است . آنها افراد قوی و عاقلی هستند که تا وقتی که راز وجودیشان را کشف نکنند،.این راز بر خود و دیگران پوشیده می ماند. متولدین اسفند تعلق خاطری به جذابیت های دنیا ندارند.و برای جاه و مقام ارزشی قائل نیستند ، ثروت و پول برایشان جذابیت نداشته و نسبت به آینده بسیار بی خیال هستند و به آن اشتیاقی ندارند.

بیشتر بخوانید
کامل ترین طالع بینی متولدین آذر ماهی ها

طالع بینی عناصر شخصیتی

عناصر شخصیتی

دومین مورد از عناصر چهارگانه آب است. آب همیشه در جریان است و بیشتر فعالیت‌های آن نیز زیر سطحش در حال روی دادن است. کسانی که عنصرشان آب است.شاید در ظاهر خونسرد و آرام به نظر برسند اما درون آنها احساسات شدیدی در حال قلیان است.

فردی که عنصر وجودی او آب است بسیار دلسوز و مهربان است و بسیار سریع با دیگران ارتباط برقرار می‌کند. این افراد با تمام وجود خود به دیگران اعتماد می‌کنند که بعضا ممکن است به ضررشان تمام شود.

آب وقتی در یک مسیر باریک جریان دارد، شاید بی‌اثر به‌نظر برسد. اما امان از روزی که در یک جا جمع و متمرکز شود،.آن وقت است که می‌تواند کوه را هم جابه‌جا کند.

انسان‌هایی که با عنصر آب متولد شده‌اند زندگی را یک سفر می‌بینند که هر حرکتی در آن بخشی از یک مسیر مشخص است.

از آنجا که آب رابطه بسیار عمیقی با دیگران برقرار می‌کند، غم دیگران را به همان اندازه حس کرده.و همین امر سبب می‌شود تا خواسته‌ها و نیازهای خودش را به دست فراموشی بسپارد. کامل ترین طالع بینی متولدین اسفند 

گاهی سنگینی غم دیگران به قدری روی شانه‌های عنصر آب زیاد می‌شود که از او انسانی افسرده می‌سازد.که حتی ممکن است معتاد شود.

احساسات آب فراز و فرود دارد و همین سبب می‌شود گاهی شکننده و بعضی مواقع بی‌رحم شود.

این افراد باید در زندگی خود تعادل ایجاد کنند و بدانند.چه زمانی لازم است به دیگران کمک کنند و چه زمانی به خودشان.

بیشتر بخوانید
کامل ترین طالع بینی متولدین فروردین

آب خاصیت پاک‌کنندگی دارد. نماد زایش و تولد است و در عین حال مرگ و ویرانی نیز می‌تواند بدنبال داشته باشد. آب پاکیزه موجب سلامتی است در حالیکه آب آلوده تهدیدکننده سلامتی بشمار می‌رود. آب همچنین نماد ویژگی‌های زیر است:

نقاط قوت عنصر آب

 • فداکاری
 • درک بسیار بالا
 • قابل اعتماد بودن
 • رویا پردازی
 • بخشش
 • انعطاف‌پذیر بودن
 • عشق بی‌قید و شرط

نقاط ضعف عنصر آب

 • ناپایدار
 • مستعد افسردگی
 • غیرمنطقی
 • زودباور و زودفریب
 • نادیده گرفتن خود

خصوصیات خنده دار اسفند ماه

خصوصیات خنده دار فروردینی ها

آیا می دانستید ماهی ها با چشم های باز می خوابند؟ فکر نکنید می خواهیم چیزی را به شما به صورت ضمنی برسانیم! فقط گفته باشیم!

اگر دیدید یک اسفند ماهی (که علامت برج آنها ماهی است) با خودش حرف می زند، زود او را قضاوت نکنید: او در حال گفتگو با دوستش است که آنجاست؛ فقط شما نمی توانید او را ببینید.کامل ترین طالع بینی متولدین اسفند 

اگر کسی را در خیابان دیدید که تیپی شبیه استایل های پنجاه سال پیش داشت، این شانس وجود دارد که او متولد اسفند است.

آیا کارتون معروف “در جستجوی نمو” را تماشا کرده اید؟ در این فیلم این طور به نظر می رسد که ماهی ها گاهی دچار گم گشتگی می شوند.

اسفندماهی ها به خاطر می آورند که ۱۲ سال پیش این موقع کجا بودند، ولی نمی دانند ناهار چی خوردند.

طالع بینی شغل اسفند ماه

شغل متولدین ماه ها

بهمن ماهی ها از قضاوت دیگران به شدت می پرهیزید و این فرصت را به آنها می دهید که خودشان باشند و آنطور که دوست دارند احساسات شان را بروز دهند. در نتیجه باید به دنبال شغل هایی باشید که در بیان نظرات و احساسات درونی شان آزادند، درست مثل پزشکان، پرستاران، شاعران، عکاسان یا موسیقی دانان. کامل ترین طالع بینی متولدین اسفند 

پیوند زناشویی اسفند با سایر ماه ها

پیوند متولدین ماه

اسفند با فروردین: (متوسط) ازدواج متولدین این ماه ها با یکدیگر متوسط است.ولی ممکن است پیوند خوبی باشد.

بیشتر بخوانید
راهکارهای افزایش اعتماد به نفس

اسفند با اردیبهشت: (خوب) ازدواج متولدین این ماه ها با یکدیگرخوب است.و این زوجین افرادی تو دار و بسیار محتاط و توانایی سازگاری را دارند.

اسفند با خرداد: (بد) ازدواج متولدین این ماه ها با یکدیگر بد است.زیرا آن ها خیال باف و رویاپرداز مرموز هستند و تفاهم چندانی با همدیگرندارند.

اسفند با تیر: (بسیار خوب) ازدواج متولدین این ماه ها با یکدیگر پیوندی بسیار خوب همراه عشق و علاقه و با تفاهم کامل است.

اسفند با مرداد: (خوب) ازدواج متولدین این ماه ها با یکدیگربسیار مناسب در برآوردن نیازهای عاطفی یکدیگراست.

اسفند با شهریور: (خوب) ازدواج متولدین این ماه ها با یکدیگرخوب است زیرا این افراد بسیار با صبر و حوصله هستند که باعث تفاهم در زندگی میشوند.

اسفند با مهر: (بسیار خوب) ازدواج متولدین این ماه ها با یکدیگرپیوندی موفق است چون از نظر عاطفی با هم سازگار و هماهنگ هستند.

اسفند با آبان: (بد) ازدواج متولدین این ماه ها با یکدیگربد است زیرا یکی آرمان گرا و عاشق پیشه دیگری با اعتماد به نفس کافی می باشد.

اسفند با آذر: (متوسط) ازدواج متولدین این ماه ها با یکدیگردر حد متوسط است زیرا یکی با صراحت لهجه و سخنان کنایه آمیز و دیگری بسیار عاطفی میباشد.

اسفند با دی: (متوسط) ازدواج متولدین این ماه ها با یکدیگردر حد متوسط است زیرا یکی اهل حساب و کتاب دیگری احساساتی و عاشق پیشه است.

اسفند با بهمن: (خوب) ازدواج متولدین این ماه ها با یکدیگرخوب است زیرا یکی روشن فکر و اهل منطق دیگری با احساس و عاطفه و مکمل همدیگرهستند.

اسفند با اسفند: (بد) ازدواج متولدین اسفند با یکدیگربه خاطر زودرنجی و حساس بودن ممکن است بد باشد.

منبع: www.tarot.com

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید