کامل ترین طالع بینی متولدین بهمن

شخصیت متولدین ماه ها

ویژگی‌ها و خصوصیات‌ كلی

مهربان‌، صمیمی‌ و انسان‌ دوست‌، درستکار، صادق‌، شریف‌، راستگو، رو‌راست‌ و وفادار، مبتکر اصیل‌ و خلاق‌، مستقل‌، بی‌نیاز، بدون‌ وابستگی‌، آزاد، عاقل‌، اندیشمند، متفکر و روشنفکر

جنبه‌ منفی شخصیت

سرکش‌، نافرمان‌، لجوج‌، خود‌رأی‌، یک‌ دنده‌ و غیرقابل‌ پیش‌ بینی‌، سرد، بی‌هیجان‌، بی‌تفاوت‌ و خشک

نمادهای متولدین بهمن

کامل ترین طالع بینی متولدین بهمن

 • متولد: با آرمان ایده آلیستی
 • سمبل: مرد و دلو
 • شعار: من میدانم
 • ستاره حاکم: اورانوس
 • عنصر وجود: هو
 • شخصیت: ثابت
 • فلز وجود: اورانیوم
 • سنگ خوش یمن: یاقوت کبود
 • رنگ محبوب: آبی آسمانی
 • عدد خوش یمن: 4
 • گل محبوب: نرگس
 • روز مبارک: شنبه
 • مشهورترین متولدین ماه بهمن: هری استایل، کریستیانو رونالدو و پریس هیلتون
 • ماه های سازگار با بهمن: شهریور و تیر

شخصیت شناسی متولدین بهمن ماه

فال ماه ها

متولدین‌ بهمن‌ ماه‌، اساسا صاحب‌ شخصیتی‌ قوی‌ و جذاب‌ هستند. آنها به‌ دو گروه‌ اصلی‌ تقسیم‌ می‌شوند: گروه‌ اول‌، خجالتی‌، حساس‌، مهربان‌، با ملاحظه‌، صبور،شکیبا و کمرو و گروه‌ دیگر پر شور و شوق‌، شاد، سرزنده‌، پر نشاط و خودنما هستندکه‌ گاهی‌ اوقات‌ عمق‌ شخصیت‌ قوی‌ خویش‌ را زیر پوشش‌ بی‌ خیالی‌ و بازیگوشی‌پنهان‌ می‌سازند. ولی‌ هر دو گروه‌ با شیوه‌هایی‌ متفاوت‌ مصمم‌، با اراده‌ و مقتدر هستندو از عقیده‌ای‌ راسخ‌ برخوردارند، اگرچه‌ زمانی‌ که‌ به‌ دنبال‌ یافتن‌ حقیقت‌ هستند،علیرغم‌ تمام‌ صفات‌ بالا آنقدر صادق‌ هستند تا به‌ اشتباهشان‌ اعتراف‌ کرده‌ و نقطه‌نظراتشان‌ را عوض‌ کنند، هر چند که‌ شدیدا به‌ آنها معتقد باشند. اگر با دیدن‌ شاهد ومدرک‌ به‌ صحت‌ چیزی‌ پی‌ ببرند و متقاعد شوند، به‌ سرعت‌ به‌ اشتباهات‌ خود معترف‌می‌شوند.

آنها از وسعت‌ و دامنه‌ دید خوبی‌ برخوردارند، در نتیجه‌ به‌ راحتی‌ قادرند هردو جنبه‌ یک‌ بحث‌ را درک‌ کرده‌ و ببینند و بدون‌ آن‌ که‌ این‌ دست‌ و آن‌ دست‌ کنند،می‌فهمند حق‌ با چه‌ کسی‌ است‌. آنها به‌ خاطر دارا بودن‌ همین‌ خصوصیات‌ عوامل‌گوناگون‌ و متفاوت‌ را تبدیل‌ به‌ یک‌ کل‌ می‌کنند و به‌ بررسی‌ آن‌ می‌پردازند. از این‌ رومنصف‌ و بی‌طرف‌ به‌ شمار می‌آیند و در شنیدن‌ نقطه‌ نظرات‌ دیگران‌ صبر و حوصله‌به‌ خرج‌ می‌دهند. آنها می‌توانند صحت‌ و اعتبار یک‌ بحث‌ را ببینند، حتی‌ اگرخودشان‌ آن‌ را قبول‌ نداشته‌ باشند. در واقع‌ آنها تابع‌ این‌ توصیه‌ هستند، که‌ می‌گوید:نسبت‌ به‌ حقیقت‌ فکر بازی‌ داشته‌ باش‌ و به‌ منبع‌ آن‌ کاری‌ نداشته‌ باش‌ و آمادگی‌یادگیری‌ را از هر کسی‌ دارند.

مشاهده فال های بیشتر در مجله اینترنتی مگ نت

عشق از نگاه یک بهمن ماهی

عشق متولدین ماه

متولدین ماه بهمن در ابراز عشق به خود کمی محتاطانه رفتار می کنند و همین ویژگی جذابیت و شخصیت رازآلودی برایشان بخشیده است آنها عاشق آزادی هستند و آزادانه زندگی کردن را ارج می نهند. در مواجهه با مشکلات پیش آمده در رابطه عاشقانه خود و شریک عاطفی شان بسیار منصفانه عمل کرده و سازگاری بالایی دارند و به همه قضایا بیطرفانه نگاه می کنند.کامل ترین طالع بینی متولدین بهمن

خصوصیت اخلاقی فلز متولدین ماه بهمن

خصوصیت اخلاقی فلز متولدین

متولدین این ماه بسیار رک و بی پرده صحبت می کنند و اظهار نظر می کنند اما چنانچه در نمناک میخوانید هرگز عقیده شان را به دیگری تحمیل نمی کنند. این افراد برای اینکه احساس امنیت بیشتری کنند دور و اطراف خود را با دوستانشان شلوغ می کنند اما گاهی نیز دوست دارند تنها باشند و به یکباره در پیله تنهایی خود فرو می روند.

بیشتر بخوانید
کامل ترین طالع بینی متولدین دی

طالع بینی عناصر شخصیتی

عناصر شخصیتی

عنصر ماه بهمن ماه هوا است. هوا دایما در حرکت است به‌طوری که ممکن است آن را نبینید. ذهن فردی که عنصر وجودش هواست نیز به همین صورت است.

خوب است بدانید که در میان سه عنصر دیگر، هوا متمرکزتر از بقیه است. این افراد می‌توانند در لحظه تصمیم‌گیری کرده و بهترین راهکار را برای هر مشکل سختی پیدا کنند.

آنها بسیار دوراندیش هستند و چشم‌انداز وسیعی از اهداف و برنامه‌های خود دارند به‌طوری که شاید بقیه نتوانند به‌خوبی آنها باشند.

اگرچه با تغییر جهت وزش باد، عنصر هوا می‌تواند تغییر موضع دهد. در حالیکه برخی از متولدین این عنصر منطقی، باهوش و خوش برخورد هستند، شماری دیگر ممکن است گیج و سرد باشند. این اشخاص در انجام چند کار همزمان مهارت بسیار بالایی دارند. اما در عین حال، بسیار سریع هم حواسشان پرت می‌شود.

با اینکه قدرت انجام چند کار همزمان را دارد اما بهترین نتیجه را زمانی بدست می‌آورند که فقط روی یک موضوع واحد تمرکز می‌کنند.

هوا همچنین به انسان‌ها قدرت سخنرانی می‌دهد. به همین خاطر این افراد بسیار خوش‌مشرب هستند و خیلی خوب می‌توانند اطرافیان را سرگرم کنند. به همین دلیل در جمع‌ها می‌درخشند.کامل ترین طالع بینی متولدین بهمن

البته توجه داشته باشید که در عین حال که خوش معاشرت هستند، ممکن است گاهی جاذبه اجتماعی نداشته باشند. به این دلیل که اغلب منطقی رفتار می‌کنند تا احساسی.

عنصر هوا چندان وفادار و سرسپرده نیست و همین امر در روابط عاطفی برای او مشکلاتی پدید می‌آورد.

این افراد اصولا به سنت بی‌اعتنا هستند و کارها را فقط به این خاطر که باید انجام شود، صورت نمی‌دهند. این طرز فکر از منظر دیگران «تفکر رادیکالی» تلقی می‌شود و قدرت تصمیم‌گیری سریع آنها باعث می‌شود تا اغلب از دیگران برای رسیدن به اهداف خود استفاده کنند.

بیشتر بخوانید
کامل ترین طالع بینی متولدین آذر ماهی ها

نقاط قوت عنصر هوا

 • متفکر
 • شوخ‌طبع
 • جذاب
 • مستقل
 • انعطاف‌پذیر
 • بی‌خیال

نقاط ضعف عنصر هوا

 • ناسازگار
 • خودخواه
 • فریبکار
 • دو رو

خصوصیات خنده دار بهمن ماه

خصوصیات خنده دار فروردینی ها

کلید قلب بهمن ماهی ها دوستی است- و به شما توصیه می شود رابطه تان را درهمان حد نگه دارید.

قوانین وضع شده که توسط بسیاری رعایت شود و البته توسط بهمن ماهی ها شکسته شود.

بهمن ماهی ها تعداد کمی محدودیت برای خود قائل هستند (البته شاید تعدادی محدودیت برای خود قائل شوند). آنها روحیه آزادی طلبانه ای دارند. اگر از یک بهمن ماهی بخواهید وسط یک پارک مرکزی لباس هایش را درآورد، بعید نیست این کار را انجام دهد…

اولین مادری که تاکنون به بچه اش گفته: “غذاتو تمام کن، بچه هایی هستند که در آفریقا از گشنگی می میرند” یک بهمن ماهی بوده و به معنای واقعی کلمه همین منظور را داشته است.

طالع بینی شغل بهمن ماه

شغل متولدین ماه ها

بهمنی ها برای کارهای ثابت شاخته نشده اید، بدین علت که دوست دارید قوانین را زیر پا بگذارید و چیزهای جدید را تجربه کنید. فضانوردی، محقق یا مخترع تکنولوژی از حرفه های مورد علاقه شما می باشد. اگر چه به دست آوردن این مشاغل ساده نیست اما شما با توجه به مهارت های درونی که دارید، از پس شان به خوبی بر خواهید آمد. کامل ترین طالع بینی متولدین بهمن

پیوند زناشویی بهمن با سایر ماه ها

پیوند متولدین ماه

بهمن با فروردین: (بد) پیوند متولدین بهمن و فروردین ماه بد است زیرا افرادی سلطه گر، آرمان گرا هستند و موقعیت درک یکدیگر را ندارند.

بهمن با اردیبهشت: (بد) پیوند متولدین بهمن و اردیبهشت ماه بد است و این افراد کنجکاو ،آزادی خواه و آرمان گرا هستند و ایده متفاوت از یکدیگردارند.

بیشتر بخوانید
کامل ترین طالع بینی متولدین اردیبهشت

بهمن با خرداد: (بسیار خوب) پیوند متولدین بهمن و فروردین ماه بسیار خوب است.و هر دو روحیه انسان دوستی دارند و همیشه آماده کمک به همدیگرهستند.

بهمن با تیر: (متوسط) پیوند متولدین بهمن و تیرماه می تواند شکل بگیرد.اما به سعی و کوشش نیاز دارد.

بهمن با مرداد: (خوب) پیوند متولدین بهمن و مرداد ماه خوب است.زیرا هردو آرمان گرا و ایده آلیست هستند و پیوندی موفق دارند.

بهمن با شهریور: (متوسط) پیوند متولدین بهمن و شهریورماه با سعی و کوشش می تواند خوب باشد.

بهمن با مهر: (بد) پیوند متولدین بهمن و مهر ماه بد است.و این افراد پر جنب و جوش ،بیقرار ،تنوع طلب و سرکش هستند.

بهمن با آبان: (بد) پیوند متولدین این ماه با یکدیگر بد است.زیرا یکی با احساس و عاطفه دیگری سلطه جو و خواهان کسب برتری می باشد.

بهمن با آذر: (بسیار خوب) پیوند متولدین بهمن و آذرماه از موفق ترین پیوند های زناشویی خواهد بود چون مثبت گرا هستند.

بهمن با دی: (متوسط) پیوند متولدین بهمن و دی ماه متوسط است.زیرا یکی محتاط و محافظه کار و دیگری سختگیر و جدی است.

بهمن با بهمن: (خوب) پیوند متولدین بهمن با یکدیگر پیوندی بسیار موفق توانا در امور مختلف است.

بهمن با اسفند: (خوب) پیوند متولدین بهمن و اسفند خوب است.زیرا یکی روشنفکر و اهل منطق و دیگری با احساس و عاطفه و مکمل همدیگر هستند.

منبع: www.tarot.com

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید