کامل ترین طالع بینی متولدین خرداد

شخصیت متولدین ماه ها

ویژگی‌ها و خصوصیات‌ كلی

انعطاف‌پذیر و همه‌‌فن‌ حریف‌، خوش‌ مشرب‌، خوش‌‌صحبت‌،.بذله‌گو، شاداب‌، با‌طراوت‌، پرتحرک، سرزنده‌ و خلاق‌

جنبه‌ منفی شخصیت

عصبی‌ و نگران‌، ظاهربین‌، بی‌ثابت‌ و دمدمی‌، ناقلا، كنجكاو و فضول‌.

نمادهای متولدین خرداد

نمادهای متولدین خرداد

 • متولد: کودک طبیعت
 • سمبل: دوقلوها
 • شعار: من فکر میکنم
 • ستاره حاکم: مرکوری (عطارد)
 • عنصر وجود: هوا
 • شخصیت: راوی
 • فلز وجود: جیوه
 • سنگ خوش یمن: زمرد کبود
 • رنگ محبوب: زرد ، سبز ، آبی
 • عدد خوش یمن: 5
 • گل محبوب: کاملیا
 • روز مبارک: چهارشنبه
 • مشهورترین متولدین ماه خرداد: دونالد ترامپ، کانیه وست و آنجلینا جولی
 • ماه های سازگار با خرداد: آبان و دی

شخصیت شناسی متولدین خرداد

فال ماه ها

متولدین‌ خرداد ماه‌ افرادی‌ دو شخصیتی‌.گریز پا،.پیچیده‌ و شیفته‌ مخالفت‌ هستند. همین‌ خصوصیات‌ از یک جنبه‌ باعث‌ حسن‌ها و همه‌ فن‌ حریف‌ بودنشان‌ هستند و از یک جنبه‌ باعث‌ عیوب‌ و عادات‌ بد و بوالهوس‌ بودنشان‌ می‌باشند. کامل ترین طالع بینی متولدین خرداد

آنها درست‌ مثل ‌بچه‌ها سرزنده‌،.پرشور و با نشاط هستند، در حقیقت‌ افسونگرانی‌ به‌ شمار می‌آیند.كه ‌اگر شرایط به‌ نفع‌ آن ها پیش‌ برود بهترین‌ها هستند، در غیر این‌ صورت‌ افرادی‌ خودخواه‌،.خود‌محور، تخیلی‌، سرسخت‌، ناآرام‌ و بی‌قرار می‌شوند.

آنها با یک‌ دنیا شور و شوق‌ فعالیت‌های‌ جدید را آغاز می‌كنند،.ولی‌ از آنجائی‌ كه‌ كمی‌ بی‌‌دقت‌ و كم‌تلاش‌ هستند.و دائماً از شاخه‌ای‌ به‌ شاخه‌ دیگر می‌پرند و می‌خواهند چیزهای‌ جدید را تجربه‌ نمایند.

مشاهده فال های بیشتر در مجله اینترنتی مگ نت

عشق از نگاه یک خرداد

عشق متولدین ماه

بدست آوردن عشق متولد خرداد یک هنر است. هنر بدست آوردن هدفی بزرگ.در آینده که اکنون کاملا غیر ممکن به نظر می رسد.

کسب اطلاعات در مورد جذب مردان خردادی ضروری است،.زیرا که نمی توان در مورد آنچه که نمی دانیم ، کاری انجام دهیم.
قرار نیست یک رابطه را تا نزدیکی های شکست بکشانیم بعد بپذیریم که آماده دریافت کمک برای حل مشکلات عاطفی در ایجاد جاذبه برای مرد خرداد ماهی خود هستیم.کامل ترین طالع بینی متولدین خرداد

مشکلات رابطه ای زن ها با مرد متولد خرداد ، بر پایه وابستگی عاطفی استوار است، یکی از عوامل اصلی افسردگی و حتی روی آوردن به مواد مخدر همین نداشتن بلوغ عاطفی است. لوس نباش، یکی از متداول ترین مواردی است که بانوان را به این فکر می برد (اگر قرار نیست نازمون رو بکشه پس مرد به چه درد می خوره) ولی در اوایل رابطه حتی در میانه آن باید صبر داشته باشید و حس خود را مدیریت کنید

بیشتر بخوانید
کامل ترین طالع بینی متولدین مرداد

خصوصیت اخلاقی فلز متولدین ماه خرداد

خصوصیت اخلاقی فلز متولدین

فلز متولدین خرداد ماه جیوه است.که در آنها تمایلات دوگانه ای را ایجاد می کند.این تمایلات در متولدین خرداد وجود دارد مگر اینکه خود آنها جلوی این کارها را بگیرند، متولدین این ماه همواره در پی هدفی هستند اما مشکل اساسی آنها نشناختن هدف است .

تخیل متولدین خرداد بسیار بالاست و به سبب همین تخیلات قوی اهداف زیادی را در ذهن دارند.و ذهن آنها همیشه درگیر است بنابراین بیش از دیگران به استراحت احتیاج دارند.

طالع بینی عناصر شخصیتی

عناصر شخصیتی

عنصر شخصیتی خرداد ماه هوا است. هوا دایما در حرکت است به‌ طوری که ممکن است آن را نبینید..ذهن فردی که عنصر وجودش هواست.نیز به همین صورت است.

خوب است بدانید که در میان سه عنصر دیگر، هوا متمرکزتر از بقیه است. این افراد می‌توانند در لحظه تصمیم‌گیری کرده و بهترین.راهکار را برای هر مشکل سختی پیدا کنند. کامل ترین طالع بینی متولدین خرداد

آنها بسیار دوراندیش هستند و چشم‌انداز وسیعی از اهداف.و برنامه‌های خود دارند به‌طوری که شاید بقیه نتوانند به ‌خوبی آنها باشند.

اگرچه با تغییر جهت وزش باد، عنصر هوا می‌تواند تغییر موضع دهد. در حالیکه برخی از متولدین این عنصر منطقی، باهوش و خوش برخورد هستند،.شماری دیگر ممکن است گیج و سرد باشند.

این اشخاص در انجام چند کار همزمان مهارت بسیار بالایی دارند. اما در عین حال، بسیار سریع هم حواسشان پرت می‌شود. با اینکه قدرت انجام چند کار همزمان را دارد.اما بهترین نتیجه را زمانی بدست می‌آورند که فقط روی یک موضوع واحد تمرکز می‌کنند.

هوا همچنین به انسان‌ها قدرت سخنرانی می‌دهد. به همین خاطر این افراد بسیار خوش‌مشرب هستند.و خیلی خوب می‌توانند اطرافیان را سرگرم کنند. به همین دلیل در جمع‌ها می‌درخشند.

بیشتر بخوانید
کامل ترین طالع بینی متولدین اردیبهشت

البته توجه داشته باشید که در عین حال که خوش معاشرت هستند، ممکن است گاهی جاذبه اجتماعی نداشته باشند. به این دلیل که اغلب منطقی رفتار می‌کنند تا احساسی.

عنصر هوا چندان وفادار و سرسپرده نیست و همین امر در روابط عاطفی برای او مشکلاتی پدید می‌آورد.

نقاط قوت عنصر هوا

 • متفکر
 • شوخ ‌طبع
 • جذاب
 • مستقل
 • انعطاف‌پذیر
 • بی‌خیال

نقاط ضعف عنصر هوا

 • ناسازگار
 • خودخواه
 • فریبکار
 • دو رو

خصوصیات خنده دار خردادی ها

خصوصیات خنده دار فروردینی ها

خردادی ها اغلب به این متهم می شوند که زود حوصله شان سر رفته و کسل می شوند. حقیقت این است که هر یک لحظه ای که کاری انجام ندهند، آنها را تبدیل به یک فرد متشنج و عصبی می کند. کامل ترین طالع بینی متولدین خرداد

خردادی ها می دانند چطور با شرایط سازگار شوند. آنها با موفقیت می توانند.زندگی مشترک را با مجردی عمل کردن، تلفیق کنند.

آنها در این که چند کار را همزمان انجام دهند خوب عمل می کنند و حتی در تمام نکردن هیچ کدام از آنها بهتر هم هستند!

آنها دوست دارند اطلاعات جمع آوری کنند. بنابراین اگر برفرض جدیدترین شیرین کاری ها و شیطنت های کیم کارداشیان برای شما مهم نیست، این مشکل شماست نه آنها. برخلاف باور رایج در مورد خردادی ها، آنها دو چهره ندارند. آنها چندین چهره دارند.

طالع بینی شغل خرداد ماه

شغل متولدین ماه ها

متولدین این ماه منبع انرژی هستند، و از صبر کردن هم خسته نمی شوند (مثل متولدین ماه اردیبهشت). از اینرو نیازمند حرفه هایی هستند که در آن فرد باید روی پای خود بایستد. آنها مکتشفین، مترجمین و هتلدارهای خوبی می شوند چون این کارها مستلزم انرژی و نیروی فراوان است. این افراد حتی اگر 5 سال هم از شروع کار یک پروژه بگذرد، انرژی خود را از دست نمی دهند.

پیوند زناشویی خرداد با سایر ماه ها

پیوند متولدین ماه

خرداد با فروردین: (بد) اگرخردادی هستید و قصد ازدواج دارید بهتر است بدانید ازدواج با متولدین فروردین ماه برایتان بد است زیرا آن ها افرادی پر جنب و جوش و بی قرار ناسازگار و بدون تفاهم هستند.

بیشتر بخوانید
کامل ترین طالع بینی متولدین آذر ماهی ها

خرداد با اردیبهشت: (متوسط) ازدواج متولدین خرداد و متولدین اردیبهشت از نوع متوسط است.اما این زوجین با یکدیگر زیاد سازگار نیستند وافرادی تیزهوش ،کنجکاو ، تنوع طلب هستند.

خرداد با خرداد: (خوب) ازدواج متولدین خرداد با یکدیگر خوب است زیرا هر دو آن ها مشورت پذیر،با استدلال ،توانا در برطرف کردن مشکلات هستند.

خرداد با تیر: (متوسط) ازدواج متولدین این ماه ها با یکدیگر متوسط است.و زوجین متولد این ماه ها با روحیه تنوع طلب و بی قرار خودشان می توانند باعث ایجاد مشکلات شوند.

خرداد با مرداد: (بسیار خوب) ازدواج متولدین این ماه ها موفق است و آن ها می توانند زوجی جذاب و اجتماعی برای یکدیگر باشند.و صفات مشترک فراوان با هم دارند.

خرداد با شهریور: (متوسط) ازدواج متولدین این ماه ها با یکدیگر متوسط است.و چندان ذوق و شوقی در روابطشان وجود ندارد.

خرداد با مهر: (بسیار خوب) ازدواج متولدین این ماه ها با یکدیگر بسیار خوب است.و زوجین متولد این ماه ها خونسرد با سلیقه هنر دوست و بسیار با نشاط می باشند.

خرداد با آبان: (متوسط) ازدواج متولدین این ماه ها با یکدیگر متوسط است.و زوجین متولد این ماه ها برای رسیدن به خوشبختی باید یکدیگر را  تحمل کنند.

خرداد با آذر: (بسیار خوب) ازدواج متولدین این ماه ها با یکدیگر بسیار خوب است و زوجین متولد این ماه ها زندگی سرشار از ذوق و شوق دارند.

خرداد با دی: (خوب) ازدواج متولدین این ماه ها با یکدیگر خوب است و زوجین متولد این ماه ها خویشتندار، سیاستمدار و از سازگاری مناسب برخوردارند.

خرداد با بهمن: (بسیار خوب) ازدواج متولدین این ماه ها با یکدیگر بسیار خوب است.و زوجین متولد این ماه ها با روحیه انسان دوستی و همیشه آماده کمک به همدیگر هستند.

خرداد با اسفند: (بد) ازدواج متولدین این ماه ها با یکدیگر بد است و با یکدیگر تفاهم ندارند.و زوجین متولد این ماه ها خیالباف، رویا پرداز، مرموز هستند.

منبع: www.tarot.com

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید