کامل ترین طالع بینی متولدین دی

شخصیت متولدین ماه ها

ویژگی‌ها و خصوصیات‌ كلی

کاری‌، واقع‌ بین‌، اهل‌ عمل‌، دور اندیش‌، محتاط، حسابگر، معتقد و آینده‌ نگر،.جاه‌ طلب‌، بلند پرواز و منضبط، با‌حوصله‌، شکیبا، بردبار، حسابگر، با احتیاط و دقیق‌، شوخ‌ طبع‌، بذله‌گو، تودار، درون‌‌گرا، ساکت‌ و خوددار

جنبه‌ منفی شخصیت

بدبین‌ و تقدیرگرا، ناخن‌ خشک‌، حسود، بیش‌ از حد حراف‌،.انعطاف‌ناپذیر، مقرراتی‌، خشک‌، جدی‌ و سختگیر

نمادهای متولدین دی

دی ماهی ها

 • متولد: با آرمان تجربه کردن
 • سمبل: بز
 • شعار: من به کار میگیرم
 • ستاره حاکم: ساترن (زحل)
 • عنصر وجود: خاک
 • شخصیت: کاردینال
 • فلز وجود: سرب
 • سنگ خوش یمن: عقیق رنگارنگ
 • رنگ محبوب: سیاه ، قهوه ای
 • عدد خوش یمن:8
 • گل محبوب:ماگنولی
 • روز مبارک :شنبه
 • مشهورترین متولدین ماه دی: رایان سیکرست، کیت میدلتون و نیکولاس کیج
 • ماه های سازگار با دی: خرداد و مرداد

شخصیت شناسی متولدین دی ماه

فال ماه ها

به اعتقاد بسیاری از افراد متولدین هر کدام از ماههای سال دارای خصوصیات اخلاقی و رفتاری متفاوتی هستند.که باعث تمایز آنها از همدیگر می شود. کامل ترین طالع بینی متولدین دی

مردان دی ماهی

دی نام فرشته ای است که تدبیر امور و مصالح روز و ماه دی به او تعلق دارد. در اوستا داثوش یا دادها به معنی آفریدگار و صفت اهورامزدا است. مصدر (دا) به معنی دادن و آفریدن است. در خود اوستا صفت دثوش (دی) برای تعیین دهمین ماه به کار رفته است.که شاید تا حدودی با ویژگی های متولدین ماه دی هم ارتباط داشته باشد.

مشاهده فال های بیشتر در مجله اینترنتی مگ نت

عشق از نگاه یک دی ماهی

عشق متولدین ماه

متولدین این ماه یک قلب آکنده از عشق و گرمی در وجودشان دلبری میکند شاید با گذشت سالیان سال هیچ چیز در وجود یک دی ماهی عوض نشود اما عشقی که در وجودشان نهادینه شده است.روز به روز شعله ورتر شده و هر لحظه به شدت آن افزوده می شود. او استاندارد های زیادی در رابطه عاشقانه خود لحاظ می کند و تحت تاثیر رفتارهای متظاهرانه قرار نمی گیرد.

بیشتر بخوانید
کامل ترین طالع بینی متولدین اسفند

خصوصیت اخلاقی فلز متولدین ماه دی

خصوصیت اخلاقی فلز متولدین

فلز درونی متولدین این ماه آنها را به فردی محکم تبدیل کرده است اما آنها در واقع فردی خجالتی اند و دارای روحیه لطیف و حساسند. این افراد برای سپردن امور افرادی بسیار لایق هستند.و از کسانی که سبب صعود آنها شده اند قدر دانی می کنند. این افراد خواستار پیروزی و موفقیت هستند و برای سنت ها و آداب و رسوم احترام قائلند. افراد متولد این ماه کمی افسرده و غمگین هستند.

طالع بینی عناصر شخصیتی

عناصر شخصیتی

سومین مورد از عناصر چهارگانه خاک است. خاک ثابت و قابل اعتماد است. خاک دایما در حال حرکت و فعالیت است و کسانی که عنصر وجودی‌شان خاک است، همین ویژگی‌ها را دارند.کامل ترین طالع بینی متولدین دی

عنصر خاک بسیار فعال و منطقی است، از تجربیات زندگی خود درس می‌گیرد. این افراد به هیچ وجه اهل رویاپردازی‌های خیالی نیستند.اما در عوض برای دستیابی به اهداف منطقی برنامه‌ریزی کرده و چشم‌انداز تعریف می‌کنند.

متولد عنصر خاک بسیار خلاق و هنرمند است و قدرت عشق‌ورزی و خلق دارد. این افراد کاملا خونگرم و صمیمی هستند و در خانه آنها به روی دوستان و اعضای خانواده‌شان باز است.

با اینکه بسیار مهمان‌نواز و گشاده‌رو هستند اما به راحتی هر کسی را به حلقه دوستان صمیمی و نزدیک خود وارد نمی‌کنند.و اجازه نمی‌دهند هر کسی از زندگی شخصی آنها مطلع شود. این باعث می‌شود تا خاک همیشه با وفا و صادق باشد.

از طرف دیگر، همین ویژگی سبب می‌شود تا زیاد از حد محتاط و محافظه‌کار شود.

همان‌طور که نمی‌توان زمین را از گردش بازداشت، وقتی عنصر خاک تصمیمی می‌گیرد هیچ چیزی نمی‌تواند.نظرش را در آن رابطه تغییر دهد.

در روابط عاطفی، خاک بسیار همدل و همراه است و تا می‌تواند انرژی مثبت به شریک عاطفی خود می‌دهد. اما این افراد باید مراقب باشند زیرا ممکن است بقیه از این خصلت آنها سواستفاده کنند.

بیشتر بخوانید
کامل ترین طالع بینی متولدین آذر ماهی ها

نقاط قوت عنصر خاک

 • ثابت‌قدم و سازگار
 • سخت‌کوش
 • وفادار
 • منطقی
 • همدل و همدرد
 • انرژی‌بخش

نقاط ضعف عنصر خاک

 • تنبل
 • محافظه‌کار
 • تحقیرکننده
 • انعطاف‌ناپذیر

خصوصیات خنده دار دی ماه

خصوصیات خنده دار فروردینی ها

معمولا دی ماهی ها خیلی دیر ازدواج کرده و شخصی را وارد زندگی شان می کنند، چرا که از نظر آنها: “تقصیر من نیست، من فوق العاده خود بسنده و بی نیاز از دیگری هستم.”

اگر می خواهید از یک دی ماهی جدا شوید ولی نمی خواهید به احساسات او لطمه بزنید، پیشنهاد می شود.هر دو با هم ساک هایتان را بسته و راهی یک سفر مجانی شوید. (سفری که در آن بلیط خریداری نکرده و تنها در جاده ایستاده و از ماشین هایی که عبور می کنند با تکان دادن دست تقاضا می کنند آنها را مجانی تا جایی برسانند) در این صورت آنها خودشان به سمت تپه ها فرار می کنند.

اگر دوست دارید یک دی ماهی را اذیت کنید، به او بگویید: “این خیلی راحت به نظر می رسه! یکی میخوام! ارزان به نظر می رسه، واقعا همین طوره؟” کامل ترین طالع بینی متولدین دی

اگر یک دی ماهی چیز بدی را بخواهد، او هرچیزی در مورد آن را آنقدر تحلیل می کند.که در نهایت به شدت به همان اندازه از آن متنفر می شود.

ما هنوز کسی را می شناسیم که همچنان منتظر است یک دی ماهی قدم پیش بگذارد…. اگر می خواهید شماره تلفن او را بدانید  ۴۱۵۵۵و ه ی …!!

طالع بینی شغل دی ماه

شغل متولدین ماه ها

همانطور که شما هم می دانید، جاده های صاف همیشه بهترین راهها برای رسیدن به مقصد نیستند. گاهی باید دیوارها را خراب کرد و پیش رفت، فقط کافی است که صبور باشید. شما دوست دارید مدیریت کارها را چه در اجتماع، چه در خانواده یا محیط کار به عهده بگیرید، پس سعی کنید که خودتان را به جایگاه مدیر برسانید تا همیشه راضی و خشنود باشید.

بیشتر بخوانید
کامل ترین طالع بینی متولدین تیر ماه

پیوند زناشویی دی با سایر ماه ها

پیوند متولدین ماه

دی با فروردین: (بد) ازدواج متولدین این ماه ها با یکدیگربد است.و آن ها تفاهم چندانی با هم ندارند و مرموز و محافظه کار هستند.

دی با اردیبهشت: (بسیار خوب) ازدواج متولدین این ماه ها با یکدیگربسیار خوب است.زیرا آن ها با ثبات راز نگه دار پیوندی مستحکم و پابرجا دارند.کامل ترین طالع بینی متولدین دی

دی با خرداد: (خوب) ازدواج متولدین این ماه ها با یکدیگر خوب است.چون این زوجین خویشتندار ، سیاستمدارند و از سازگاری مناسب برخوردارند.

دی با تیر: (خوب) ازدواج متولدین این ماه ها با یکدیگرخوب است.و از نظر مالی و اخلاقی و روابط هماهنگ هستند.

دی با مرداد: (متوسط) ازدواج متولدین این ماه ها با یکدیگر متوسط است.و به دلیل داشتن حس مشترک برتری جویی شاید دچار اختلاف شوند.

دی با شهریور: (خوب) ازدواج متولدین این ماه ها با یکدیگر خوب است و زندگی آن ها سرشار از محبت است.

دی با مهر: (متوسط) ازدواج متولدین این ماه ها با یکدیگرمتوسط است زیرا زوجین نسبتا خودرای و بلند پروازندو ممکن است با مشکل روبرو باشند.

دی با آبان: (بد) ازدواج متولدین این ماه ها با یکدیگر بد است و هردو دارای خصلت سلطه طلبی و سختگیرانه هستند.

دی با آذر: (متوسط) ازدواج متولدین این ماه ها با یکدیگر متوسط است و خصوصیاتی نسبتا متفاوت دارند و باید خویشتندار باشند.

دی با دی: (متوسط) ازدواج متولدین این ماه ها با یکدیگرمتوسط است و خصوصیات مشترک باعث شادابی یا یکنواختی زندگی مشترک آنها می شود.

دی با بهمن: (متوسط) ازدواج متولدین این ماه ها با یکدیگر متوسط است و یکی محتاط و محافظه کار دیگری سختگیر و جدی است.

دی با اسفند: (متوسط) ازدواج متولدین این ماه ها با یکدیگر متوسط است و یکی اهل حساب و کتاب دیگری احساساتی و عاشق پیشه می باشد.

منبع: www.tarot.com

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید