کامل ترین طالع بینی متولدین شهریور

شخصیت متولدین ماه ها

ویژگی‌ها و خصوصیات‌ كلی

متواضع‌، فروتن‌، محجوب‌، کم‌ توقع‌، باحیا، متعادل‌، افتاده‌، ملاحظه‌‌کار، محتاط و کم‌ رو،.بسیار دقیق‌، موشکاف‌، وسواسی‌ و قابل‌ اعتماد، واقع‌ بین‌، معقول‌، اهل‌‌عمل‌، کاری‌، سخت‌‌کوش‌، با پشتکار، ساعی‌ و کوشا،.باهوش‌، زیرک‌، عاقل‌ و دارای‌ بینش‌ تحلیلی‌

جنبه‌ منفی شخصیت

ایرادی‌، وسواسی‌، حساس‌، عصبی‌، جنجالی‌، غصه‌خور، دلشوره‌ای‌ و نگران،‌ نق‌ نقو، بی‌رحم‌ و سختگیر وسواسی‌، کهنه‌‌گرا و محافظه‌ کار

نمادهای متولدین شهریور

نمادهای متولدین شهریور

 • متولد: بالغ طبیعت
 • سمبل: فرشته
 • شعار: من تجزیه و تحلیل میکنم
 • ستاره حاکم: ولکان و مرکوری
 • عنصر وجود: خاک
 • شخصیت: راوی
 • فلز وجود: پلاتین
 • سنگ خوش یمن :عقیق سبز
 • رنگ محبوب: سایه ای از خاکستری، سبز، نقره ای
 • عدد خوش یمن :5.
 • گل محبوب: Forgetmenot
 • روز مبارک: چهارشنبه
 • شهورترین متولدین ماه شهریور: بلیک لایولی، بیانسه و کوب براینت
 • ماه های سازگار با شهریور: بهمن و فروردین

شخصیت شناسی متولدین شهریور

فال ماه ها

متولدين اين ماه عموماً با گذشت، خدا ترس و مورد محبت پدر و مادر هستند. اغلب كارشان منظم و پول فراوان به دست می آورند. اما بعضاً ان را در جای غير ضروري خرج مي‎كنند. آنان دوست و دشمن را به خوبی تشخيص نمي‎دهند.و گاه گرفتار تهمت مي‎شوند. به طور كلي در زندگي ممكن است گرفتار مشكلات زياد شوند .

متولدين اين ماه شوخ طبع و دل پاک هستند، اما زباني تند دارند. همچنين افرادي مهربان و پرشور و عاشق پيشه هستند. اينان اغلب نشاني بر سينه دارند كه علامت نجابت است.

آنها فرزندان زیادی خواهند داشت . متولدين اين ماه اغلب بيمار مي‎شوند و بيشتر از ناحيه پا صدمه مي‎بينند. چيزهی گرم و تر براي آنان نافع است. اگر از سن 5 سالگی بگذرند، عمر طبيعي و گاه طولاني خواهند داشت. روزهای يكشنبه و چهارشنبه برای آنان خوش يمن است .

مشاهده فال های بیشتر در مجله اینترنتی مگ نت

عشق از نگاه یک شهریوری

عشق متولدین ماه

عشقی که در وجود یک شهریور ماهی جا خوش کرده است همچون شعله کوچکی است که تا ابد جاودانه می باشد.آنچنانکه همیشه در پی عشقی حقیقی و واقعی پیش می رود. یک شهریور ماهی شاید در ظاهر عاشق نباشد،.شاید حتی نخواهد که عاشق شود اما اگر روزی برسد که عاشق شود و عاشقی کند.دیگر هیچ چیزی جلودارش نیست چرا که همان عشق تا آخرین لحظه عمرش به امانت نگه داشته می شود.

بیشتر بخوانید
کامل ترین طالع بینی متولدین فروردین

خصوصیت اخلاقی فلز متولدین ماه شهریوری

خصوصیت اخلاقی فلز متولدین

فلز متولدین شهریور جیوه است . متولدین این ماه اگر چه ظاهری سرد دارند اما مانند فلز ماه تولدشان در اثر عواطف اطرافیان ذوب می شوند . این افراد بسیار صادق و قابل اعتمادند.اما اگر نخواهند کاری را برای دیگران انجام دهند به این علت که در هنرپیشگی بسیار توانا هستند.خود را به مریضی می زنند . این افراد بسیار سخت لباس خودرا انتخاب می کنند و همیشه تمیز و مرتب هستند.

طالع بینی عناصر شخصیتی

عناصر شخصیتی

عنصر شخصیت ماه شهریور خاک است. خاک ثابت و قابل اعتماد است. خاک دایما در حال حرکت و فعالیت است و کسانی که عنصر وجودی‌شان خاک است، همین ویژگی‌ها را دارند.کامل ترین طالع بینی متولدین شهریور

عنصر خاک بسیار فعال و منطقی است،.از تجربیات زندگی خود درس می‌گیرد. این افراد به هیچ وجه اهل رویاپردازی‌های خیالی نیستند اما در عوض برای دستیابی به اهداف منطقی برنامه‌ریزی کرده و چشم‌انداز تعریف می‌کنند.

متولد عنصر خاک بسیار خلاق و هنرمند است و قدرت عشق‌ورزی و خلق دارد. این افراد کاملا خونگرم و صمیمی هستند و درِ خانه آنها به روی دوستان و اعضای خانواده‌شان باز است.

با اینکه بسیار مهمان‌نواز و گشاده‌رو هستند اما به راحتی هر کسی را به حلقه دوستان صمیمی و نزدیک خود وارد نمی‌کنند و اجازه نمی‌دهند.هر کسی از زندگی شخصی آنها مطلع شود. این باعث می‌شود تا خاک همیشه با وفا و صادق باشد. از طرف دیگر، همین ویژگی سبب می‌شود تا زیاد از حد محتاط و محافظه‌کار شود.

همان‌طور که نمی‌توان زمین را از گردش بازداشت، وقتی عنصر خاک تصمیمی می‌گیرد هیچ چیزی نمی‌تواند نظرش را در آن رابطه تغییر دهد.

بیشتر بخوانید
کامل ترین طالع بینی متولدین مرداد

در روابط عاطفی، خاک بسیار همدل و همراه است و تا می‌تواند انرژی مثبت به شریک عاطفی خود می‌دهد. اما این افراد باید مراقب باشند زیرا ممکن است بقیه از این خصلت آنها سواستفاده کنند.

نقاط قوت عنصر خاک

 • ثابت‌قدم و سازگار
 • سخت‌کوش
 • وفادار
 • منطقی
 • همدل و همدرد
 • انرژی‌بخش

نقاط ضعف عنصر خاک

 • تنبل
 • محافظه‌کار
 • تحقیرکننده
 • انعطاف‌ناپذیر

خصوصیات خنده دار شهریوری ها

خصوصیات خنده دار فروردینی ها

برای یک شهریوری یک لیوان نه نیمه پر است و نه نیمه خالی – بلکه کثیف است.

شهریوری ها شب ها نمی توانند بخوابند، مگر اینکه روش و چیزی که می شناسند به آنها کمک کند.

ولی اگر از یک شهریوری جدا شوید، آنها برای این موضوع دچار بی خوابی نمی شوند.چرا که می دانند شما بدون آنها نمی توانید زندگی تان را سروسامان دهید.

آنها هرگز قدم روی ترک های روز سنگفرش خیابان نمی گذارند چرا که ممکن است مزاحم نظم آنها شوند.

آنها پرستاران فوق العاده ای می شوند چرا که اغلب مهارت های پرستاری را در رابطه های عاشقانه خود تمرین می کنند.فال

طالع بینی شغل شهریوری ماه

شغل متولدین ماه ها

شما عاشق جزییات هستید و دوست دارید.در چیزهای کوچکی که دیگران هیچ توجهی به آنها ندارند، کندوکاو کنید و از آنها چیزهای مهم و بزرگ تری بسازید. فقط یادتان باشد که ایده آلیسم نباشید زیرا در غیر این صورت شهامت خود را برای شروع بسیاری از کارها از دست خواهید داد. شیمی دان، عطرساز، تور لیدر یا باغبانی از جمله شغل هایی است که برای شخصیت شهریوری ها ساخته شده است.

پیوند زناشویی شهریور با سایر ماه ها

پیوند متولدین ماه

شهریور با فروردین: (بد) ازدواج متولدین شهریور و فروردین ماه پیوند نا موفقی خواهد بود.زیرا یکی پاک سرشت ،انسان دوست و دیگری جسور و جاه طلب است .

بیشتر بخوانید
کامل ترین طالع بینی متولدین اسفند

شهریور با اردیبهشت: (خوب) ازدواج متولدین شهریور واردیبهشت ماه پیوند موفقی خواهدبود زیرا صفات مشترک و خوب نظیر جوانمردی و نجابت با یکدیگر دارند.

شهریور با خرداد: (متوسط) ازدواج متولدین شهریور و خرداد ماه متوسط خواهد بود.زیرا یکی عاطفی و عاشق پیشه و دیگری با نظم و برنامه مشخص است.

شهریور با تیر: (بسیار خوب) ازدواج متولدین شهریور وتیر ماه بسیار پیوند موفقی خواهد بود زیرا این زوج ها در امور مالی هماهنگ و با صفات مشترک فراوان هستند. کامل ترین طالع بینی متولدین شهریور

شهریور با مرداد: (متوسط) ازدواج متولدین شهریور و مردادماه پیوند متوسطی خواهد بود زیرا هر دو نسبتا لجباز و خودرای هستند و شاید در زندگی با مشکل مواجه شوند.

شهریور با شهریور: (بسیار خوب) ازدواج متولدین شهریور و ماه پیوند بسیار موفقی خواهد بود.زیرا هر دو صمیمی و صادق و با محبت می باشند.

شهریور با مهر: (خوب) ازدواج متولدین شهریور و ماه پیوند خوبی خواهد بود زیرا مشورت پذیر با منطق هستند.و در برطرف کردن مشکلات توانا می باشند.

شهریور با آبان: (متوسط) ازدواج متولدین شهریور و آبان ماه متوسط خواهد بودزیرا یکی از زوجین جسور و بی پروا وسرشار از انرژی و بلند پروازهستند.

شهریور با آذر: (بد) ازدواج متولدین شهریور و ماه پیوند نا موفقی خواهد بود زیرا یکی از زوج ها در زندگی تنوع طلب ،خواهان استدلال در ایجاد نظم و انضباط هستند.

شهریور با دی: (خوب) یک ازدواج خوب همراه با زندگی سرشار از محبت است.

شهریور با بهمن: (متوسط) چنین پیوندی متوسط است اما با سعی و کوشش می تواند خوب باشد.

شهریور با اسفند: (خوب) ازدواج متولدین شهریور و ماه پیوند موفقی خواهد بود و زوجین بسیار با صبر و حوصله هستند.که باعث تفاهم در زندگی می شود.

منبع: www.tarot.com

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید