کامل ترین طالع بینی متولدین مهر

شخصیت متولدین ماه ها

ویژگی‌ها و خصوصیات‌ كلی

با تدبیر، با سیاست‌، مودب‌، با نزاکت‌ و آداب‌‌دان،‌ احساساتی‌، خیال‌ پرداز، دل‌ربا،.جذاب‌ و ملیح‌، بردبار، پر تحمل‌، آسان‌‌گیر، اجتماعی‌، خوش‌‌مشرب‌، خون‌‌گرم‌، معاشرتی‌،.زودآشنا و پر‌شور، کمال‌‌طلب‌، آرمان‌‌گرا، صلح‌‌جو و آرام‌

جنبه‌ منفی شخصیت

دو‌دل‌ و نامطمئن،‌خوش‌‌باور و به‌ تأثیرپذیر،خودخواه‌ و لوس‌

نمادهای متولدین مهر

کامل ترین طالع بینی متولدین مهر

 • متولد: با آرمان ازدواج
 • سمبل: ترازو
 • شعار: من تعادل برقرار میکنم
 • ستاره حاکم: ونوس (زهره)
 • عنصر وجود: هو
 • شخصیت: کاردینال
 • فلز وجود: مس درخشان
 • سنگ خوش یمن: الماس، اوپال
 • رنگ محبوب: بژ، قهوه ای
 • عدد خوش یمن: 6
 • گل محبوب: رز سفید
 • روز مبارک: جمعه
 • مشهورترین متولدین ماه مهر: مت دیمون، کیم کارداشیان و زاک افرون
 • ماه های سازگار با مهر: اسفند و اردیبهشت

  شخصیت شناسی متولدین مهر

  فال ماه ها

برج میزان تنها ماهی در منطقه البروج است که با علامتی بی‌جان مشخص شده است،.چون علامت تمام برجهای دیگر به واسطه حیوان و انسان نمایش داده شده‌اند. کامل ترین طالع بینی متولدین مهر

بسیاری از طالع بینان مدرن ماه مهر را مطلوب‌ترین و مفیدترین ماه در منطقه البروج‌در نظر می‌گیرند،.چون این ماه، زمان برداشت است و اشخاص ثمرات سخت کوشی‌خود در فصل بهار را در این ماه به دست می‌آورند.

آن‌ها از استعداد و قوه ذهنی خوبی برخوردارند.و در شرایطی که مجبور به قضاوت‌می‌شوند، قادرند منصفانه و بی‌طرفانه داوری کنند.

آن‌ها به هیچ وجه حاضر نیستند بااشخاصی که برخلاف نقطه نظرات آن‌ها به بحث و جدل می‌پردازند،.سر و کار داشته‌باشند، چون به محض آن که به نتیجه‌ای برسند، حقیقت آن به نظرشان بدیهی و مسلم‌ می‌آید.

مشاهده فال های بیشتر در مجله اینترنتی مگ نت

عشق از نگاه یک مهری

عشق متولدین ماه

قشنگ ترین صحبت های عاشقانه و پرشور ترین نگاه های پر از عشق تنها از یک متولد مهر ماهی فوران می کند.فداکاری هایی که از متولدین این ماه در راه عشق صرف می شود شدت دوست داشتن او را نسبت به طرف مقابلش ثابت می کند، متولدین مهر ماه در امورات عشقی خبره و کارکشته عمل می کنند و بخش زیادی از زندگی شان درگیر ماجراهای عاشقانه ای است که خودشان بانی آن ها هستند.

خصوصیت اخلاقی فلز متولدین ماه مهری

خصوصیت اخلاقی فلز متولدین

افراد متولد این ماه سودمندی فلز مس را بازتاب می دهند و از بی ادبی و بی نزاکتی متنفرند. این افراد بسیار اجتماعی و با مردم بسیار خوبند اما عاشق اجتماعات کوچکند و از اجتماعات بزرگ فراری هستند. آنها برای برقراری صلح و میانجیگری بین مردم دائما در رفت و آمد هستند .

ولی با وجود این اگر تابلویی روی دیوار خانه تان کج باشد آنرا صاف می کنند و اگر صدای تلویزیون تان زیاد باشد آن را کم می کنند. آنها بسیار با محبت و دلپذیرند اما گاهی بداخلاق واخمو می شوندو به دیگران دستور می دهند.

طالع بینی عناصر شخصیتی

عناصر شخصیتی

عنصر شخصیتی مهر ماهی هواست، هوا دایما در حرکت است به‌طوری که ممکن است آن را نبینید. ذهن فردی که عنصر وجودش هواست نیز به همین صورت است.

خوب است بدانید که در میان سه عنصر دیگر، هوا متمرکزتر از بقیه است. این افراد می‌توانند در لحظه تصمیم‌گیری کرده.و بهترین راهکار را برای هر مشکل سختی پیدا کنند.کامل ترین طالع بینی متولدین مهر

آنها بسیار دوراندیش هستند و چشم‌انداز وسیعی از اهداف و برنامه‌های خود دارند.به‌طوری که شاید بقیه نتوانند به‌خوبی آنها باشند.

اگرچه با تغییر جهت وزش باد، عنصر هوا می‌تواند تغییر موضع دهد. در حالیکه برخی از متولدین این عنصر منطقی، باهوش و خوش برخورد هستند، شماری دیگر ممکن است گیج و سرد باشند. این اشخاص در انجام چند کار همزمان مهارت بسیار بالایی دارند. اما در عین حال، بسیار سریع هم حواسشان پرت می‌شود.

با اینکه قدرت انجام چند کار همزمان را دارد اما بهترین نتیجه را زمانی بدست می‌آورند.که فقط روی یک موضوع واحد تمرکز می‌کنند.

هوا همچنین به انسان‌ها قدرت سخنرانی می‌دهد. به همین خاطر این افراد بسیار خوش‌مشرب هستند و خیلی خوب می‌توانند اطرافیان را سرگرم کنند. به همین دلیل در جمع‌ها می‌درخشند.

البته توجه داشته باشید که در عین حال که خوش معاشرت هستند، ممکن است گاهی جاذبه اجتماعی نداشته باشند. به این دلیل که اغلب منطقی رفتار می‌کنند تا احساسی.

عنصر هوا چندان وفادار و سرسپرده نیست و همین امر در روابط عاطفی برای او مشکلاتی پدید می‌آورد.

این افراد اصولا به سنت بی‌اعتنا هستند و کارها را فقط به این خاطر که باید انجام شود، صورت نمی‌دهند. این طرز فکر از منظر دیگران «تفکر رادیکالی» تلقی می‌شود و قدرت تصمیم‌گیری سریع آنها باعث می‌شود تا اغلب از دیگران برای رسیدن به اهداف خود استفاده کنند.

نقاط قوت عنصر هوا

 • متفکر
 • شوخ‌طبع
 • جذاب
 • مستقل
 • انعطاف‌پذیر
 • بی‌خیال

نقاط ضعف عنصر هوا

 • ناسازگار
 • خودخواه
 • فریبکار
 • دو رو

  خصوصیات خنده دار مهر ماهی ها

خصوصیات خنده دار فروردینی ها

مهر ماهی ها همیشه شسته رفته و موقر به نظر می رسند، آنقدر که ممکن است شک کنید نکند.آنها ایستاده می خوابند تا فرم موهایشان خراب نشود! کامل ترین طالع بینی متولدین مهر

نشان متولدین این ماه هواست، بنابراین آنها به طور طبیعی در مکالمات درازه گویی می کنند. به عبارت دیگر به مهر ماهی ها زنگ نزنید، مگر آنها وقت کافی برای پای تلفن ماندن داشته باشید.

اگر دوست دارید شب یک مهرماهی را خراب کنید، وقتی از شما می پرسد: “چطور است امشب یک شام تایوانی را امتحان کنیم”، شما در جواب بگویید: “چطور است یک غذای چینی را تست کنیم؟”

اگر یک مهرماهی از ظاهر شما تعریف و تمجید کرد، لازم نیست آن را نادیده گرفته.و از آن سرسری بگذرید. چرا که آنها در مورد چنین چیزهایی خیلی ماهرانه و صادقانه حرف می زنند.

طالع بینی شغل مهری ماه

شغل متولدین ماه ها

به راحتی می توانید از قدرت منحصر بفرد خود استفاده کنید و در کار یا روابط اجتماعی تان در محیط کاری بدرخشید. شما ترجیح می دهید در محیطی کار کنید که به شما انگیزه دهد. موزه داری، طراح گرافیست و منتقد فرهنگی از مشاغلی است که با روحیه شما سازگاری دارد.

پیوند زناشویی مهر با سایر ماه ها

پیوند متولدین ماه

مهر با فروردین: (بسیار خوب) ازدواج متولدین این ماه ها با یکدیگربسیار خوب اس زیرا آن ها خونگرم و مهربان معتقد به تساوی حقوق زن و مرد هستند.

مهر با اردیبهشت: (خوب) ازدواج متولدین این ماه ها با یکدیگر خوب است زیرا آن ها انسان هایی هستند که تمایل زیادی به حفظ آرامش و اعتدال دارند.

مهر با خرداد: (بسیار خوب) ازدواج متولدین این ماه ها با یکدیگربسیار خوب است چون آدم هایی حسابگر ،خونگرم هستند و تفاهم مناسبی با هم دارند.

مهر با تیر: (بسیار خوب) ازدواج متولدین این ماه ها با یکدیگربسیار خوب است و این زوجین اهل رفت و آمد و معاشرت با دیگران و بسیار شکیبا هستند.

مهر با مرداد: (خوب) ازدواج متولدین این ماه ها با یکدیگرخوب است و آن ها در پی برقراری آرامش و ملایمت همراه با منطق در زندگی هستند.

مهر با شهریور: (خوب) پیوندی موفق دارند چون منصف عادل و با سلیقه هستند.

مهر با مهر: (خوب) ازدواج متولدین مهربا یکدیگربه دلیل اشتراکات زیادی که دارند می تواند موفق باشد.

مهر با آبان: (متوسط) ازدواج متولدین این ماه ها با یکدیگراگرچه خالی از دردسر نیستند اما می توانند موفق باشند.

مهر با آذر: (بسیار خوب) ازدواج متولدین این ماه ها با یکدیگر موفق است و این زوجین دارای خصیصه هایی مثل محبت درستکاری و مسئولیت پذیری می باشند.

مهر با دی: (متوسط) ازدواج متولدین این ماه ها با یکدیگرمتوسط است و آن ها نسبتا خودرای ، بلندپروازندو ممکن است با مشکل روبرو شوند.

مهر با بهمن: (بد) ازدواج متولدین این ماه ها با یکدیگربد است و این افراد پر جنب و جوش ،بی قرار، تنوع طلب و سرکش هستند.

مهر با اسفند: (بسیار خوب) ازدواج متولدین این ماه ها با یکدیگرپیوندی موفق است چون از نظر عاطفی با هم سازگار و هماهنگ هستند.

منبع: www.tarot.com
بیشتر بخوانید
کامل ترین طالع بینی متولدین دی

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید