3 مدل ‌کمد دیواری پرطرفدار و لوکس 2020

کمد دیواری یکی از فضاهای نظم دهنده.برای ذخیره‌سازی وسایل بسیار مختلف است . همه ما احساس نیاز به وجود چنین فضایی در خانه‌مان داشته‌ایم.و بارها خیلی از وسایل کاربردی یا حتی غیرکاربردی را باسلیقه.در کمد دیواری چیده‌ایم و از این نظم احساس خوبی گرفته‌ایم . در این متن قصد دارم شما را.با یک سری از مدل‌های زیبا ، خاص و لوکس کمد دیواری آشنا کنم.که با توجه به شرایط‌تان ، بهترین و به‌روزترین انتخاب را داشته باشید . 3 مدل‌ کمد دیواری پرطرفدار و لوکس 2020

انواع بسیار متنوعی از هر نوع کمد دیواری در بازار در دسترس هست.که به راحتی می‌توانید تهیه کنید . اگر مدل خاصی از هر یک از انواع کمد دیواری مدنظر.دارید که به چیدمان دکوراسیون داخلی اتاق شما نزدیک‌ تر بود می‌‎توانید.به یک نجار سفارش بدهید و کمد دیواری خاص خودتان را تحویل بگیرید .

3 مدل‌ کمد دیواری پرطرفدار و لوکس 2020

مدل‌های کمددیواری سراسری و.بزرگ یکی از زیباترین و محبوب‌ترین مدل‌هاست . با داشتن نورپردازی متناوب از بالای کمددیواری ، جلوه بسیار زیباتری به این مدل سراسری داده می‌شود . انتخاب رنگ و طرح از هر کدام از این.مدل‌ها کاملاً بستگی به دکوراسیون منزل شما دارد .

حال با هم به سراغ کمد دیواری‌ های زیبایی که در سال 2020 بیشتر مد بوده‌اند می‌رویم .

1 . کمد دیواری ریلی 3 مدل‌کمد دیواری پرطرفدار و لوکس 2020

حتماً شما هم کمد دیواری ریلی را در.خانه‌ های نو دیده‌اید که کاربرد بسیار زیادی دارند . کمد دیواری ریلی یکی از انواع بسیار محبوب از کمد دیواری‌ های سال 2020 است که طراحان خلاق طرح‌های بسیار زیبایی.از آن را در مجلات و کاتالوگ‌ها نیز اضافه کرده‌اند . احتمالاً شما هم مثل من دوست.دارید فضای مفید بیشتری در اتاق داشته باشید . پس قدرِ داشتن یک کمددیواری که درِ آن.به داخل اتاق باز نمی‌شود را می‌دانید .

بیشتر بخوانید
دکوراسیون خانه با حال و هوای آخر پاییز

ریلی بودن در کمددیواری برای آپارتمان‌های کوچک مدرن.یک راه‌حل خیلی خوب است که هم زیبایی و سادگی فضای.اتاق را بیشتر کرده است و هم امکان طراحی‌های مختلف را به خلاقان داده است . چیدمان راحت‌تر وسایل در اتاق.بدون در نظر گرفتن فضایی برای باز شدن درِ کمد دیواری یک مزیت عالی دیگر از این مدل است .

جنس کمددیواری ریلی معمولاً بستگی به طرح درِ آن دارد . برای  ساخت درِ کمددیواری ریلی معمولاً از.شیشه مات ، چوب ، ام‌دی‌اف و آینه‌ در طرح‌های مختلف استفاده می‌شود . 3 مدل‌ کمد دیواری پرطرفدار و لوکس 2020

2 . کمد دیواری ام‌دی‌اف

ام‌دی‌اف یکی از متریال‌ های پرطرفدار در لوازم و دکوراسیون داخلی است . ورق‌های ام‌دی‌اف برای ساخت کمددیواری یک گزینه بسیار.مناسب هستند که زیبایی و تنوع قابل قبول آن جای خود.را در این بخش از معماری داخلی پیدا کرده است .

از آن‌جایی که تخصص در طراحی و ساخت این نوع از.کمد دیواری زیاد هست ، نگران طرحی که می‌خواهید نباشید ! می‌توانید فضای موردنظرتان را به یک طراح بدهید.که بهترین استفاده از اتاق را برای ایده ساخت کمد دیواری بدهد . سفارش را به یک کارگاه ام‌دی‌اف می‌دهید و در آخر هم نصاب ماهری ، کار نصب کمد دیواری را تمام می‌کند .

3 مدل‌ کمد دیواری پرطرفدار و لوکس 2020

کمد دیواری ام‌دی‌اف برای جداسازی.فضای کمدهای بزرگ انتخاب بسیار مناسبی است . با این نوع از کمد دیواری ‌بخش‌های مختلف.برای وسایل زیادی از کیف و کفش و پوشاک جدا می‌شوند . هم وسایل مختلف از هم به خوبی جا می‌شوند.و هم نظم کلی کمد دیواری حفظ می‌گردد .  در حال حاضر مدل‌ گلاس از ام‌دی‌اف در خانه‌های.مدرن 2020 بیشتر از سایر طرح‌ها دیده می‌شود . زیبایی و سادگی این نوع ام‌دی‌افدر کمد دیواری ، طرفداران زیادی در بین سبک مدرن و مینیمال دارد . 3 مدل‌ کمد دیواری پرطرفدار و لوکس 2020

3 . شلف کمد دیواری  

یک مدل مدرن که در مدل‌های 2020 نیز به چشم.می‌خورد ، شلف‌هایی است که در بدنه دیوار نصب می‌شود . اگر اتاق شما هم در یک سمت تو رفتگی دارد یک فضای بسیار مناسب برای شلف کمد دیواری دارید . پس دست به کار شوید و با یک تغییر کوچک ، حال و هوای اتاق‌تان را عوض کنید .

بیشتر بخوانید
روش های جالب نظم بخشیدن به خانه در 15دقیقه

3 مدل‌ کمد دیواری پرطرفدار و لوکس 2020

در واقع این نوع شلف‌ها همان کمد دیواری بدون در است ! مثلاً اگر می‌خواهید وسایلی قرار دهید.که در دکوراسیون اتاق شما دیده شود این نوع از کمد دیواری انتخاب خیلی خوبی برای شماست . 3  3 مدل‌ کمد دیواری پرطرفدار و لوکس 2020مدل‌ کمد دیواری پرطرفدار و لوکس 2020

این 3 مدل کمد دیواری در دکوراسیون 2020 بیشتر از.سایر مدل‌ها دیده شده‌اند . علاوه بر این با توجه به نیاز می‌توان ترکیبی از کمددیواری و میز تحریر ، کمددیواری و تختخواب.و هر مدلی که مورد نیاز باشد طراحی و ساخت .

منبع : www.pinterest.com

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید