Assassin’s Creed Valhalla روی XSX به‌صورت 4K و 30فریم اجرامی‌شود

یوبی‌سافت تایید کرده است که بازی Assassin’s Creed Valahalla روی Xbox Series X به‌صورت 4K و 30فریم اجرا خواهد شد. Assassin’s Creed Valhalla تا به حال بزرگترین بازی نمایش داده شده (البته به طور خلاصه ، که باعث شد برخی از طرفداران از عدم وجود گیم پلی مناسب شکایت کنند) در هفته گذشته رویداد Inside Xbox بود ، که روی کنسول نسل بعد مایکروسافت متمرکز شده است. Assassin’s Creed Valhalla روی XSX به‌صورت 4K و 30فریم اجرامی‌شود

تا به الآن چیزی که از این بازی دیدیم خوب بوده.و ما را راضی نگه داشته است..با این حال ، وقتی شما وارد سایت ایکس‌باکس می‌شوید.و به روی اطلاعات.آساسینز کرید والهالا نگاه می‌اندازید.، با نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه طرف نیستید و فقط از ۴کی بودن بازی حرف زده شده.

این یافته گمانه زنی هایی را برانگیخت که حتی Xbox Series X قدرتمند با 12 TFLOP خود ، که توسط مایکروسافت به عنوان “قدرتمندترین کنسولی که تا کنون ساخته شده” شناخته شده است ، در بخش Assassin’s Creed بعدی به 30 فریم در ثانیه محدود می شود. این یافته توسط شعبه پرتغالی سایت یوروگیمر تایید شده است.

Assassin’s Creed Valhalla

Assassin’s Creed Valhalla روی XSX به‌صورت 4K و 30فریم اجرامی‌شود

“یوبی سافت همواره متعهد بوده است تا با بهره گیری از قابلیت های کنسول های جدید ، به جستجوی فناوری های جدید بپردازد ، تا از تجربه همه جانبه ترین تجربه ممکن استفاده کند ، به همین دلیل ما از همکاری با مایکروسافت برای آوردن Assassin’s Creed Valhalla به Xbox Series X خوشحال هستیم. در حال حاضر ، ما می توانیم تضمین کنیم که Assassin’s Creed Valhalla حداقل 30 FPS را اجرا کند.

Assassin’s Creed Valhalla از صفحه لودینگ سریع تری بهره مند می شود و به بازیکنان این امکان را می دهد تا بدون اینکه خسته شوند در تاریخ و جهان بازی غوطه ور شوند. سرانجام ، Assassin’s Creed Valhalla از گرافیک های بهبود یافته ای که توسط Xbox Series X امکان پذیر است بهره مند می شود و ما نمی توانیم صبر کنیم تا دنیای زیبایی را که ساخته‌ایم در وضوح خیره کننده 4K مشاهده کنیم.

ما در آینده نزدیک چیزهای بیشتری برای نشان دادن Assassin’s Creed Valhalla خواهیم داشت ، بنابراین برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.”

Assassin’s Creed Valhalla

Assassin’s Creed Valhalla روی XSX به‌صورت 4K و 30فریم اجرامی‌شود

گفتنی است که این شاید کمی باعث تعجب باشد.زیرا حتی کارت گرافیک GeForce RTX 2080Ti.، که 13.45 TFLOPs را داراست هم ، واقعاً نمی تواند.60 فریم در ثانیه را با وضوح 4K در Assassin’s Creed Odyssey به اجرا در بی‌آورد.، حتی اگر تنظیمات مربوطه را روی بالاترین حد خود قرار داده باشید.

به نظر می رسد که این جمله در این بیانیه امیدوار است.که یک گزینه بالاتر از نرخ فریم در نسخه نهایی اثر در دسترس باشد ، اگرچه احتمالاً با وضوح 4K همراه نیست. همچنین ممکن است Ubisoft به سادگی بتواند گزینه فریم “قفل نشده” را اضافه کند زیرا Xbox Series X از نرخ متغیر سازی نرخ فریم پشتیبانی می کند (این تکنولوژی جدیدی بود که ایکس‌باکس معرفی کرد) و امروزه تعداد بیشتری از تلویزیون ها و نمایشگرهای HDMI VRR با قابلیت پخش HD اکنون در بازار موجود هستند. این باید یک تجربه بهتر را در نرخ فریم تضمین کند حتی اگر Assassin’s Creed Valhalla نتواند 60 فریم در ثانیه را اجرا کند.

منبع: www.wccftech.com

بیشتر بخوانید
اطلاعات جدید کنسول Xbox Series X

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید