Justice League زک اسنایدر معرفی شد

زک اسنایدر در لایو اکانت شخصی خود در برنامه Vero از نسخه اسنایدر کات که نسخه اصلی “لیگ عدالت” هم نام دارد ، پرده برداشت و به معرفی این نسخه پرداخت. این نسخه از لیگ عدالت قرار است در شبکه استریم HBO Max پخش شود. Justice League زک اسنایدر معرفی شد

در طی چندماه گذشته سینمای جهان تحت تأثیر هشتگ “اسنایدر کات را آزاد کنید” بود ، که در تمام محافل اجتماعی منتشر شده بود و خیلی هم ترند شده بود. بالاخره بعد از کش و قوس‌های فراوان این نسخه معرفی شد و قرار است در سال ۲۰۲۱ از HBO Max انتشار یابد.

این نسخه از “جاستس لیگ” از حمایت کامل برادران وارنر برخورد دار است. این فیلم به تهیه کنندگی خود زک اسنایدر و همسرش دبورا اسنایدر ساخته شده است. می‌شود گفت که تلاش تمام طرفداران بالاخره به ثمر نشست.

Zack Snyder JL

اسنایدر کات تا چه حد آماده است؟ Justice League زک اسنایدر معرفی شد

طبق گفته اسنایدر و خبرگزاری‌ها این نسخه حدودا بین.۲۰ تا ۳۰ میلیون دلار خرج خواهد داشت..این هزینه شامل چند سکانس ریشوت شده خواهد بود.، در کنار این‌ها بازسازی دوباره برخی جلوه‌های ویژه.و ساخت جلوه‌های ویژه جدید است که تا پیش از این روی‌ آن‌ها کار نشده است.

این نسخه از فیلم می‌تواند از نسخه اکرانی جاستس لیگ کیفیت بهتری داشته باشد..زیرا در آن فیلم ما علاوه بر شلختگی تمام عناصر فیلم با جلوه‌ ویژه‌های بسیار بدی طرف بودیم..گفتنی است جاس ویدون با توجه به شکستی که در.ساخت این فیلم به وارنر وارد کرد ، فقط و فقط اسمش به عنوان نویسنده معرفی شد.

بیشتر بخوانید
نامزد‌های بخش تلویزیونی بفتا ۲۰۲۰ اعلام شد

همچنین گفته شده ، بازیگران اصلی مانند هنری کویل.، بن افلک و گال گدوت شاید برای سکانس و دیالوگ‌های جدیدتر ممکن است که برگردند. البته فعلا هیچ چیز معلوم نیست. به هرحال این لیگ عدالت اسنایدر کات از همه لحاظ نسبت به نسخه اکرانی خود فیلمی مهم‌تر تلقی می‌شود.

Zack Snyder JL

گفته‌ها راجب نسخه جدید JL

زمانی قبل از معرفی اسنایدر کات.، افراد خیلی کمی از کست اصلی بازیگران لیگ عدالت.از این فیلم حمایت کردند..بعضی‌ها حتی باور نداشتند که چنین ورژنی از فیلم وجود دارد..اما جیسون موموا از آن دسته افرادی بود که به.شدت از این فیلم حمایت کرد حتی گفت که آن را دیده.و توصیف فوق‌العاده‌ای از این فیلم کرد. او گفت که این فیلم هوادارن را به شدت هیجان‌زده خواهد کرد.

“من می خواهم از HBO Max.و برادران وارنر بخاطر این شجاعتی که از حمایت هنرمندان و تحقق بخشیدن چشم انداز واقعی آنها تشکر کنم. همچنین یک تشکر ویژه از همه کسانی که در جنبش SnyderCut درگیر و برای به ثمر نشستن این جنبش همکاری کردند.” Justice League زک اسنایدر معرفی شد

همچنین توبی امریک رئیس بخش سینمایی وارنر گفت:“با تشکر از تلاش های بسیاری از مردم ، ما خوشحالیم که این نسخه که بسیاری انتظار آن را می‌کشیدند از لیگ عدالت را به طرفداران هدیه دهیم. به نظر می رسد زمان مناسب برای به اشتراک گذاشتن داستان زک است ، و HBO Max بستر مناسبی برای آن است.”

Zack Snyder JL

در گزارشی گفته شده ،‌ اسنایدر در سه‌ماهه اول ۲۰۲۰ نسخه خود از لیگ عدالت را به وارنر نشان داده که با استقبال آن‌ها روبرو شده است. حالا باید دید اسنایدر کات می‌تواند در پیشگاه قضاوت مردم و طرفداران موفق ظاهر شود یا خیر. بلایی که سر لیگ عدالت اکرانی آمد و فروشی بد و نمراتی بدتر را دریافت کرد.

بیشتر بخوانید
سم ریمی رسما کارگردان Doctor Strange 2 شد

لیگ عدالت شامل ابرقهرمانان دی سی از جمله سوپرمن ، بتمن ، آکوامن ، فلش ، سایبورگ ، واندروومن ، گرین لنترن و معمولا مارشن من‌هانتر است.

منبع : www.comicbook.com

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید