Xbox به خرید استودیو‌های وارنر علاقه‌مند است

 

بنا بر گزارش‌ها ، مایکروسافت و ایکس باکس علاقمند هستند تا استودیو‌های بازی‌سازی وارنر را بخرند. ایکس باکس ، اکتیویژن ، الکترونیک آرتز و تیک-تو از خریداران این استودیو‌ها هستند. طبق اخبار منتشر شده ، شرکت مادر یعنی AT&T قصد دارد استودیو‌های تعاملی بازی‌سازی وارنر را به فروش برساند. مایکروسافت در این بین برای این به دست آوردن این استودیو‌ها تلاش خواهد کرد. Xbox به خرید استودیو‌های وارنر علاقه‌مند است

مایکروسافت در کنار شرکت هایی مانند اکتیویژن ، EA و Take-Two علاقه مند است WB Interactive و چندین استودیوی توسعه بازی خود را به دست آورد.هرکسی که WB Interactive را به دست آورد ، احتمالاً استودیو‌هایی مانند Avalanche Software ، Monolith Productions ، NetherRealm Studios ، Rocksteady Studios ، TT Games و استودیوهای مختلف بازی‌های WB را در سراسر دنیا خریداری خواهد کرد.

ذکر این نکته حائز اهمیت است که کسب.WB Interactive به معنای هیچ یک از شرکت‌های علاقه‌مند.مانند مایکروسافت یا اکتیویژن شخصیت هایی مانند.بتمن یا هری پاتر نخواهد بود..درعوض ، خریداران مجبورند برای معاملات مجوز حق پخش ، مذاکره کنند تا استودیویی مانند Rocksteady هنوز هم بتواند بازی‌های جدیدی را بر اساس شخصیت‌های DC Comics یا هر شخصیت دیگر Warner Bros ایجاد کند.

Xbox & WB Interactive

Xbox به خرید استودیو‌های وارنر علاقه‌مند است

البته سری بازی مورتال کامبت جزو دارایی‌های ندرلم استودیو است.و با فروش این استودیو سری مورتال کامبت.هم به خریدار تعلق می‌گیرید..به دست آوردن WB Interactive تعداد توسعه دهندگان.Xbox Game Studios را بطور گسترده افزایش می دهد..مایکروسافت قبلاً توسعه دهنرگان مشهوری از جمله.Ninja Theory ، Obsidian ، Double Fine و موارد دیگر را خریداری کرده است.

اما همانطور که استودیو NetherRealm Studios دارای آی پی مورتال کامبت است. خریداران WB Interactive می‌توانند کاراکتر‌های DC یا هری پاتر را برای استودیو‌ها تمدید کنند. مثل کاری که استودیو Insomniac برای لایسنس بازی مردعنکبوتی انجام داد.

بیشتر بخوانید
قیمت‌های احتمالی PS5 و XSX

طبق اخباری که از AT&T به بیرون درز کرده ، این شرکت مادر به دلیل ورشکستگی و بدهی بالا دست به فروش زیرمجموعه WB Interactive زده است. این شرکت مادر به دنبال پرداخت بدهی 154 میلیارد دلاری خود است و فروش WB Interactive حدوداً 4 میلیارد دلار برآورد شده است.

Xbox & WB Interactive

Xbox به خرید استودیو‌های وارنر علاقه‌مند است

AT&T در سال 2018 تایم وارنر را با 109 میلیارد دلار خریداری کرد که منجر به بدهی بزرگی شد. سرمایه گذاران از شرکت مخابرات می خواهند تا “دارایی های کم ارزش” خود مانند DirecTV و WB Interactive را بفروشد. در همین حال ، WB مونترال هم اکنون در حال کار بر روی یک پروژه جدید بتمن است ، در حالی که گفته می شود Rocksteady در حال توسعه یک بازی جدید DC است.

از طرفی گفته شده استودیو Avalanche Studios نیز با RPG.بدون اعلام رسمی هری پاتر مرتبط است و.در حال کار روی یک هری‌ پاتر کاملا جدید با دنیایی بسیار بزرگ است..از خود مایکروسافت راجب این اتفاقات سوال پرسیده شد که مایکروسافت در مورد شایعه‌ها و گمانه‌زنی‌ها اضهار نظر نکرده است.

منبع : me.ign.com

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید